Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.







Ima ga kolko hoćeš
Ak imate lovu dobit ćete kolko god želite

Ne pricam o nakitu i slicnim glupostima. Sjedi u auto i odi u Sloveniju ili Austriju pa mi javi kako zlata i srebra ima koliko hoces [wink]
[/quote]
http://www.silber-und-gold-wert.de/shop/page/1?shop_param=
Evo piše ti dobava takojhttp://moro.si/

[/quote]

Ajde ga nazovite kolega pa mi onda napisite sto ima i koliko. Mislim da cete ostati iznenadjeni kojom brzinom roba kad dodje kod njega nadje novog vlasnika. [wink]
[/quote]
Ide sad kolega i ne čudim se kad je takva reklama. Bar sam pogledao koliko je ova moja sića oko vrata. 4 kratnik se zove i nema ga za kupiti a toga ima naštancanog koliko hoćeš. Dobro i godište mu je 1913. Ja o tome i ne razmišljam jer ga skupa sa kajlom imam godinama pa ko da ga i nemam.
Kad bi znao i imao kamenje bi mi bilo punoooo interesantnije.
[/quote]

Eeee, za kamenje odi u Antwerpen. Inace ta sica ti ide samo kao lom zlato pa si na milost i nemilost Konjscinske. [cool]
[/quote]
Je kaj pak ne 4 kratnik ti je tamo na cjeniku 420 ojera mam. Ja sam mislil da se zove Franc Jozef.
Znam ja dobro gdje je Anvers samo i tam se ne ide bez veze.

who dares, wins








Ima ga kolko hoćeš
Ak imate lovu dobit ćete kolko god želite

Ne pricam o nakitu i slicnim glupostima. Sjedi u auto i odi u Sloveniju ili Austriju pa mi javi kako zlata i srebra ima koliko hoces [wink]
[/quote]
http://www.silber-und-gold-wert.de/shop/page/1?shop_param=
Evo piše ti dobava takojhttp://moro.si/

[/quote]

Ajde ga nazovite kolega pa mi onda napisite sto ima i koliko. Mislim da cete ostati iznenadjeni kojom brzinom roba kad dodje kod njega nadje novog vlasnika. [wink]
[/quote]
Ide sad kolega i ne čudim se kad je takva reklama. Bar sam pogledao koliko je ova moja sića oko vrata. 4 kratnik se zove i nema ga za kupiti a toga ima naštancanog koliko hoćeš. Dobro i godište mu je 1913. Ja o tome i ne razmišljam jer ga skupa sa kajlom imam godinama pa ko da ga i nemam.
Kad bi znao i imao kamenje bi mi bilo punoooo interesantnije.
[/quote]

Eeee, za kamenje odi u Antwerpen. Inace ta sica ti ide samo kao lom zlato pa si na milost i nemilost Konjscinske. [cool]
[/quote]
Je kaj pak ne 4 kratnik ti je tamo na cjeniku 420 ojera mam. Ja sam mislil da se zove Franc Jozef.
Znam ja dobro gdje je Anvers samo i tam se ne ide bez veze.
[/quote]

Ak već ideš svrati i do Damraaka pa donesi i 100-gramsku pločicu nečeg drugog. [cool]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Normalno kolega 0/0.
Za zlato se sad ide Arapima. Kuvajćani su zakon. A ovo su Marokanci i zove se hnaf. [lol]

who dares, wins

nemogućnost nabave retail zlata nije nikakva potvrda njegove vrijednosti.
sirovu naftu, fosfor, bilo šta je jednako teško nabavit običnim ljudima, zar ne…


ivana7 @ sto drugom zelis obije ti se o glavu sa kamatama…naravno da sam u kesu ali u zelembaćima
$$$$$$$$ [cool]

dolar 590 kn [yawn] [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ima ga kolko hoćeš
Ak imate lovu dobit ćete kolko god želite

Evo prije neki dan kompa uzeo "kajlu" od 450 grama…
Jako dobra cijena

Ta kajla je neka domaca garazna izrada? Posto ne znam da itko radi poluge od 450 grama vec od 500 najblize. Ako je garazna izrada onda ne sumnjam da je bilo povoljno [wink]
[/quote]

Da da iz garaže..
Vidim da ne znas sto je kajla
Puno toga ne znaš, a puno voliš pricat

Ja kad nesto ne znam, onda ni ne pametujem oko toga, a vidim da kod tebe nije tako…
Inace kad hoces lanac, onda (prvo treba imat lovu) dodjes kod zlatara i kazes napravi mi to to i to..a tezina moze ispast 430, 920, 205 kolko god hoces, nebitno), dakle nema tu tezine koja mora biti.

