Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo da dodam na Twixera jer je je dobro uočio da je fiat money ustvari dug. A pošto je potpuno izvjesno da će dugovi biti otpisani onda je izvjesno da tog novca neće biti i da neće doći do inflacije nego do deflacije jer i sve drugo upućuje na to. Da li netko još stvarno misli da se dugovi mogu vratiti?

Ne znam za druge, ali ja svoje dugove itekako moram vraćati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Pa nije baš da tako piše. Netko ko je kupio GOOGLE 2004-e godine za 10000$ sada ima 60000$, iako nije nikada dobio dividendu. S druge strane netko ko je držao AT&T koji dijeli visoku dividendu je u tom periodu zaradio oko 50%.

– nećemo sada ići u detalje.
– evo JNAF ne dijeli dividendu a spada u jedne od najboljih firmi.
– normalno je da ulažem i u takve firme.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Trebala si uložiti u Ingru na 400 kn 2007g, isto je bila jedna od najboljih firmi u Hrvatskoj i davala je dividendu! [wink]


ivana7 @ sto drugom zelis obije ti se o glavu sa kamatama…naravno da sam u kesu ali u zelembaćima
$$$$$$$$ [cool]

[lol] [lol]
da ti vjerujemo da si u kešu?
6.aprila,nafta je za tebe bila best buy,na 86usd [tongue]


nafta se sprema za novi up [cool]

Frankly my dear, I don't give a damn!


Samo da dodam na Twixera jer je je dobro uočio da je fiat money ustvari dug. A pošto je potpuno izvjesno da će dugovi biti otpisani onda je izvjesno da tog novca neće biti i da neće doći do inflacije nego do deflacije jer i sve drugo upućuje na to. Da li netko još stvarno misli da se dugovi mogu vratiti?


Ne glavnica se neće vratiti nikada.Dapaće s rastom BDP će se povečavati.Svjetski financijeri se
zadovoljavaju sa naplatom kamate.Nadajmo se da će i Hrvatska početi izlaziti iz krize,ali to je
nemoguće ako budemo smanjivali dug.Dug se mora povečavati,ali naravno da bi to povečanje duga
trebalo biti u funkciji povečanja BDP i izvoza ,a ne povečanje potrošnje i podizanje standarda na tuđi račun.
U protivnom slijedi grčki sindrom.



ivana7 @ sto drugom zelis obije ti se o glavu sa kamatama…naravno da sam u kesu ali u zelembaćima
$$$$$$$$ [cool]

[lol] [lol]
da ti vjerujemo da si u kešu?
6.aprila,nafta je za tebe bila best buy,na 86usd [tongue]


nafta se sprema za novi up [cool]

[/quote]
zar je to bilo drukanje????? krajem 2007 je ovdje vristalo 99% kako crobi ide na 6-7-8 10 000 ,vjerojatno i ti pod nekim drugim nickom [yawn] kes naravno, svrbilo me malo UCO uzeti petak…ali nece pobjec nikamo….ti all in ha?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

najbolji ili BEST BUY od građevinara je LVCV ( i dalekovod premda ga trenutno nemam )..neznam zašto,možda zato jer ga ja imam najviše u svom portfelju..na topiću od LVCV sam poprilično usamljen (kao posljednji jahač apokalipse)drukajući za napredak ove dionice pa kažem da se malo prebacim ovamo, kad mogu svi svoga konja hvaliti zašto ne i ja svoga.. možda izmamim neke bilo pozitivne bilo negativne reakcije ,čak bih više volio čuti oponente i njihova mišljenja,kao dionica ne vrijedi ništa ali kad probaš kupiti 20-30 ponuđenih komada odmah te pretekne netko za par lipa..pa sad ti misli zašto je to tako..

trenutno u ovo doba grčke krize best buy je LRH. pregovori su u tijeku oko preuzimanja LRH od SNHO-a, a obveza grada na davanje javne ponude po 5995 kuna i dalje postoji. ovdje je rizik po meni minimalan, a očuvanje kapitala gotovo izvjesno sigurno.

...povijest se ponavlja...

Pitanje.

Da imate 1 000 000 (milju) kuna, kud bi s njima?


Pitanje.

Da imate 1 000 000 (milju) kuna, kud bi s njima?


Sve u dolar USD


Pitanje.

Da imate 1 000 000 (milju) kuna, kud bi s njima?

a ko je reko da nemamo? [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

25% BRICs
25% Long AUD/JPY
25% Oil CFD
25% Grčke Obveznice

Mislio sam napisati Cash
No odnos Rizik / Prinos prevagnu je u korist spomenutih


Pitanje.

Da imate 1 000 000 (milju) kuna, kud bi s njima?

vec je ovdje i vise

dlkv-r-a, ingr-r-a, igh-r-a, jdpl-r-a, atpl-r-a, lkpc-r-a

New Report

Close