Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tek toliko kolega blue- http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/liburnia-riviera-hoteli-od-dva-hotela-utrzio-3,4-milijuna-eura,50214.html

ima i previše ljudi zainteresirano za lrh, no sve je pat pozicija zato što se državi jedino isplati ući u dogovor sa ostojom. A koliko lrh realno vrijedi rekli su ljudi koji se tim poslom bave. A vama jedan opte sa tolikim minusima vrijedi 100kn, pa oni još ht-u na svaki taj priključak plaćaju 40kn provizije. Osim toga ht je dovoljno jak da može potšišati konkurenciju kad god poželi.


tek toliko kolega blue- http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/liburnia-riviera-hoteli-od-dva-hotela-utrzio-3,4-milijuna-eura,50214.html

ima i previše ljudi zainteresirano za lrh, no sve je pat pozicija zato što se državi jedino isplati ući u dogovor sa ostojom. A koliko lrh realno vrijedi rekli su ljudi koji se tim poslom bave. A vama jedan opte sa tolikim minusima vrijedi 100kn, pa oni još ht-u na svaki taj priključak plaćaju 40kn provizije. Osim toga ht je dovoljno jak da može potšišati konkurenciju kad god poželi.

Kolega, ti hoteli su i danas u vlasništvu SNHO?

Srdačan pozdrav


Ivana nema pojma.
Stranci ne kupuju hotele.
Osim Andabaka nitko nije nista prodao

– okvirno sve znam, detalji nekada nisu niti bitni.
– i to kod nas na moru svi znaju da ne kupuju stranci nego neke strane firme koje su opet osnovane od ovih naših koji su pljačkom imovine u HR došli do toga vlasništva.
– ali tada ti hoteli i rade, znaći jedino je problem vlasnišva.
– i dok nije sređeno to vlasništvo doslovno svaka uprava to uništava do maksimuma kako bi se nekima to isto moglo prodati što jeftinije.

– eto spominjete toga Andabaka.
– baba mu je ostavila u nasljedstvo te hotele koje prodaje.
– uglavnom ja sam uvijk zaobilazila njegove dionice kao vrag od tamjana.
– pa osnovao je ili dobio, nemam pojma jedan fond ili pif stradalnika rata, pa sebi davao kredite bez kta., sebi prodao najbolje hotele za nikakvu cijenu, i doslovno uništio sve stradalnike rata koji su dobili udjele u tome fondu.
– zatim ide donacija love politićarima, nešto kome sportskom klubu i dobijemo uzornog privrednika HR.
– ma prvoklasni lopov za kojega je mala kazna doživotna robija.

– ali barem možemo slobodno govoriti u ovoj zemlji.

– I love this game.
Pozdrav !


OPTE vrijedi preko 100 kuna
Janaf vrijedi oko 3000, ne vise.
LRH ne vrijedi ni ovoliko.

Ivana nema pojma.
Stranci ne kupuju hotele.
Osim Andabaka nitko nije nista prodao

ja bih molio nekakv izračun za Optimu ako nije problem.
hvala!

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!



Imate strašne argumente.
Idem spavati neda mi se raspravljati s investitorima koji su lošiji od mene
….. OPTE dobra investicija

– moj argument je dug od simbolićnih 1.690.818,47%, teška sića.

– za one koji ne vladaju ovom tematikom, ako je dug od 100% to znaći da je firma zadužila svoju cjelokupnu imovinu.
– ovaj dug OPTE ne mogu sebi niti predočiti koliki je u stvarnosti, i ne kužim kog vraga će im i onih 0,47%, zašto lijepo nisu zaokružili brojku na 2 milijuna % duga.

– pa da dilaju drogu za cijelu EU ne znam kako bi to mogli vratiti.

– ali nema veze, jedan iznadprosijećni investitor HR burze, imenom Antiša ide mirno spavati i baš ga briga što ta dionica ima toliki dug jer njegova dionica će sigurno rasti.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kolega/ice Ivana pošto dobro vladate financijama možete li mi nešto više reći o tome dugu od
1,7 mil % ili mi bar stavite omjer Optiminog i Janafovog duga.

