Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moram reći da su uniforme za mup danas stigle i gore ne mogu izgledati. Svi se žale, cajkani će izgledati kao Mađari u 90-tima hahahha

S obzirom na tvoj nick, mogao sam pretpostaviti da imaš veze sa MUP-om.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Zadni put kad sam išao na sjednicu u AUHR zalutao sam u Sloveniju,i vidim da nekima smeta auHR,prvi kontakt sa firmom bio je u Beogradu,kako sam čuo prodana je Zgrada,za mene je to dobra firma sviđalo se to nekima ili ne,a pojedinosti o firmi (koji neznaju) vidite u Zagrebu. [yawn]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Tjah evo nešto afirmativno za TNPL , iako cijena dionice zasad ne pokazuje.

Mustać: Pobijedili smo recesiju
Piše: Ante Rogić 27.05.2010.Dodaj u omiljene članke Pošalji prijateljuPrintKomentiraj

Foto: 057info.hr
Pomorski analitičari najavljuju izlazak iz krize tek 2012 – Ive MustaćTribinom na temu Valorizacija Pomorsko povijesne zbirke započelo je obilježavanje 50. obljetnice potonuća tankera Petar Zoranić. Na samom početku okupljenima se, pozdravivši skup, kratko obratio dipl.ing. Ivan Paša, osnivač Tankerske plovidbe, a cijelu tribni moderirao je Nenad Marčina.

Uvodno izlaganje održao je kapetan Ive Mustać, predsjednik Uprave Tankerske plovidbe.

– Tankerska plovidba plovi punim jedrima, istaknuo je na početku svog izlaganja Mustać. Podsjetio je kako je godina preokreta u poslovanju, unatrag posljednjih deset godina, bila 2003., kada se nakon višegodišnje depresije prelazi u konjunkturu. Napomenuo je kako se Tankerska plovidba kroz to vrijeme našla pred zahtjevom da sve brodove s jednostrukom oplatom zamijeni s dvostrukom, što je iziskivalo velika financijska sredstva. Zadarski brodar ušao je u taj pothvat, ali još i više, istaknuo je Mustać, rasprodani su stari tankeri, a naručeni novi. Dolazi četvrti kvartal 2008. i početak recesije. Tankerska je prema riječima predsjednika uprave spremno ušla u krizu, racionalno poslujući, ne odustajući od zacrtanih planova, a oni predviđaju povećanje flote na 25 brodova. U međuvremenu, četiri bulk carriera su preuzeta, dva u Koreji, dva u kini, a do kraja 2012. izgradit će se još četiri za prijevoz naftnih derivata, dva u Rijeci, te dva u Koreji.

– Učinili smo dvije stvari. Grickajući našu akumulaciju i radeći novogradnju pobijedili smo recesiju, istaknuo je kapetan Ive Mustać dodajući kako se, prema pokazateljima, nazire izlazak iz krize, budući da je prvi kvartal ove godine prošao uspješno, a isto se predviđa i za drugi i treći. Iako, kaže, pomorski analitičari najavljuju izlazak iz krize tek 2012.

Uz Pašu i Mustaća gosti tribine bili su prof.dr.sc. Zdenko Brusić, dipl. ing. Svetko Perković, dr.sc. Maksim Klarin, mr.sc. Grozdana Franov Živković, voditeljica Pomorsko povijesne zbirke.

Dr. sc. Zdenko Brusić u svom izlaganju nazvanom Virtualni pomorski muzej prikazao je povijest pomorstva na zadarskim prostorima. Istaknuo je kako je Zadar oduvijek bio važno središte pomorskih puteva, a od posebnog je značaja bio Pašmanski kanal. Također, Zadar je bio važna luka transporta između juga i srednje Europe.

Tribina je priređena u organizaciji Udruge turističkih vodiča Donat Zadar.

đe ste amerikanci [lol]
-zaradili od nove godine
-zaradili na debelom prstu
-zaradili na oporavku od debelog prsta
-zaradili na padu oporavka debelog prsta
-trenutno zarađuju na rastu pada debelog prsta
-zaradili na rastu dolara i zlata
[lol]

Best buy u svakom slučaju je Jdpl. U roku 2 tjedna skočit će na cca 250 kn. Garantirano.


Best buy u svakom slučaju je Jdpl. U roku 2 tjedna skočit će na cca 250 kn. Garantirano.

-ne garantirati ništa
-HT dividenda nije popravila likvidnost
-sve što sam kupio sam pogriješio osim ELPR i VLDS
-sve tone ko olovo
-svijet luduje a mi ne dišemo:zse je balzamirana
-ja kao vjećni optimista postajem skoro pa pesimista
-normalno sa sam i dalje 100% u dionicama
-ne možeš ništa iztrejdati
-cili dan čekaš nisko i udre ali u krivu metu
_danas natašte promašio Magmu,spušija u igri najbrži prst
_jučer mi pobiga KOES
_danas udrilo Vupik i pao 10%,a ja čulio na VLDS i Varteks
Neće karta poštenog čovika.
A Varteks skočio 20 i nešto posto.
Kupac se stavio na kupnju sa velikom količinom od 5 kom i ja a pomeo.To nije manipulacija s moje strane već nekoga koga Varteks žulja.Tako da mi je virtualno portfelj jako skočio.Stvarno sam
na pozitivnoj nuli.

likvidnost teme opada..lopina jedva odrzava temu…. [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


likvidnost teme opada..lopina jedva odrzava temu…. [rolleyes]

http://www.estetska-kirurgija.info/fotografije-prije-poslije/presadivanje-kose?doctor=lecebne-centrum-ostrava


likvidnost teme opada..lopina jedva odrzava temu…. [rolleyes]

Da,svi su izgubili nadu.Nitko nema hrabrosti da hvali svoje konje,jer se radi o špekulativno-
drukerskim postovima.Ja sam jedan od rijetkih koji piše argumentirano/brojevima/.

tako je lopinjo niko nema m.da i tu si stvarno jak u ovom špekulativno-drukerskom resoru [lol] al eto opet mi je probavljiviji tvoj post ili npr splitov , od ovih što dobronamjerno i altruistički pišu afirmativno kad iskipavaju , a blate i truju dok traje utovar a ima ih podosta neda mi se nabrajat [wink]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Svaka čast ali nisam za uvrede ko vrijeđa mog kolegu vrijeđa i mene svi imamo svojih mana i svi smo u igri zavisi samo koliki je čip i koliko ko ima sa čim igrat,za sada vam savjetujem da igrate sa svojim novcem bez kredita,i mam dojam da je pametnije da šutim ,pa si nabavljajte informacije preko savjetnika sat je 7500kn,da svi ste se nekako ukoćili povukli rućnu,a di su sad Znanac i ostali dok je bilo 4posto+ svi bili zadovoljni i pametni eto moja baba bezveze uložila prije par godina u neki kuk i za tjedan dana imala 30 tis kuna plusa……… [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

pa ne znam na koga je ovo adresirano kolega milusic , ali primjetan je vaš napredak iz dana u dan . u početku kad bi naletio na vaš post bio bi blago rečeno zbunjen . vaš stil pisanja je niz nepovezanih i naizgled nasumično nabacanih natuknica , tak da vas se sigurno ne može svrstat u red drukera , ispričavam se ako nije tako [lol] . lopinjo je ipak prvoligaš u resoru špekulativno-drukerskom , ali uzimati samo u preporučenim dozama, a za nuspojave i kontraindikacije konzultirati lječnika ili ljekarnika [lol] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close