Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zato meni cvjeta cvjeće…………
Na shortu sve skupa………+ 8%…………

– gospon ivano, pa valja vam je jasno kako puno toga ja mogu bez problema pamtiti.

– a kako je ono do nedavno išla jedna vaša reklama iliti drukanje.
– sjedite i uživate, pijete ladno pivce, velike dioptrijske očale, perete noge u moru….
– a kako znam i koje ste dionice drukali pa onda ste na šortu morali zaraditi puno više od tih +8%,
– jer vaše su dionice pale cca 20% .

– izgleda sam ipak ja najblesavija na ovome forumu jer meni nikako da cveta cveće kada mi se dionica nemilo sruši na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

To možeš i ti Angelina…………….
Samo za tako nešto treba ipak imati mošnjice……….
Izaći sa velikom količinom i ući u nešto malo za neke riskantno za mene je bio zicer……..kao i da ćemo naredni period gledati samo stagnaciju,………….
Ne držati se slijepo ht-a i drugih apaurin dionica………..
Nekad treba i riskirati da se zaradi……….
Ja sam puno puta prodao sa gubitkom ali je činjenica da nisam prodao sa malim gubitkom taj isti mogao je biti puno veći……….
Sad zavisi iz kojeg kuta se gleda……..

[kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Dali je neko probao ,Dividenda 424 boost,bez mošnjica i sa,vidim dobru priliku da popravimo portfelje [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Lipo sam vam govorio da kupujete dionice iz lopina najkonsevative.
Sve pada a ja na mjestu.Niti rastem ali i ne padam.
Ne trguje se ni sa likvidnim izdanjima iz crobexa 10,a kako će se trgovati sa ovim mojim fantomima
iz crobeksa 100.A molim boga da se i ne trguje,jer ako počme sve će se strmopizditi na 1 Kn.
Dokup ,samo dokup bi bilo pametno.S ćime kada sam 100% u dionicama.
A ćini mi se da bi sa jako malo novca mogao preuzeti pokojeg bisera iz mog portfelja.
I tako postajem dugoročni investitor.A to što ste i vi zapekli u dionicama me ne tješi.Ako meni ne
ide dobro ne tješim se da i drugima ide gore od mene.Pa tko će kupovati ove moje buduće
zvijezde ,ako svi pušimo.
Ćini mi se da je i Ivana postala ovčica za šišanje.Nešto se malo javlja.Izgubila britkost.
Sutra je novi dan.
Nada zadnja umire.
Novaca ima,a treba ga usmjeriti prema burzi.
Neki od vas su drukeri za pojedine dionice,a ja to nisam.Ja sam lobista i za dionice i za cijelu burzu.
Glavu gore,novi krug šišanja slijedi.
Da li ćemo šišati ili ćemo biti ošišani.
Siguran sam da će prebjezi u tuđinu biti ošišani i da će manje zaraditi u tuđini nego mi ovdje.
Sunce tuđeg neba slabije grije od ovog našeg.


Lipo sam vam govorio da kupujete dionice iz lopina najkonsevative.
Sve pada a ja na mjestu.Niti rastem ali i ne padam.
Ne trguje se ni sa likvidnim izdanjima iz crobexa 10,a kako će se trgovati sa ovim mojim fantomima
iz crobeksa 100.A molim boga da se i ne trguje,jer ako počme sve će se strmopizditi na 1 Kn.
Dokup ,samo dokup bi bilo pametno.S ćime kada sam 100% u dionicama.
A ćini mi se da bi sa jako malo novca mogao preuzeti pokojeg bisera iz mog portfelja.
I tako postajem dugoročni investitor.A to što ste i vi zapekli u dionicama me ne tješi.Ako meni ne
ide dobro ne tješim se da i drugima ide gore od mene.Pa tko će kupovati ove moje buduće
zvijezde ,ako svi pušimo.
Ćini mi se da je i Ivana postala ovčica za šišanje.Nešto se malo javlja.Izgubila britkost.
Sutra je novi dan.
Nada zadnja umire.
Novaca ima,a treba ga usmjeriti prema burzi.
Neki od vas su drukeri za pojedine dionice,a ja to nisam.Ja sam lobista i za dionice i za cijelu burzu.
Glavu gore,novi krug šišanja slijedi.
Da li ćemo šišati ili ćemo biti ošišani.
Siguran sam da će prebjezi u tuđinu biti ošišani i da će manje zaraditi u tuđini nego mi ovdje.
Sunce tuđeg neba slabije grije od ovog našeg.

prebjezi u tuđinu- dobra kolega.. neznam dali će manje zaraditi ili više-vani se igra drugačija igra ,koja se nemože primjeniti na našem nelikvidnom tržištu-igra brži prst .



ivano je čisti druker, napao je na tu ulpl bez ikakvog pokrića kako bi izašao sa zaradom. Bio sam 1/3 portfelja u ulpl i uspio sam spasiti novce od tamo zahvaljujući što se uprava igrala trezorom. Kako on kaže samo ulpl, ulpl i život na havajima hahahha izbacio je i onaj potpis- samo ulpl i jdpl

hvala na njegov druk sam i završio tamo, no uspio sam izaći bez posljedica. No čini mi se da on nije 😉

pa šta si ti pisao po ULPL dok nisi izašao, druže, pođi od sebe, ako ne znaš, pitaj komesara!
[/quote]


Lipo sam vam govorio da kupujete dionice iz lopina najkonsevative.
Sve pada a ja na mjestu.Niti rastem ali i ne padam.