Ja jedino vidim da se u Optimu isplati uložiti novce više nego u Janaf, možda sam slijep, prosvijetlite me?


Ja jedino vidim da se u Optimu isplati uložiti novce više nego u Janaf, možda sam slijep, prosvijetlite me?

– nemojte se vi gospon Antiša ništa brinutu.
– burza će vas prosvijetliti.
– bilo je na ovoj temi puno pametnih koji više ne pišu,
– a ne pišu najvjerojatnije jer ih je burza prosvijetlila.
– i kada su progledali već je bilo kasno.

– I love this game.
Pozdrav !

(100*10-900+40+40+40+30+30)
/2.8
=100

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


OPTE vrijedi preko -100 kuna
Janaf vrijedi oko 30000, ne vise.
LRH ne vrijedi ni ovoliko.

– OPTE, to što ste napisali nikako mi nije jasno, ne kužim kako ide plaćanje ako nešto vrijedi -100kn, pa onda oni moraju platiti vama kada vi kupite dionicu, a ne vi njima, ne znam ni sama prvi put se susrećem s ovakvim vrijednovanjem dionice.

– JNAF, iako tu drukam, ali zbilja ste pretjerali jer ne vrijedi više od 6.000 – 7.000kn .

– LRH, tu se pak ne bih upuštala u špekulacije, ali koliko vidim opet prodaju 2 hotela, hebiga trebaju ljudi lovu za plaću, potpuno ih razumijem, i dok se ova ekipa nagodi preko našeg sutstva mogli bi ostati i bez tih hotela jer ih ovi prvi nemilice prodaju.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– evo i danas napravilla više nego lijepi minus od -0.24% .
– crobex i dalje radi gore od mene – 0.55% .

– ovaj tjedan očekujem odbijenac, ali još nisam potpuno sigurna hoće li ići prema gore ili dolje.

– I love this game.
Pozdrav !

Prije nekoliko dana lopina je počeo pisati na temi Varteks i bogami evo njega danas na plus 22%.
Što bi bilo da je počeo ranije pisati?

klodovik


niformanka.

– ovaj tjedan očekujem odbijenac, ali još nisam potpuno sigurna hoće li ići prema gore ili dolje.

Ako će biti odbijanac onda mora ići gore, logika. Ako ide dolje onda se nije odbilo nego nasavlja u istom smjeru!

Sve vas moram učiti!!! [wink]



niformanka.

– ovaj tjedan očekujem odbijenac, ali još nisam potpuno sigurna hoće li ići prema gore ili dolje.

Ako će biti odbijanac onda mora ići gore, logika. Ako ide dolje onda se nije odbilo nego nasavlja u istom smjeru!

Sve vas moram učiti!!! [wink]
[/quote]
Ili odbijanac ,ili zabijanac.Više mi slići na zabijanac.
A virualni pobjednik,gosp.Klodovik, prošlog mjeseca ,a izgleda i ovog,me počeo analizirati.On pobjednik virtualke ,
a ja na stvarnoj burzi.
Ipak je burza nepredvidljiva,a ZSE je izgleda još veće čudo.Varteks ostvaruje rekordne gubitke u poslovanju,a dionica rekordno raste.Valjda zato jer sam tamo komentirao i to ne baš afirmativno.
LPLH koja ima brodove na spotu i koja je vrlo elastična na vozarine koje se nalaze na dvadeset mjesečnom vrhu,nafta koja je pojeftinila u zadnji mjesec dana gotovo dvadesetak posto i za toliko smanjuje troškove, dolar luduje i sve to ima pozitivan efekt na poslovne rezultate.I dionica
pada jer je neki arlekin napisao da LPLH ima problema jer ima stare brodove.
Nema mi druge već početi aktivno pisati na temi LPLH.Izgleda da sam postao burzovni guru.

New Report

Close