Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tako je lopinjo niko nema m.da i tu si stvarno jak u ovom špekulativno-drukerskom resoru [lol] al eto opet mi je probavljiviji tvoj post ili npr splitov , od ovih što dobronamjerno i altruistički pišu afirmativno kad iskipavaju , a blate i truju dok traje utovar a ima ih podosta neda mi se nabrajat [wink]

Ko god ulaže na osnovu forumskih postova ili novinskih natpisa ima više šanse da izgubi nego da dobije na burzi.

Forum je dosta dobar edukacijski alat. Ko želi, ovdje se može dosta naučiti o raznim tehnikama i stilovima ulaganja. Sve preoporuke treba uzeti s rezervom. Jednostavno, svaka dionica ima dobre i loše strane pa prije odluke treba sagledati obje strane.

Ja dolazim na ovu temu jer vjerujem da je grupna terapija učinkovitija od individulne. Ako se situacija još pogorša morat ću se prebaciti na temu "Što smo danas tržili?". [smiley]

Zezam se naravno. Poslovni forum nije loša zabava, a i nešto se nauči.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

kolega twixer u potpunosti se slažem , zato i stoji ovaj disklejmer – za nuspojave i kontraindikacije konzultirati lječnika ili ljekarnika [lol] .

samo kažem da niko ko ovdje piše ne može bit 100% objektivan ne zato što ne želi , nego je to jednostavno nemoguće . ako sam u istoj dionici s lopinjom (nekim slučajem [wink] ) jasno da mi ne smeta ni ako koji put pretjera s svojim argumentiranjem , al ako smo u istom sektoru al različitim dionicama , pa mu argumenti neki put vagnu kontra moje pozicije jasno da mi nije pravo . sve u svemu lopinjo je prvoligaš , samo još da proda lplh a počne kupovat atpl [wink] [lol] .

nhf lopinjo [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



likvidnost teme opada..lopina jedva odrzava temu…. [rolleyes]

http://www.estetska-kirurgija.info/fotografije-prije-poslije/presadivanje-kose?doctor=lecebne-centrum-ostrava
[/quote]
imam previse testosterona pa opala kosa…. [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


đe ste amerikanci [lol]
-zaradili od nove godine
-zaradili na debelom prstu
-zaradili na oporavku od debelog prsta
-zaradili na padu oporavka debelog prsta
-trenutno zarađuju na rastu pada debelog prsta
-zaradili na rastu dolara i zlata
[lol]

ovdje debeli prst ostao zaljepljen….par mjeseci….. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Drago mi je da me poneki razumiju,i nisam ljut na ispade,sigurno da imam manje dionica bio bih zdraviji
ali takvi smo stvoreni,i kao što kolega kaže naućih ponešta,krivo mi je što su pojedinci svojim sex…ispadima zašutkali polovice ljepšeg spola. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Informanka.

– kako sam radila ovaj tjedan i usporedba s fondovskom industrijom.

– prerano ušla u dosta toga, tako da sam na samom dnu jako malo kupovala.
– sredinom tjedna strašan minus u portfelju, ali ova zadnja dva dana stanje se je popravilo tako da sam tjedan ipak završila u plusu +0.18%, u ovoj godini plus +4.65% .

– možda taj plus izgleda mali (stvarno je premali), ali kada gledam našu fondovsku industriju koja je pretežno u minusu, onda mogu biti zadovoljna.
– od mene (+4.65%), je bolje radilo 5 fondova.
– ali svi ti fondovi rade na stranim tržištima.
– otp indeksni je na minimalnom plusu +1.03% ,
– opet je na vrhu aureusUS +16.02 ,
– iznenadio me je veliki pad AC Rusija.

– eto ne cijeta cvijeće ni meni, a još manje velikoj većini fondovske industrije.

– I love this game.
Pozdrav !


Informanka.

– kako sam radila ovaj tjedan i usporedba s fondovskom industrijom.

– prerano ušla u dosta toga, tako da sam na samom dnu jako malo kupovala.
– sredinom tjedna strašan minus u portfelju, ali ova zadnja dva dana stanje se je popravilo tako da sam tjedan ipak završila u plusu +0.18%, u ovoj godini plus +4.65% .

– možda taj plus izgleda mali (stvarno je premali), ali kada gledam našu fondovsku industriju koja je pretežno u minusu, onda mogu biti zadovoljna.
– od mene (+4.65%), je bolje radilo 5 fondova.
– ali svi ti fondovi rade na stranim tržištima.
– otp indeksni je na minimalnom plusu +1.03% ,
– opet je na vrhu aureusUS +16.02 ,
– iznenadio me je veliki pad AC Rusija.

