Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sada ćete opet reći da sam druker,a napisao sam više brojeva i izračuna u gornjem tekstu nego neki
forumaši u cijeloj svojoj forumskoj karijeri.Matematika je egzaktna nauka i ona je moj kredo.


I sada ćete opet reći da sam druker,a napisao sam više brojeva i izračuna u gornjem tekstu nego neki
forumaši u cijeloj svojoj forumskoj karijeri.Matematika je egzaktna nauka i ona je moj kredo.

Nije loše [cool]



I sada ćete opet reći da sam druker,a napisao sam više brojeva i izračuna u gornjem tekstu nego neki
forumaši u cijeloj svojoj forumskoj karijeri.Matematika je egzaktna nauka i ona je moj kredo.

Nije loše [cool]
[/quote]
Nije loše?Odlično je.S obzirom da je ovo čudo od ELPR,ljubavi moja… ponovno skočilo,ali to je tek
početak,moj poirtfelj luduje i ELPR mi već ćini četvrtinu portfelja.Ako ovako nastavi to bi uskoro
moglo postati i rizična investicija, jer sve preko 30% u jednoj dionici u portfelju je velik rizik.
A ja kao ozbiljan invesatitor se ne želim previše izlagati riziku.
Nadam se da neću morati u prodaju prije nego što udre 50 i da će i JANAF povući i povečati svoj udio u mom portfelju.Sve me više žulja.
Naravno da HT kao sigurna Investicija može činiti i veći postotak od 30 % što može potvrditi i Ivana.

Ivana,nemoj se vrijeđati i ljutiti.I ti si britkog jezika, pa trebaš malo potrpiti.Iskreno se nadam da će ti
i JANAF malo potegnuti.

Lopina, nije problem što drukaš kad je ELPR na 15-20kn i kad je DKVS na 10kn… Problem je što istim intenzitetom drukaš i na 5-10x većoj cijeni. [lol]




I sada ćete opet reći da sam druker,a napisao sam više brojeva i izračuna u gornjem tekstu nego neki
forumaši u cijeloj svojoj forumskoj karijeri.Matematika je egzaktna nauka i ona je moj kredo.

Nije loše [cool]
[/quote]
Nije loše?Odlično je.S obzirom da je ovo čudo od ELPR,ljubavi moja… ponovno skočilo,ali to je tek
početak,moj poirtfelj luduje i ELPR mi već ćini četvrtinu portfelja.Ako ovako nastavi to bi uskoro
moglo postati i rizična investicija, jer sve preko 30% u jednoj dionici u portfelju je velik rizik.
A ja kao ozbiljan invesatitor se ne želim previše izlagati riziku.
Nadam se da neću morati u prodaju prije nego što udre 50 i da će i JANAF povući i povečati svoj udio u mom portfelju.Sve me više žulja.
Naravno da HT kao sigurna Investicija može činiti i veći postotak od 30 % što može potvrditi i Ivana.
[/quote]

Moram ti reći da previše emocija unosiš u postove, ne znam kakav si po karakteru inače, no djeluje previše impulzivno.

Nemoj krivo shvatiti.

Sretno s portfeljem.

Srdačan pozdrav



Ovi tvoji dobici su smješni u odnosu na moje.

– smješni ne smješni ja i večeras dobila 5.708kn, a igrala samo dva para liverpool i fulham.
– ali kako ja nemam granica kod toga klađenja sutra ću u jedan fond uložiti 1.800kn da zaokružim ulaganje i u još jedan fond 10.000kn, sve dobitci u ovih par dana.

– a sutra će sigurno i naša burza dobro povući gore,
– možda mi neke dionice odu i u blokadu, barem se nadam.

– ali danas i burza i kladiona i više nego dobro.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Drzi se ti bolje nogometa, jer prognoza za crobex je [lol]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Informanka.

– danas živa katastrofa,
– odavno nisam izgubila -1.38% u jednom danu, i crobex je pao -0.77%.

– ono jučer i nije bila neka prognoza već velika želja.
– danas se neću niti kladiti jer nemam ni volje za to.
– danas sam kupila 3 investicijska fonda za 20.200kn, 2 koja pretežno rade na drugim tržištima i indeksni, plus sam na burzi kupila dvije nelikvidne dionice.

– ovaj vikend ipak trebam izanalizirati neke stvari, jer radim velike greške.

– I love this game.
Pozdrav !

@ivana7

štovana kolegice,tko radi taj i griješi, trebala si rasprodati sve prije par dana(mislim ono što je bilo utrživo u tom trenutku) , ovo tržište nemože previše rasti,osijeti se nemogućnost napretka,a normalna pojava u suprotnom smijeru je pad,stoga 10%-15%-20% niže od trenutnog bida i lagano sakupljanje.
ulazimo u laganu korekciju ispod 2000 crobia.

@ivana7
tako je to…nekad se dobiva a nekad se gubi…ma ne moze se uvijek samo dobivati…
nego da pitam, jel’ mozda danasnji izlet na forum ingre bilo nesto ozbiljno ili samo pregled situacije…
unaprijed se ispricavam ako se radi o slucajnosti ili mozda o sestri blizanki…ali neupitno je kako imate bas identicnu zavrsnicu.(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

Informanka.

– kako sam radila ovaj tjedan, usporedba s fondovskom industrijom.

– minus od -0.14%, ali je i prošli tjedan bio minus od -0.17%.
– u ovoj godini plus od +7.83%, očito je kako se plus topi i topi.
– 10 fondova ima bolji prinos od mene.
– otp indeksni +10.10%, bolji su od mene za velikih 2.42%.
– daleko najbolji od svih je aureus us, imaju nevjerovatan prinos od +30.44%,
– jučer su napravili plus od +3.91%, što kod nas dosta njih nije napravilo u pola godine, a oni u jednom danu, nisu ti u aureusu sada neka velika pamet ili genijalci, oni rade na jednom zdravom i normalnom tržištu i ostvarili su normalan prinos tržišta, zdravog tržišta.
– za razliku od US, ovo je jedno jako bolesno tržište.

– I love this game.
Pozdrav !

@ ivana7
Pa kakva ti je to strategija, pred malo si sve rasprodavala, sad bi sve kupovala. Ozbiljno pitam, čemu neodlučnost i koje te dvojbe muče?

Proljeće je, a u tebi nemir [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close