Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moramo svi skupa napisati peticiju da Ivanu7 prime bez prijemnog ispita u Fondovsku industriju…
Radit će volonterski…za male honorare…ili gratis.To joj je najveća želja.Biti prva među najvećima..
Možda po neki osobinama i bude na prvom mjestu..npr. bahatosti… [proud]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Moramo svi skupa napisati peticiju da Ivanu7 prime bez prijemnog ispita u Fondovsku industriju…
Radit će volonterski…za male honorare…ili gratis.To joj je najveća želja.Biti prva među najvećima..
Možda po neki osobinama i bude na prvom mjestu..npr. bahatosti… [proud]

po bahatosti je negdje na 3. mjestu….po meni…..ima tu jacih igraca koji se bahate svojim miljama…
i jos su pokvarenui lazljivci ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



– evo primjera.
– nedavno sam napisala kako treba pratiti taj AureusUS kada krene pad kod amera, i što se dešava, padaju ko blesavi, zašto ne šortaju, zašto ne zarađuju na padu tržišta, pa stručniji su od većine ovdje priućenih.

AureusUS nije Hedge fond tako da ne smije ulaziti u short pozicije, on može samo biti long u nekom short ETF-u kao što je nekad i bio (npr. 6.94% portfelja u 6. mj. 2009 imao je u Ultrashort Russell 2000 Proshares).
[/quote]
– gospon new user (iz 2006., kada većina forumaša nije znala da postoji burza).
– očito ste dobro upoznati s aureusUS-om.
– molim Vas da mi odgovorite smije li ovaj fond potpuno izaći u keš poziciju???
– unaprijed hvala na odgovoru.

I love this game!


Moramo svi skupa napisati peticiju da Ivanu7 prime bez prijemnog ispita u Fondovsku industriju…
Radit će volonterski…za male honorare…ili gratis.To joj je najveća želja.Biti prva među najvećima..
Možda po neki osobinama i bude na prvom mjestu..npr. bahatosti… [proud]

Ivana je britkog jezika.I samo radi nje ovo je jedna od najčitanijih tema na zse.A nama se pruža
prilika da privučemo pažnju na neke od svojih "bisera".I ja sam joj na tome zahvalan.
A što nas naziva ovčicama za šišanje to je čak i simpatično.Samo često se dogodi da lovac postane lovina.Ali Ivana je ostala sama i sada joj je puno teže,jer je tim otišao u Ameriku.I bolje da idu kao tim jer pojedinac tamo u dugom razdoblju ima manje šansi.
I zato Ivani treba pomoći,a ne je napadati i naravno je ošišati ako bude moguće.
Međutim,ovdje se samo govori o šišanju,a ne o zajedničkom interesu.
Najveća greška je razmišljati da u svakoj kupoprodaji netko dobiva ,a netko gubi.U korektnoj igri obe strane profitiraju.Nikada ne treba namjerno drugome nanositi štetu.Dapaće.

Ivana je za mene jedan od najkorisnijih članova naše forumske zajednice.
Mislim da nije bahata nego drska i samouvjerena.I to su dobre osobine za ovaj vražji posao.



Moramo svi skupa napisati peticiju da Ivanu7 prime bez prijemnog ispita u Fondovsku industriju…
Radit će volonterski…za male honorare…ili gratis.To joj je najveća želja.Biti prva među najvećima..
Možda po neki osobinama i bude na prvom mjestu..npr. bahatosti… [proud]

Ivana je britkog jezika.I samo radi nje ovo je jedna od najčitanijih tema na zse.A nama se pruža
prilika da privučemo pažnju na neke od svojih "bisera".I ja sam joj na tome zahvalan.
A što nas naziva ovčicama za šišanje to je čak i simpatično.Samo često se dogodi da lovac postane lovina.Ali Ivana je ostala sama i sada joj je puno teže,jer je tim otišao u Ameriku.I bolje da idu kao tim jer pojedinac tamo u dugom razdoblju ima manje šansi.
I zato Ivani treba pomoći,a ne je napadati i naravno je ošišati ako bude moguće.
Međutim,ovdje se samo govori o šišanju,a ne o zajedničkom interesu.
Najveća greška je razmišljati da u svakoj kupoprodaji netko dobiva ,a netko gubi.U korektnoj igri obe strane profitiraju.Nikada ne treba namjerno drugome nanositi štetu.Dapaće.

Ivana je za mene jedan od najkorisnijih članova naše forumske zajednice.
Mislim da nije bahata nego drska i samouvjerena.I to su dobre osobine za ovaj vražji posao.
[/quote]
sve ok …ali malo postovanja prema svima nebi skodilo….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


i od mene. ovo je lijep opis stručnosti našeg kadra u svjetskim morima punih pravih morskih pasa. kod nas su u moru plišani morski psi. umjesto da ovdje ulažu i pomognu domaćoj burzi kad joj je najteže, naši vrli domoljubi odoše preko bare da budu ošišani, a ovdje bi oni imali škare. vrlo glupo. zar su tako brzo zaboravili one divne godine prije 7-10 godina kad si sa 100.000 kuna morao raditi što želiš. e pa te godine su sve vratile dječaci. vratite pare natrag na ZSE, napucajte ga na 5000 bodova, uvalite dionice novim početnicima i ide kolo ispočetka. tako ste već radili pa imate iskustva. pustite vi kinu, indiju, brazil i amere – ništa to ne valja. nema do naše burze. ajde još mogu i regionalne, ali ne ići u daleke zemlje jer ne poznaješ jezik, običaje, zajebe i ostalo. vraćajte pare amo. i dignite više te fondove ili dajte otkaz. što glumite znanje. vaše je znanje citiranje cnbc-a i bloomberga a oni postoje kako bi navukli kućanice na dionice, zlato, šortanje i ostala sranja prokletog kapitalizma.

