Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… nastavak.

– evo što nism prodavala.

– TNPL, po meni je na niskim cijenama i zbilja ga nema smisla prodavati jer je to naš najbolji brodar.

– ATPL, imam i toga, ali više od pola sam ga prodala, bolji je od TNPL zbog likvidnosti i transparentnosti uprave.

– KODT, zbilja naša najbolja firma, sada se je i cijena digla pa je dividendni prinos pao na 4.89%, ali je to i dalje o.k., ne treba ga prodavati, jedino što je previše nelikvidan, tu je puno bolji KOEI, ali koliko pratim tu država ide stalno s prodajama, a kada nečega ima previše cijena ide dolje.

– I love this game.
Pozdrav !

Kako si se ti raspisala večeras, čudo jedno. Kako mali dobitak na burzi može puno promjeniti raspoloženje.

Žao mi je što se raspao stožer za ulaganja. Svi ti doktori znanosti, briljantni umovi su sada na cesti. Strašno.

Now, you are last woman standing.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Žao mi je što se raspao stožer za ulaganja. Svi ti doktori znanosti, briljantni umovi su sada na cesti. Strašno.

– nisu na cesti.
– kako vidite kod nas se ništa ne može zaraditi pa su prešli trgovati kod vas u Ameriku.
– i jeste li primijetili kakve gluposti rade.
– sruše vam tržište dok kažete keks.
– a onda tržište preuzmu kompjuteri s stop loss nalozima.

– I love this game.
Pozdrav !


pa kolega lopi usporedi onda cijenu podravke prije godinu i sada eto samo toliko znam da su lose investirali za trajanja bear marketa ali u ovoj zabokrecini jedino oni imaju paru i drzim se njih pa pogledaj recimo ht prije godinu i sad

Ht je snažno zastupljen u BF i na žalost je jedini, kada u BF bude uletila još neka dionica to je onda dobra kupnja,jerbo se njih ne dira,a za kupnje mirovinaca se djelomično slažem s kolegom lopinom.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


… nastavak.

– evo što nism prodavala.

– TNPL, po meni je na niskim cijenama i zbilja ga nema smisla prodavati jer je to naš najbolji brodar.

– ATPL, imam i toga, ali više od pola sam ga prodala, bolji je od TNPL zbog likvidnosti i transparentnosti uprave.

– KODT, zbilja naša najbolja firma, sada se je i cijena digla pa je dividendni prinos pao na 4.89%, ali je to i dalje o.k., ne treba ga prodavati, jedino što je previše nelikvidan, tu je puno bolji KOEI, ali koliko pratim tu država ide stalno s prodajama, a kada nečega ima previše cijena ide dolje.

– I love this game.
Pozdrav !

Tako se govori, Ivana je u pravu
[cool] [thumbsup]

kod vire me muci sto su odlucili preci na mazut umjesto plina a ni cijene secera u eu im neidu na ruku sto ce im smanjiti profitabilnost jesam spusio nekih 43kn na njoj ali uprava i firma ok osim tih kvacica, korf nepoznam holdinge,adpl ok i najbolji pik trenutno od ove cetiri,ptkmnecu komentirati da kazete da drukam

… nastavak.

– evo i sada napišem post i greška, ne mogu ga postati, zbog toga pišem postove u par rečenica.

– evo još imam i bankarskih dionica, više zbog disperzije nego zbog prinosa.
– RIBA, te imam najviše, ali cijena je i tu na nekom dnu, i dalje tu ide veliki iskrcaj.

– još bih spomenula INU, imam i toga, prodala pa ponovno kupila, cijena ide u nekom kanalu gore dolje 50-100kn, nemam neko određeno mišljenje za tu dionicu.

– uz to imam i nelikvidnih dionica, ali o tome ne pišem, o tome piše gospom lopina, ali se ipak čuvajte ako ulazite u dionice tipa lopina agresivo.

– I love this game.
Pozdrav !

Yuu, a vidi ovo – trigger za rast

http://www.rtl.hr/kinezi-poludjeli-za-hrvatskim-kravatama-clanak-18526

Prinos.

– evo izložila sam vam više manje čitav svoj portfelj.
– e prodala luke, to sam zaboravila napisati.