Informanka.

– evo i kod mene slićna situacija kao i kod gospon lopine, minus od neznatnih -0.07%, a crobex -0.81%.
– padamo na malom prometu što je više nego o.k.
– danas nisam niti pratila burzu, jer sam dobro predvidjela kako će i biti, a što se i ima pratiti na ovako ludom prometu.
– a za sve ovo su krivi pretstavnici brutalnog kapitala jer su trenutno na odmoru na nekom otoku, e sada ne znam točno je li to otok kod Sinja ili kod Vodica, zbog medija taje lokaciju.

– I love this game.
Pozdrav !

El Febo, 31.05.2010. u 20:47
a za sve ovo su krivi pretstavnici brutalnog kapitala jer su trenutno na odmoru na nekom otoku, e sada ne znam točno je li to otok kod Sinja ili kod Vodica, zbog medija taje lokaciju.

Mislim da se radi o Otoku kod Vinkovaca, osim ako nije riječ o Ostrovu. [cool]
BTW, što držiš u porfelju? Obveznice?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Tehnička analiza.

– ovaj vikend smo na temi TA imali stvarno i više nego dobru raspravu.
– ali na toj temi ne pišem.
– previše su umišljeni u svoje znanje da bi tamo išta komentirala.
– ali me je iznenadilo koliko plitko razmišljljaju neki naši vrhunski znalci TA.

– a i gospon Tigrus me je zamolio da nešto komentiram.
– pa evo.

– Three White Soldier +

– iliti kada je formacija tri bijela vojnika dionica ili tržište ide gore, kako da ne, to smo vidjeli danas.
– a ta formacija je bila formirana u petak.
– gospon Tigrus je na temi TA dao graf sp500 mjesećni,
– pogledajte na tom grafu tu forrmaciju tri bijela vojnika, tri puta je nastala i svaki put smo imali lijepi rast, ali ipak je to neko drugo tržište.
– znam sada će odmah TA stručnjaci reći kako nije bio zadovoljen 101 drugi uvijet,
– a ja kako je barem njih 5 bilo zadovoljeno, ali sam i više nego sigurna bila u pad.

– e to je ta tehnička.
– nisu tanke knjige, dosta su debele, i ovo o čemu tu pišem, japanskim svijećama je na 289 st. ili na pola knjige, a imam i drugih knjiga.

– I love this game.
Pozdrav !


– a za sve ovo su krivi pretstavnici brutalnog kapitala jer su trenutno na odmoru na nekom otoku, e sada ne znam točno je li to otok kod Sinja ili kod Vodica, zbog medija taje lokaciju.

– I love this game.
Pozdrav !


Brutalni kapital:
-banke= stranci
-OIF=stranci
-MF= stranci
-brokerska društva=stranci
-domaći privatizacijski drp kapital-bježi na Djevičanske i slične otoke
-domaći udruženi špekulati pobjegli na truli zapad jer je tamo veća likvidnost i volatilnost pa će
prije spušiti_to i zaslužuju jer su izdajnici i pomažu gore navedenom brutalnom kapitalu da nas
brutalno šišaju

I ostala samo Ivana sa svojim fondom sa preko pedest dionica.Niste li primjetili da ako bilo koja dionica skoći ima je i Ivana_npr.RIBA.
I naravno da je fond lopina najkonzervative na braniku ZSE.
Sa cca 5.000 kn i tri dionice sa po 5 do 10 tis.kn.sam market maker na te tri dionice
-a da imam 50k kn gdje bi mi bio kraj,kontrolira bi pola nelikvidnih dionica na ZSE
-bože moj što rade ovi ostali sa višestruko većim kapitalom.Sakrili se u mišju rupu.
Zečevi nikada nisu donijeli pobjedu u ratu.A burza je rat za novac.

El,

BTW, što držiš u porfelju? Obveznice?

– oveznice su mi jedino ht.
– dosta jnafa, kojim se niti nije trgovalo, ako niste primjetili na tome sam cijeli prošli vikend drukala,
– i onda namjerno nitko to ne želi kupiti,
– tako da sam ja jedna od rijetkih koja ih je uopće i kupovala u prošlom tjednu,
– moja kupnja je bila cca 15% dionica.
– nije loša dionica za krizna vremena.

– nešto imam i lopina agressivo.
– malo likvidnih, nešto love i to bi bilo to.

– I love this game.
Pozdrav !


I ostala samo Ivana sa svojim fondom sa preko pedest dionica.Niste li primjetili da ako bilo koja dionica skoći ima je i Ivana_npr.RIBA.

– skratila sam dobro to, sada ih nema više od 20.
– ipak sam morala praviti neku keš poziciju.

– a za tu RIBA, stvarno nikada nisam drukala, više slućajno pogodila jer u portfelju moram imati i neke banke, te sam umjesto ZABE i PBZ, odlučila RIBA, u ovoj godini sam o tome više puta pisala na ovoj temi.
– a u ovom mjesecu jedini pogotci su mi RIBA i ERNT.
– imam i nekih hotela, o tome isto nikada ne pišem jer su i više nego nelikvidni,
– nisu ni neke velike količine, ali im je cijena lijepo išla gore.

– I love this game.
Pozdrav !

Moderatori.

– nešto se je poremetilo kod klikanja odnosno kada šaljem post.
– uvijek me vrati na početnu stranicu teme.
– prije je to išlo direktno.
– a ti su kompjuteri za mene ipak špansko selo te ne znam je li to greška kod vas na poslovnom ili na mom komp.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close