– eto ne cijeta cvijeće ni meni, a još manje velikoj većini fondovske industrije.

– I love this game.
Pozdrav !

Zato meni cvjeta cvjeće…………
Na shortu sve skupa………+ 8%…………
Dolar kupljen po 5,45……50% portfelja………
Možda nemam znanje………
možda sam ovo i ono………
Ali je činjenica da je moj portfelj ovaj mjesec u debelom plusu……….

lp

ugodan vikend

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Zato meni cvjeta cvjeće…………
Na shortu sve skupa………+ 8%…………

– gospon ivano, pa valja vam je jasno kako puno toga ja mogu bez problema pamtiti.

– a kako je ono do nedavno išla jedna vaša reklama iliti drukanje.
– sjedite i uživate, pijete ladno pivce, velike dioptrijske očale, perete noge u moru….
– a kako znam i koje ste dionice drukali pa onda ste na šortu morali zaraditi puno više od tih +8%,
– jer vaše su dionice pale cca 20% .

– izgleda sam ipak ja najblesavija na ovome forumu jer meni nikako da cveta cveće kada mi se dionica nemilo sruši na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !



Informanka.

– kako sam radila ovaj tjedan i usporedba s fondovskom industrijom.

– prerano ušla u dosta toga, tako da sam na samom dnu jako malo kupovala.
– sredinom tjedna strašan minus u portfelju, ali ova zadnja dva dana stanje se je popravilo tako da sam tjedan ipak završila u plusu +0.18%, u ovoj godini plus +4.65% .

– možda taj plus izgleda mali (stvarno je premali), ali kada gledam našu fondovsku industriju koja je pretežno u minusu, onda mogu biti zadovoljna.
– od mene (+4.65%), je bolje radilo 5 fondova.
– ali svi ti fondovi rade na stranim tržištima.
– otp indeksni je na minimalnom plusu +1.03% ,
– opet je na vrhu aureusUS +16.02 ,
– iznenadio me je veliki pad AC Rusija.

– eto ne cijeta cvijeće ni meni, a još manje velikoj većini fondovske industrije.

– I love this game.
Pozdrav !

Zato meni cvjeta cvjeće…………
Na shortu sve skupa………+ 8%…………
Dolar kupljen po 5,45……50% portfelja………
Možda nemam znanje………
možda sam ovo i ono………
Ali je činjenica da je moj portfelj ovaj mjesec u debelom plusu……….

lp

ugodan vikend
[/quote]

Svaka čas Ivano7 tko zna, zna a ostali neka misle da znaju! [thumbsup]



Zato meni cvjeta cvjeće…………
Na shortu sve skupa………+ 8%…………

– gospon ivano, pa valja vam je jasno kako puno toga ja mogu bez problema pamtiti.

– a kako je ono do nedavno išla jedna vaša reklama iliti drukanje.
– sjedite i uživate, pijete ladno pivce, velike dioptrijske očale, perete noge u moru….
– a kako znam i koje ste dionice drukali pa onda ste na šortu morali zaraditi puno više od tih +8%,
– jer vaše su dionice pale cca 20% .

– izgleda sam ipak ja najblesavija na ovome forumu jer meni nikako da cveta cveće kada mi se dionica nemilo sruši na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
– sejo, jel’ ono "volim te, ulpl-r-a!!!"

I love his lies!

ivano je čisti druker, napao je na tu ulpl bez ikakvog pokrića kako bi izašao sa zaradom. Bio sam 1/3 portfelja u ulpl i uspio sam spasiti novce od tamo zahvaljujući što se uprava igrala trezorom. Kako on kaže samo ulpl, ulpl i život na havajima hahahha izbacio je i onaj potpis- samo ulpl i jdpl


ivano je čisti druker, napao je na tu ulpl bez ikakvog pokrića kako bi izašao sa zaradom. Bio sam 1/3 portfelja u ulpl i uspio sam spasiti novce od tamo zahvaljujući što se uprava igrala trezorom. Kako on kaže samo ulpl, ulpl i život na havajima hahahha izbacio je i onaj potpis- samo ulpl i jdpl

pa šta si ti pisao po ULPL dok nisi izašao, druže, pođi od sebe, ako ne znaš, pitaj komesara!

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

New Report

Close