– taj portfelj je ovoga vikenda imao prinos od +5.39% u ovoj godini.
– stvarno skromno, ali takvo je tržište.
– ipak je bolji i kakav takav plus nego minus.

– I love this game.
Pozdrav !



Žao mi je što se raspao stožer za ulaganja. Svi ti doktori znanosti, briljantni umovi su sada na cesti. Strašno.

– nisu na cesti.
– kako vidite kod nas se ništa ne može zaraditi pa su prešli trgovati kod vas u Ameriku.
– i jeste li primijetili kakve gluposti rade.
– sruše vam tržište dok kažete keks.
– a onda tržište preuzmu kompjuteri s stop loss nalozima.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Šteta što će im tečajna lista pokvariti dojam o inače lijepoj zemlji.

U svakom slučaju želim im da se dobro provedu

Vaš link

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


– evo izložila sam vam više manje čitav svoj portfelj.
– e prodala luke, to sam zaboravila napisati.

– taj portfelj je ovoga vikenda imao prinos od +5.39% u ovoj godini.
– stvarno skromno, ali takvo je tržište.
– ipak je bolji i kakav takav plus nego minus.

– I love this game.
Pozdrav !

Nije spektakularno, ali ja sam zadovoljan. Ti si na početku karijere i najbitnije je da se čuvaš ozljeda. Vremenom ćeš sakupiti iskustvo i samopouzdanje. Bolji rezultati će doći kao posljedica toga.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Da ste slijedili by lopina najkonservative bili biste i dalje u punom sastavu,a ja bi sigurno više
zaradio, jer o dionici pišem kada sam dovoljno nakrcan,ali kada još uvijek ima dovoljno vremena za
male ulagaće da dobro zarade.

– ma slijedili su vas gospon lopina,
– možda vi toga niste niti svjesni,
– ali je činjenica kako su svi vaši sljedbenici, mislim na Đakovštinu, sada odnjeni gaće na štapu i išli kod amera učiniti čuda jer tamo jedna dionica naraste s 0.01$ na 44$.
– a još kada tu uračunamo rast tečaja dolara, prinosu se ne vidi kraj.

– ali ja se ovdje nisam raspisala da mi vi ukažete prilike za ulog od 1-2.000kn,
– pa baš me briga oće li to u stečaj ili neće.
– tu se radi o velikoj lovi.
– i pokušajte zamisliti gdje bi uložili kada bi bili u lovi.
– i onda to tu napišete, koje su to dionice, u koje bi vi uložili kad bi bili puni love.
– sjećate se kada ste prije par dana pisali o JNAFU.
– e dionice toga tipa me zanimaju.

– I love this game.
Pozdrav !

Budući da nitko ne želi odgovoriti na moja pitanja- zaključujem da još uvijek velik dio profesionalaca koji se prenemažu na ovom forumu- boluje od dječjih bolesti…a dječje igre s novcima- kao i sa šibicama- mogu biti opasne….
Zato neodgovornim osobama koje – izbjegavaju odgovore na realne i vrlo aktualne probleme današnjice a koji tiču se ozbiljnih ugovornih odnosa za obje ugovorne strane- kad je u pitanju upravljanje kapitalom- !- treba izbjegavati , sve njihove prezentacije uzeti sa oprezom- i nikad im ne povjeriti svoj novac na upravljanje….
Tuđi kapital nije zezancija o kojoj se raspravlja na forumu!..Još Vam samo fali ime i prezime
investitora kojem ste složili obleku po posljednjoj modi…..

Čiji je konj bolje potkovan- pokazat će vrijeme…budite pošteni- pa napišite koliko ste novaca u
Ugovorima o vođenju portfelja – upropastili- ? Kolike prinose izgubili i da li se zbog toga osjećate krivi…..i što su Vam lijepog rekli investitori čiji ste novac zeznuli…..
/ Da ste nešto novo naučili- ne sumnjam..!..Velka stvar kupiti dionice koje su u plusu i imaju ih svi fondovi ……!? Pih..
Još me zanima- da li ima kakav aktualan sudski spor oko te teme?………….ne, bolje zabijte glave u pijesak i nastavite sa svojom promiđbom…. besplatna je …ne?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close