Heh ja se sjećam vremena kad se danas najlikvidnijim dionicama trgovalo svako 3-4 dana. Trebalo je dosta vremena da se dionice pomaknu sa mrtve točke a jednom kad su krenule 3-4 godine su samo slagale nove više vrhove. Tako da današnja situacija i prometi su puno bolji nego prije 8 godina. Investitori će se opet vratit na burzu kad se naslušaju priča kako se ekipa obogatila na burzi i kroz fondove kako su u par godina uvećali imetak 4-5 x.

Gosp. Lopina. Žena ne komentira drugu ženu..a pogotovo ne njenu poziciju samoće na forumu…poslovnog. Apsolutno ste u pravu sa svim kvalitetama oko dionica za nick imenom Ivana7…No,tema se čita zbog konverzacije i dionica ..Vaših – usmjerene na nick .Mene zanimaju komentari svih na toj temi,a odgovori pojedinih nickova stalno su isti, prepotentni, omalovažavajući,bahati…
Mučno je razlučiti granicu muškog podilaženja ženi i profesionalnog obraćanja investitoru, kad su u pitanju nezreli investitori …muškarci…slažem se, da je u ovoj teškoj situaciji na ZSE potrebno
ozbiljnosti , ali i ljudskosti u razumijevanju tuđih stavova , uspjeha i problema…..i da pojedine
simpatije među investitorima – svakako treba podržati..ako su jedan prema drugome iskreni i dobronamjerni…Ivana7 prema kritikama nije dobronamjerna – dapače- napada svakog uvredom i ciničnim komentarom i to joj zamjeram..eto, kratko- na tu temu..vratimo se dionicama.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…Ivana7 prema kritikama nije dobronamjerna – dapače- napada svakog uvredom i ciničnim komentarom i to joj zamjeram..eto, kratko- na tu temu..vratimo se dionicama.

Ivana7 nije takva – samo što zna efikasno uzvratiti na zločeste i podle napade pa joj to neki zamjeraju. Iz njezinih se tekstova da iščitati najviše korisnih stvari o trgovanju na TK u RH.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Investitori će se opet vratit na burzu kad se naslušaju priča kako se ekipa obogatila na burzi i kroz fondove kako su u par godina uvećali imetak 4-5 x.

Što je najtragičnije to je istina, tamo negdje na Crobexu 3500 bodova počet će se vrtiti reklame fondova, priče o novopečenim miljunašima ( takva jedna je i mene zainteresirala za dionice).
Obični ljudi će stidljivo početi ulagati u dionice po par desetaka tisuća kuna i kad zarade 20-30% rasprodat će sve što imaju i uložiti na Crobexu 5000 bodova misleći da dionice samo rastu.

Gle,gube pa bi slabiji spol omaložavali,znam puno žena koje su dobro zaradili na burzi i povukli se za tren
ivana 7 je moja kolegica,nije fer da je kompleksirate. [tongue]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Investitori će se opet vratit na burzu kad se naslušaju priča kako se ekipa obogatila na burzi i kroz fondove kako su u par godina uvećali imetak 4-5 x.

Što je najtragičnije to je istina, tamo negdje na Crobexu 3500 bodova počet će se vrtiti reklame fondova, priče o novopečenim miljunašima ( takva jedna je i mene zainteresirala za dionice).
Obični ljudi će stidljivo početi ulagati u dionice po par desetaka tisuća kuna i kad zarade 20-30% rasprodat će sve što imaju i uložiti na Crobexu 5000 bodova misleći da dionice samo rastu.

[/quote]
pa to je najnormalniji ciklus na tržištu kapitala-početnici ulijeću na vrhu ciklusa kad gotovo da i nema korekcije,kad sve sumanuto raste,i kad izgleda da nemože pasti,a smart money im polako prodaje
(cijela druga polovica 2007)…



Investitori će se opet vratit na burzu kad se naslušaju priča kako se ekipa obogatila na burzi i kroz fondove kako su u par godina uvećali imetak 4-5 x.

Što je najtragičnije to je istina, tamo negdje na Crobexu 3500 bodova počet će se vrtiti reklame fondova, priče o novopečenim miljunašima ( takva jedna je i mene zainteresirala za dionice).
Obični ljudi će stidljivo početi ulagati u dionice po par desetaka tisuća kuna i kad zarade 20-30% rasprodat će sve što imaju i uložiti na Crobexu 5000 bodova misleći da dionice samo rastu.

[/quote]
pa to je najnormalniji ciklus na tržištu kapitala-početnici ulijeću na vrhu ciklusa kad gotovo da i nema korekcije,kad sve sumanuto raste,i kad izgleda da nemože pasti,a smart money im polako prodaje
(cijela druga polovica 2007)…
[/quote]
Ludilo je počelo ranije.Mislim da je ATLN bio među prvima vjesnicima .Tada sam ja ulazio. Treći mjesec 2007.Pa u svibnju 2007.je
crobex bio iznad 5.000 bodova.
A ostatak tj. višak keša od uplata za HT je vratio crobex iznad 5.000 bodova.

New Report

Close