Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



mozda je ovo rjesenje? [undecid]

hodajući silver ETF
btw radi se o crnogorcu
[/quote]
ja čuo da je neki ubiveni bugarski mafijaš.

Rusija , Kina …..riješile se malecke količine zlata iz zaliha………to što se ovdje u blizini kupuje ..
prošlo je već mnogo ruku…..
……….uopće se ne radi o ulaganju u stabilnu vrijednost…već o potrebi pojedinih zemalja za
financijskim sredstvima za razne namjere uglavnom popunjavanjem rupa ….što će im takve zalihe
zlata…a trebaju novac…na distributerima je da ponude novu robu na tržište ….
Prestanite me omalovažavati… Imam pravo na svoje mišljenje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Općenito, kolike su zalihe zlata u podrumima HNB-a …koliko je to u odnosu na količinu prije
nego smo se razišli u Yugi, i da li je trend HNB-a povećavati te zalihe zlata ili ne ?
Kako se to procjenjuje- po stanovniku, BDP-u ili kako ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Općenito, kolike su zalihe zlata u podrumima HNB-a …koliko je to u odnosu na količinu prije
nego smo se razišli u Yugi, i da li je trend HNB-a povećavati te zalihe zlata ili ne ?
Kako se to procjenjuje- po stanovniku, BDP-u ili kako ?

U HNB-u nema niti grama zlata. Jedini od svih republika iz Juge smo mi prodali svojih 10-11 tona dok su ostale republike svoje zadržali i sad množe uncu sa 1230$ a mi množimo koliko smo popušili kad smo prodali po 300-400 $



Općenito, kolike su zalihe zlata u podrumima HNB-a …koliko je to u odnosu na količinu prije
nego smo se razišli u Yugi, i da li je trend HNB-a povećavati te zalihe zlata ili ne ?
Kako se to procjenjuje- po stanovniku, BDP-u ili kako ?

U HNB-u nema niti grama zlata. Jedini od svih republika iz Juge smo mi prodali svojih 10-11 tona dok su ostale republike svoje zadržali i sad množe uncu sa 1230$ a mi množimo koliko smo popušili kad smo prodali po 300-400 $
[/quote]

budu i oni prodali kad zagusti…bez brige, još se nisu toga sjetili [cool]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Općenito, kolike su zalihe zlata u podrumima HNB-a …koliko je to u odnosu na količinu prije
nego smo se razišli u Yugi, i da li je trend HNB-a povećavati te zalihe zlata ili ne ?
Kako se to procjenjuje- po stanovniku, BDP-u ili kako ?

Nemamo mi ništa zlata. Ono što smo naslijedili smo očito prodali, tj. HNB je prodao nasljeđeno zlato i zamijenio ga obveznicama i sl. financijskim instrumentima, vodeći se onom starom, zlato ne donosi kamatu, a vrijednosni papiri da.
Nažalost dok Amerika već desetlječima skuplja zlato, naša centralna banka misli da je ono bespotrebno. Kod nelikvidnosti tržišta umjesto da se zlato koristi kao instrument HNB koristi administrativne mjere recimo smanjenje obvezne pričuve.

Jednoga dana, kada cijeli svijet skuži prevaru sa dolarima, a istovremeno se USA dovoljno nakrca sa materijalnim dobrima između ostalih i sa zlatom ( kojega već sada imaju više nego sve ostale zemlje zajedno ), napucat će se cijena zlata do neba, dolar zamijeniti neka druga valuta, vjerojatno tzv. svjetska valuta, a Amerika zajebat sve kojima je izdala dolare i abnormalno smanjiti svoj dug, koji je naravno, izražen u dolarima.

