Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedva cekamo igre na ipk- osjek, mdpl i zdenka [cool] ili jos moramo cekat jaci vjetar da zapuhne???? [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

S&P danas -37. Kako stoji Balasni ?

Ajmoooooooooooooo Balasni

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Vidim većina je u cashu i suglasna oko daljneg pada,bacaju se crnjaci na sve strane diže se sidro i odlazi preko bare.Ne znam kako vama to izgleda ali meni to nije loš signal.Ovo što se događa vani je dugo očekivana korekcija koja je kat-tad morala nastupiti i hvala bogu da je tako,ne može se pravocrtno gore.Kod crobexa je više manje sve poznato,preživljava na aparatima ali i dalje ima jako dobrih prilika.
Osobono mi je portfelj na ATH unatrag dvije godine i od 5 dionica koje imam samo ht je padao dok ostale 4 su i ovim lošim vremenima ostvarile fini rast(Kodt-p-a,Kodt-r-a,Lrh i Sn),ali da se vratimo na temu koja je best buy:

Smatram da je LRH i dalje strong buy,osim nje na ovim cijenama mi jako lijepo izgleda i Zaba.
Best sell su već dugo vremena građevinarci,nema tu kruha i stvarno ne razumijem ekipu koja se davi unutra.


Vidim većina je u cashu i suglasna oko daljneg pada,bacaju se crnjaci na sve strane diže se sidro i odlazi preko bare.Ne znam kako vama to izgleda ali meni to nije loš signal.Ovo što se događa vani je dugo očekivana korekcija koja je kat-tad morala nastupiti i hvala bogu da je tako,ne može se pravocrtno gore.Kod crobexa je više manje sve poznato,preživljava na aparatima ali i dalje ima jako dobrih prilika.
Osobono mi je portfelj na ATH unatrag dvije godine i od 5 dionica koje imam samo ht je padao dok ostale 4 su i ovim lošim vremenima ostvarile fini rast(Kodt-p-a,Kodt-r-a,Lrh i Sn),ali da se vratimo na temu koja je best buy:

Smatram da je LRH i dalje strong buy,osim nje na ovim cijenama mi jako lijepo izgleda i Zaba.
Best sell su već dugo vremena građevinarci,nema tu kruha i stvarno ne razumijem ekipu koja se davi unutra.

U stavri Crobex se jako dobro drži u odnosu na ostale indexe.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Roubini je opet na televiziji, predstavlja novu knjigu. Nevjerojatno kako iskoči čim počne rasprodaja, kao da ga drže negdje pod stolom.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Vidim većina je u cashu i suglasna oko daljneg pada,bacaju se crnjaci na sve strane diže se sidro i odlazi preko bare.Ne znam kako vama to izgleda ali meni to nije loš signal.Ovo što se događa vani je dugo očekivana korekcija koja je kat-tad morala nastupiti i hvala bogu da je tako,ne može se pravocrtno gore.Kod crobexa je više manje sve poznato,preživljava na aparatima ali i dalje ima jako dobrih prilika.
Osobono mi je portfelj na ATH unatrag dvije godine i od 5 dionica koje imam samo ht je padao dok ostale 4 su i ovim lošim vremenima ostvarile fini rast(Kodt-p-a,Kodt-r-a,Lrh i Sn),ali da se vratimo na temu koja je best buy:

Smatram da je LRH i dalje strong buy,osim nje na ovim cijenama mi jako lijepo izgleda i Zaba.
Best sell su već dugo vremena građevinarci,nema tu kruha i stvarno ne razumijem ekipu koja se davi unutra.

U stavri Crobex se jako dobro drži u odnosu na ostale indexe.
[/quote]
tebi je to dobro ?????? mrtvilo….neznam po cemu je to dobro [undecid] crobi je mrtav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


S&P danas -37. Kako stoji Balasni ?

Ajmoooooooooooooo Balasni

– super stoji, danas na ovom crvenilu ja u lijepom plusu zahvaljujući RIBA.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana7, koju brokersku kuću zastupaš?

– ne zastupam ja niti jednu brokersku kuću.
– ja sam domaćica.
– tako kada uhvatim malo vremena između kuhanja, pranja i čišćenja malo i pogledam što se događa na burzi.
– i kada prodamo janjad, prašćad i koju kokoš ja uložim novce na burzu.

– I love this game.
Pozdrav !



Ivana7, koju brokersku kuću zastupaš?

– ne zastupam ja niti jednu brokersku kuću.
– ja sam domaćica.
– tako kada uhvatim malo vremena između kuhanja, pranja i čišćenja malo i pogledam što se događa na burzi.
– i kada prodamo janjad, prašćad i koju kokoš ja uložim novce na burzu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
– ajme, oprostite, pogriješila sam.
– nisam na prodaju.

I love this game!

Čekam jednu dojavu i ode na more ,sutra tonemo ,kod nas pada kiša ,neka pada ……….kada,zašto modulatori ne uvedu neke stranice ko na fejsu ovako se moram prebacivat tamo vamo. [rolleyes]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode




Vidim većina je u cashu i suglasna oko daljneg pada,bacaju se crnjaci na sve strane diže se sidro i odlazi preko bare.Ne znam kako vama to izgleda ali meni to nije loš signal.Ovo što se događa vani je dugo očekivana korekcija koja je kat-tad morala nastupiti i hvala bogu da je tako,ne može se pravocrtno gore.Kod crobexa je više manje sve poznato,preživljava na aparatima ali i dalje ima jako dobrih prilika.
Osobono mi je portfelj na ATH unatrag dvije godine i od 5 dionica koje imam samo ht je padao dok ostale 4 su i ovim lošim vremenima ostvarile fini rast(Kodt-p-a,Kodt-r-a,Lrh i Sn),ali da se vratimo na temu koja je best buy:

Smatram da je LRH i dalje strong buy,osim nje na ovim cijenama mi jako lijepo izgleda i Zaba.
Best sell su već dugo vremena građevinarci,nema tu kruha i stvarno ne razumijem ekipu koja se davi unutra.

U stavri Crobex se jako dobro drži u odnosu na ostale indexe.
[/quote]
tebi je to dobro ?????? mrtvilo….neznam po cemu je to dobro [undecid] crobi je mrtav
[/quote]
Mrtviji su Ameri.Danas su naši gastarbajteri,prebjezi sa ZSE zakukali.Stravičan pad burze i pad tečaja US$.Previše i za cijeli mjesec,a kamoli za jedan dan…
Nije vrijeme za likovanje.I meni su danas namazali dasku.Pao sam kao i naši prebjezi.Katastrofa.
Sutra nas čeka uzbudljivo jutro,naročito,ako Europa počme slijediti Amere.A trebala bi.
A kud svi Turci tu i mali Mujo.ZSE bi trebala slijediti velike.Ali nikada ne možeš znati što su odlučili oni gore.

Pa kako tko je zaplakao………Ja bih prije rekao da bi vi mogli malo plakati iako sam sa samo 20% ostao ovdje..
Naime rekao sam da idem u USA po šort……U plusu portfelj u zadnjih 10 dana 12%….na padu… [lol]
Jučer prodao dobar dio toga…..pa opet šort…Dosta bolje od indexnog OTP i vašeg agressive u zadnje vrijeme…….. [lol]
Samo se vi tješite međusobno……….
Ja se vraćam kompletno kad namirišem krv koja se ovdje tek očekuje…….
Sorry ali tak je……….

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close