P.s ( nije to za vas, treba imat vratčugu za to) inace ce vam stajati ko piletu sisa

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Ima ga kolko hoćeš
Ak imate lovu dobit ćete kolko god želite

Evo prije neki dan kompa uzeo "kajlu" od 450 grama…
Jako dobra cijena

Ta kajla je neka domaca garazna izrada? Posto ne znam da itko radi poluge od 450 grama vec od 500 najblize. Ako je garazna izrada onda ne sumnjam da je bilo povoljno [wink]
[/quote]

Da da iz garaže..
Vidim da ne znas sto je kajla
Puno toga ne znaš, a puno voliš pricat

Ja kad nesto ne znam, onda ni ne pametujem oko toga, a vidim da kod tebe nije tako…
Inace kad hoces lanac, onda (prvo treba imat lovu) dodjes kod zlatara i kazes napravi mi to to i to..a tezina moze ispast 430, 920, 205 kolko god hoces, nebitno), dakle nema tu tezine koja mora biti.

P.s ( nije to za vas, treba imat vratčugu za to) inace ce vam stajati ko piletu sisa
[/quote]

Ovima su vidim kajle puno pomogle bez obzira na "vratcugu":

http://www.jutarnji.hr/bolivija–srbi-likvidirani-u-obracunu-narkobandi-/775559/

Dobri su ti uzori nema sto.

No da se vratim na temu. To je lom zlato i moze samo posluziti da nemres isplivati ako padnes u vodu.

MY PRECIOUS!!!!





Ima ga kolko hoćeš
Ak imate lovu dobit ćete kolko god želite

Evo prije neki dan kompa uzeo "kajlu" od 450 grama…
Jako dobra cijena

Ta kajla je neka domaca garazna izrada? Posto ne znam da itko radi poluge od 450 grama vec od 500 najblize. Ako je garazna izrada onda ne sumnjam da je bilo povoljno [wink]
[/quote]

Da da iz garaže..
Vidim da ne znas sto je kajla
Puno toga ne znaš, a puno voliš pricat

Ja kad nesto ne znam, onda ni ne pametujem oko toga, a vidim da kod tebe nije tako…
Inace kad hoces lanac, onda (prvo treba imat lovu) dodjes kod zlatara i kazes napravi mi to to i to..a tezina moze ispast 430, 920, 205 kolko god hoces, nebitno), dakle nema tu tezine koja mora biti.

P.s ( nije to za vas, treba imat vratčugu za to) inace ce vam stajati ko piletu sisa
[/quote]

Ovima su vidim kajle puno pomogle bez obzira na "vratcugu":

http://www.jutarnji.hr/bolivija–srbi-likvidirani-u-obracunu-narkobandi-/775559/

Dobri su ti uzori nema sto.

No da se vratim na temu. To je lom zlato i moze samo posluziti da nemres isplivati ako padnes u vodu.
[/quote]

A ti mene osobno poznajes pa da znas tko mi je uzor ili?

Vidim da na moj novac imas Jocu u profilu?

Inace, malo je takvih koji mogu mene "baciti u vodu"

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Da da iz garaže..
Vidim da ne znas sto je kajla
Puno toga ne znaš, a puno voliš pricat

Ja kad nesto ne znam, onda ni ne pametujem oko toga, a vidim da kod tebe nije tako…
Inace kad hoces lanac, onda (prvo treba imat lovu) dodjes kod zlatara i kazes napravi mi to to i to..a tezina moze ispast 430, 920, 205 kolko god hoces, nebitno), dakle nema tu tezine koja mora biti.

P.s ( nije to za vas, treba imat vratčugu za to) inace ce vam stajati ko piletu sisa

Vidim da brkas lom zlato & nakit sa investicijskim zlatom/srebrom itd. Kao sto vec naglasih, ono prvo me ne zanima ni 0,001%

jeli ivek666

jocu amsterdama imas na moj novac u profilu, a meni djeliš lekciju oko uzora

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

mozda je ovo rjesenje? [undecid]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


mozda je ovo rjesenje? [undecid]

hodajući silver ETF

btw radi se o crnogorcu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close