Do tada je zlato čista špekulacija i nikakva zaštita od inflacije, što neki misle na ovom forumu. Ako se mislite zaštititi od inflacije imate vrijednosnice koje daju kamatu, istina bog malu, ali im se glavnica uvećava za CPI u USA.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

El Febo, 17.05.2010. u 22:06
Nema mo mi ništa zlata. Ono što smo naslijedili smo očito prdali, tj. HNB je prodao i zamijenio obveznicama i sl. financijskim instrumentima, vodeći se onom starom, zlato ne donosi kamatu, a vrijednosni papiri da.

zamjenili su zlato cashom tj. eurskim a vista depozitima a ne euroobveznicama, znači kamata je još manja

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Općenito, kolike su zalihe zlata u podrumima HNB-a …koliko je to u odnosu na količinu prije
nego smo se razišli u Yugi, i da li je trend HNB-a povećavati te zalihe zlata ili ne ?
Kako se to procjenjuje- po stanovniku, BDP-u ili kako ?

U HNB-u nema niti grama zlata. Jedini od svih republika iz Juge smo mi prodali svojih 10-11 tona dok su ostale republike svoje zadržali i sad množe uncu sa 1230$ a mi množimo koliko smo popušili kad smo prodali po 300-400 $
[/quote]
Srbija ima 13 tona

who dares, wins



mozda je ovo rjesenje? [undecid]

hodajući silver ETF

btw radi se o crnogorcu
[/quote]
Ma kakav Crnogorac vidiš kako je mali. [lol]
Baj Mile ili kao se je već zvao nije ni važno jer je pokojni.

who dares, wins




Općenito, kolike su zalihe zlata u podrumima HNB-a …koliko je to u odnosu na količinu prije
nego smo se razišli u Yugi, i da li je trend HNB-a povećavati te zalihe zlata ili ne ?
Kako se to procjenjuje- po stanovniku, BDP-u ili kako ?

U HNB-u nema niti grama zlata. Jedini od svih republika iz Juge smo mi prodali svojih 10-11 tona dok su ostale republike svoje zadržali i sad množe uncu sa 1230$ a mi množimo koliko smo popušili kad smo prodali po 300-400 $
[/quote]

budu i oni prodali kad zagusti…bez brige, još se nisu toga sjetili [cool]
[/quote]
U rudnicima bakra u Boru i Majdanpeku od početka godine raste proizvodnja bakra u koncentratu. Za pet meseci u Rudniku bakra Bor ukupne količine veće su 41,3 odsto, a u Rudniku bakra Majdanpek 37,7 procenata u poređenju sa istim periodom prošle godine. Najveće povećanje proizvodnje bakra u koncentratu ostvareno je u Rudniku bakra Veliki Krivelj – skoro 61 procenat. Sledi Jama sa 29 procenata više nego za pet meseci prošle godine. Jedino je 10 odsto manje bakra u koncentratu proizvedeno iz šljake jer se ova proizvodnja uhodava i još nije ekonomična.
U isto vreme povećana je i proizvodnja zlata i srebra u koncentratu: zlata 59 i srebra 28 odsto više nego za pet meseci prethodne godine. Rudnici u Boru dali su 34 posto više zlata i blizu 22 procenta srebra u koncentratu više, dok je u Rudniku bakra Majdanpek za pet meseci ove godine proizvedeno 87 posto više zlata i 37 procenata više srebra u koncentratu u poređenju sa istim periodom prošle godine
Kopa se. Kad sam ja išao u školu učilo se je o 20 tona godišnje sad ne mogu naći koliko je.

who dares, wins


Jednoga dana, kada cijeli svijet skuži prevaru sa dolarima, a istovremeno se USA dovoljno nakrca sa materijalnim dobrima između ostalih i sa zlatom ( kojega već sada imaju više nego sve ostale zemlje zajedno ), napucat će se cijena zlata do neba, dolar zamijeniti neka druga valuta, vjerojatno tzv. svjetska valuta, a Amerika zajebat sve kojima je izdala dolare i abnormalno smanjiti svoj dug, koji je naravno, izražen u dolarima.

The Amero

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

a di nam je ivke sa svojom informankom balastnog fonda????? [undecid]
trosi dividendu u kockarnici da nadoknadi minus svog fonda ??????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close