Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas je Crobex došao na 2016.30 bodova , što je samo 12.24 boda više od završetka godine. Crobex je 31.12.2009 bio 2.004,06.
Hoće li Crobex danas zaroniti ispod 2004.06 ?
Kako stvari stoje … hoće !? [angry]

du du du .. nema nam pomoći

lopina@ veseliti se tome sto si na burzi koja ne pada….a cjeli svijet totalna rasprodaja….to nije burza..pa ja uzivam gledajuci ovo rasprodaju [cool] naravno u cashu…. [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Pa kako tko je zaplakao………Ja bih prije rekao da bi vi mogli malo plakati iako sam sa samo 20% ostao ovdje..
Naime rekao sam da idem u USA po šort……U plusu portfelj u zadnjih 10 dana 12%….na padu… [lol]
Jučer prodao dobar dio toga…..pa opet šort…Dosta bolje od indexnog OTP i vašeg agressive u zadnje vrijeme…….. [lol]
Samo se vi tješite međusobno……….
Ja se vraćam kompletno kad namirišem krv koja se ovdje tek očekuje…….
Sorry ali tak je……….

lp


Čestitam.I ja sam zaradioi na šortu.Posudio sam nešto HT i Adrisa i kada oni padaju ja zarađujem.
Ali moj fond lopina najkonzervative je jučer doživio havariju,tako i da pored pozitivnih utjecaja
na osnovi pada Adrisa i HT i dalje u značajnom minusu.Najgori dan od 2008.Ali puno bolji od
pušaća prebjega u Americi.
Moj poznanik koji je svojevremeno dospjele ugovore iz stambene štednje uložio u100 RIBA po 660
je odlučio da mi da na upravljanje i da mu pokušam nadoknaditi gubitak.Sve je bilo dogovoreno,ali još nismo bili napravili prenos tako da nisam uspio prodati RIBU po 350 što bi bio napravio.
Normalno i logično.
I bio uletio u lopina najkonzervativ/VUPIK,BZJK,ELPR,Vart,Badel,VLDS,KNZM,Koes/
Normalno i logično.

I sa jučerašnjim danom spušio barem 40%.
Naravno,nenormalno i nelogično.
Ali to bi bilo pušenje od 40 % u jednom danu.
I takve stvari se događaju na šortanju i tu su najveće pušione.
Pokoji put i propušteni poslovi su poslovi najbolji poslovi.
Ali sada je već vrijeme za izlazak iz RIBE i ulazak u lopina najkonzervativ.Mislim da već u ponedjeljak ili utorak to mogu napraviti.Nije vrag da će Erste popraviti ponudu na više od 450.
Ipak preuzimam taj rizik.

P.S
Ivana,nadam se da si shvatila poruku iz mog predhodnog posta.
I ovo što sam napisao o RIBA_i nije:pričam ti priču,nego živa istina

Za sada smo stabilni.
Nema automatskog stolosa.
Margine kredita jako malo.
Na tržištu prekaljeni borci koji su prebrodili 2008.
Veliki igrači brane Ht,ERNT,INA,PTKM
Meni ne odgovara ovakva situacija.Tonimo polako gotovo mjesec dana bez dobrih odbijanaca.
To je za male špekulante kao ja najgora varijanta.
I zato tonem,kao i svi ostali.
Inaće,za ne virovati,u dionicama sam samo 90%.Gotovo uvijek 100%.
Smatram da ću danas završiti 100% u dionicma.Pa vrijeme je za odbijanac,možda i danas kada
otvore ameri.
Ni u snu nisam mogao predvidjeti da nećemo odraditi rast od HT dividende.
Nelogično,da smo HT dividendu odradili sa padom.

lopina@ sam sa sobom pricas…. [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mozemo mi pisat i komentirat sta hocemo vidljivo iz aviona da idemo na sigurnih 1900 , a kasnije cemo vidit.

Kolega Lopina, niste valjda to vi sad prodali ZTNJ po bidu?
Ovdje je potrebno strpljenje…
Šteta, no zahvaljujem na prodanom. [thumbsup]


lopina@ veseliti se tome sto si na burzi koja ne pada….a cjeli svijet totalna rasprodaja….to nije burza..pa ja uzivam gledajuci ovo rasprodaju [cool] naravno u cashu…. [yawn]

sve sam prodao kroz zadnjih par dana cash-r-a- x,xxx,xxx nije vrijeme za bit u dionicama dok se cijelo stanje malo ne stabilizira.


lopina@ sam sa sobom pricas…. [rolleyes]

Ma ne pričam.Ovo sam odgovorio na tvoj komentar u vezi mrtvog crobexa.Pa vidiš da nije umra.
Stabilno klizi ,jasno na dole.


Kolega Lopina, niste valjda to vi sad prodali ZTNJ po bidu?
Ovdje je potrebno strpljenje…
Šteta, no zahvaljujem na prodanom. [thumbsup]

Nisam,to sam odradio prije tri četiri dana.Ja sam ti brzi Gonzales.Nemam strpljenja i brzo mjenjam poziciju.Na Žitnjaku sam se pokrija,a ova teška vrimena to je dobar posao.
A sada sam i na kupnji.

za špekulante je ovo sada zaista ne predvidiva faza. kako je kolega lopina rekao ni ja nisam mogao sanjati da lova od dividende neće završiti ovdje. No eto nekad je i najbolje po sebi prosuditi, ni moja lova nije završila na burzi, ali je završila u ht-u i to u obliku mobitela. I dvije nove pretplate potpisane ovaj mjesec

New Report

Close