Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da vidim jel se čita ):

Naravno da HIMR tu ne spada.[smiley2]


Prodati ; DIOK, DDJH, INDG, BLJE, PTKM, INGR, SUNH, ADPL, BRST, HOMS, SLDM, PUNT, VPIK, PIVK, JLEN,
VDKT, DLKV, LCDS, SLMK, PLJK,SSPL,TSH – EVO ZA POČETAK 22 ZA ZIMSKU RASPRODAJU

Kupiti: SAPN, FNVC, MMTZ, INA, TNPL, ARNT, HIMR, LRH,

FUNDAMENTI KOLEGE !!!

Galincev znance sad si stvarno precerao sa navlacenjem, tko je to vidio samo svoje dionice staviti u dobre a nase u lose. I gdje je tu Petrica. To te ja pitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olovka pise srcem

Mmajdače a zašto ti ne bi napisao istinu: Ja sam Znančev Galinac !!!


Mmajdače a zašto ti ne bi napisao istinu: Ja sam Znančev Galinac !!!

Pa eto – napisao si. I vidis da se niko bolan tome ne cudi. Kad ti to i jesi. Ziv mi bijo.

Olovka pise srcem

Neka mi netko pametan kaže da li se na INU može navuči s kojom se istodobno trguje i na LSE i ZSE. Presmiješno, ali na Slobodnu Dalmaciju i Vupik dakako može, što cijelo vrijeme čine nekoliko forumaša. Ovaj forum, poslovni.hr, je forum slobode izražavanja, dostojanstva, i prije svega zahvaljujući njemu tržište kapitala je poprimilo jednu novu dimneziju, fenomenalnu.


Neka mi netko pametan kaže da li se na INU može navuči s kojom se istodobno trguje i na LSE i ZSE. Presmiješno, ali na Slobodnu Dalmaciju i Vupik dakako može, što cijelo vrijeme čine nekoliko forumaša. Ovaj forum, poslovni.hr, je forum slobode izražavanja, dostojanstva, i prije svega zahvaljujući njemu tržište kapitala je poprimilo jednu novu dimneziju, fenomenalnu.

Ma u pravu si bljedoliki, kakvo navlacenje na tako velikoj i likvidnoj dionici. Prije ce biti da neki bljedoliki od zavisti ne mogu vise slusati da se toliko paznje posvecuje Ini, a ne njihovim trecerazrednim navlakusama. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ma u pravu si bljedoliki, kakvo navlacenje na tako velikoj i likvidnoj dionici. Prije ce biti da neki bljedoliki od zavisti ne mogu vise slusati da se toliko paznje posvecuje Ini, a ne njihovim trecerazrednim navlakusama. Howgh

Njih smetaju moji postovi,njih smeta što sam kupio 10 paketića INE preko IPO preko obitelji i prijatelja, njih smeta sve vezano za INU i najrađe bi da nikad nije došla na tržište. Na anketi se pojavljuje 400 glasača, smiješno, navukli ljude da ne kupuju INU kako bi njima ostalo više.
Vidim tamo neki čitaju BUG-ove, mjesto da ganjaju curice poistovječuje se s nekim autorima koje nitko nigdje nije čuo.
Živjela sloboda izražavanja, živio poslovni.hr!

Isključen dakako!

Tako je mauricije! I što je još važnije, živjela nam TNSA!

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Najprije bi se zahvalila hrabrima jer je zaista teško pisati na forumu prodajte te i te dionice.
– najčešća su navlačenja pogotovo na forumu mojnovac (vi novi oprez pri ulaganju).
– mislim da se je pokrenula zdrava rasprava, a na svakom osobno je da odluči što učiniti.
– moje strateško ulaganje u inu ne gledam na tjedan, mjesec dva, s dijelom ću se kockati na burzi, dok će veći dio ine biti dugoročna investicija.
– kad cijena pada ne nadokupljujem dionicu.
– čekati ću da se ina stabilizira i kad krene gore lagano ću je nadokupljivati, iako je i sada imam dosta.
Pozdrav i posebno bih se zahvalila gospodinu znancu na prijedlogu za rasprodaju jer više od pola nabrojenih dionica posjedujem, a one koje je nabrojio ja ih čak 6 nadokupljujem, izgleda imamo dosta slićan osjećaj pri odabiru dionica.

Pazi ovo, meni se zamjera što imam puno postova i k tome da još navlačim što graniči s najvećom glupošću.
Kada upišeš toliko paketa INE kao ja, prije svega, po meni, prirodno, imaš potrebu pisati o tome i još kada znaš da dolazi najveća hrv. tvrtka na HR tržište uzbuđen si dakako. Kada sve zbrojiš jasno je da je broj mojih postova velik i to najviše na temi INA, na nijednoj drugoj.
Recimo, stallkerman (s onog foruma) čovjek kojemu se nijednom nisam obratio pun mržnje prema meni. Očito je da se radi o jednoj osobi kojoj je to samo jedan od nickova. Ljubomora, jal to je ono što izvire iz nekolicine od tamo jer nisu upisali nijedan IPO vjerujući sebi i s figom u džepu.
Za kraj, na tom forumu mojnovac nema opomene, procijene nisi ili jesi pogodan i odmah puf, isključenje. Ako si klan i ulizuješ se konstatno tim likovima, koji nikad ne govore istinu i stalno drže figu u džepu i na prevarama ljudi žive, možeš ostati, ali kao ovca. U svakom slučaju sve je to slučaj za razmatranje.
Navlaćenje na INU, nikad veću glupost nisam čuo.

Čitam na forumu mojnocac opet ekipa ide u strong buy slobodne dalmacije.
– oni je stalno nadokupljuju a cijena ide dolje, ima li netko iz Splita da reče o čemu se tu stvarno radi, mogao bi i cartman komentirati on je iz Splita.
– najprije je ekipa bila protiv kupnje ine, a sada vidi vraga skoro svi je imaju i odmah je prodaju da bi kupili meni neke čudne dionice, iako imam dosta veliki portfelj dionica.
Pozdrav i molim komentare.


ima li netko iz Splita da reče o čemu se tu stvarno radi, mogao bi i cartman komentirati on je iz Splita.

Ne moraš biti iz Splita da bi znao da SLDM vrijedi više od cijene po kojoj se trenutno trguje

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

New Report

Close