Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT.

– nekada sam o tome dosta pisala i sve pogodila.
– ali sada je cijena narasla i što sada ????????????????????????????????
– tu više neće biti nekog naročitog rasta,
– ali će biti sigurnog pada poslije dividende.
– a taj ht mi je cca 26% portfelja.
– a ne prodaje mi ga se, želim dobiti tu dividendu snova.
– treba mi taj novac za reinvestiranje, a jednim dijelom ću isplatiti i sebe.
– ipak taj moj fond treba platiti i moj rad.
– a novac je da se troši.
– pa nije sve u reinvestiranju kapitala.
– a sada da prodam ht prekršila bi moje sveto pravilo, kockati se o.k. ali ne s lovom na brokerskom.
– tako da nikada ne vadim novac s brokerskog računa.
– a dividenda mi ipak legne na tekući.
– na burzi zbilja znam raditi s tim novcem.
– ali kada je taj novac fizički u mojim rukama tada zbilja nemam taj osjećaj za taj novac.
– zbilja ga trošim previše i puno je bolje kada ga nemam, vjerojatno i vaše supruge rade po istom modelu.

– I love this game.
Pozdrav !


Northern Iowa pobjeđuje Michigan State
Kentucky pobjeđuje Cornell
Washington pobjeđuje West Virginu

– moj mentor mi je stavio naglasak na, ne igrati američki hokej ni košarku.
– igrati samo jedan par na događaj koji se dobro plaća i gdje je mala vjerovatnost prodaje utakmice.
– i ne kladiti se svaki dan, a kada se kladim kladim se s većom lovom.

– I love this game.
Pozdrav !



Northern Iowa pobjeđuje Michigan State
Kentucky pobjeđuje Cornell
Washington pobjeđuje West Virginu

– moj mentor mi je stavio naglasak na, ne igrati američki hokej ni košarku.
– igrati samo jedan par na događaj koji se dobro plaća i gdje je mala vjerovatnost prodaje utakmice.
– i ne kladiti se svaki dan, a kada se kladim kladim se s većom lovom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

– a moj mentor se ljuti na mene što sam uopće igrala tu našu ligu.
– jučer sam izgubila lovu na Bordeaux, ali ni to nisam trebala igrati jer je to kup, a igrala sam jer su plaćali 2.50 .
– znači ne igrati našu ligu, tursku, njemačku, bosnu, srbiju, rusiju… puno toga ima što zbilja ne treba igrati.
– pogodite zašto ????????????’

– I love this game.
Pozdrav !



Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

– a moj mentor se ljuti na mene što sam uopće igrala tu našu ligu.
– jučer sam izgubila lovu na Bordeaux, ali ni to nisam trebala igrati jer je to kup, a igrala sam jer su plaćali 2.50 .
– znači ne igrati našu ligu, tursku, njemačku, bosnu, srbiju, rusiju… puno toga ima što zbilja ne treba igrati.
– pogodite zašto ????????????’

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Jedini način da kladionice i casina opstanu je da puno više ljudi izgubi novac nego da dobije. Da je obnuto ne bi postojali.

Jesam li pogodio ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

– a moj mentor se ljuti na mene što sam uopće igrala tu našu ligu.
– jučer sam izgubila lovu na Bordeaux, ali ni to nisam trebala igrati jer je to kup, a igrala sam jer su plaćali 2.50 .
– znači ne igrati našu ligu, tursku, njemačku, bosnu, srbiju, rusiju… puno toga ima što zbilja ne treba igrati.
– pogodite zašto ????????????’

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Jedini način da kladionice i casina opstanu je da puno više ljudi izgubi novac nego da dobije. Da je obnuto ne bi postojali.

Jesam li pogodio ?
[/quote]
Slična je situacija i sa burzom.





Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

– a moj mentor se ljuti na mene što sam uopće igrala tu našu ligu.
– jučer sam izgubila lovu na Bordeaux, ali ni to nisam trebala igrati jer je to kup, a igrala sam jer su plaćali 2.50 .
– znači ne igrati našu ligu, tursku, njemačku, bosnu, srbiju, rusiju… puno toga ima što zbilja ne treba igrati.
– pogodite zašto ????????????’

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Jedini način da kladionice i casina opstanu je da puno više ljudi izgubi novac nego da dobije. Da je obnuto ne bi postojali.

Jesam li pogodio ?
[/quote]
Slična je situacija i sa burzom.
[/quote]

Nije, burza zarađuje više kada igrači zarađuju nego kada gube. Kod casina i kladionica je obrnuto.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

– a moj mentor se ljuti na mene što sam uopće igrala tu našu ligu.
– jučer sam izgubila lovu na Bordeaux, ali ni to nisam trebala igrati jer je to kup, a igrala sam jer su plaćali 2.50 .
– znači ne igrati našu ligu, tursku, njemačku, bosnu, srbiju, rusiju… puno toga ima što zbilja ne treba igrati.
– pogodite zašto ????????????’

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Jedini način da kladionice i casina opstanu je da puno više ljudi izgubi novac nego da dobije. Da je obnuto ne bi postojali.

Jesam li pogodio ?
[/quote]
niste cak ni to pogodili nego Vam je netko dojavu dojavio…….i radje savjetujte ljude oko dionica jer Vam to ide a ovo kaj ste ih savjetovali u vezi kladionice sve ce novce na kladionici izgubiti i onda cete se cuditi zakaj na zse nema prometa
pofuk





Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

– a moj mentor se ljuti na mene što sam uopće igrala tu našu ligu.
– jučer sam izgubila lovu na Bordeaux, ali ni to nisam trebala igrati jer je to kup, a igrala sam jer su plaćali 2.50 .
– znači ne igrati našu ligu, tursku, njemačku, bosnu, srbiju, rusiju… puno toga ima što zbilja ne treba igrati.
– pogodite zašto ????????????’

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Jedini način da kladionice i casina opstanu je da puno više ljudi izgubi novac nego da dobije. Da je obnuto ne bi postojali.

Jesam li pogodio ?
[/quote]
niste cak ni to pogodili nego Vam je netko dojavu dojavio…….i radje savjetujte ljude oko dionica jer Vam to ide a ovo kaj ste ih savjetovali u vezi kladionice sve ce novce na kladionici izgubiti i onda cete se cuditi zakaj na zse nema prometa
pofuk
[/quote]

To mi je prijatelj dojavio. Ja nikada u životu nisam bio u kladionici.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan






Moj izvor kaže: Cibalia – Zagreb 2

– a moj mentor se ljuti na mene što sam uopće igrala tu našu ligu.
– jučer sam izgubila lovu na Bordeaux, ali ni to nisam trebala igrati jer je to kup, a igrala sam jer su plaćali 2.50 .
– znači ne igrati našu ligu, tursku, njemačku, bosnu, srbiju, rusiju… puno toga ima što zbilja ne treba igrati.
– pogodite zašto ????????????’

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Jedini način da kladionice i casina opstanu je da puno više ljudi izgubi novac nego da dobije. Da je obnuto ne bi postojali.

Jesam li pogodio ?
[/quote]
niste cak ni to pogodili nego Vam je netko dojavu dojavio…….i radje savjetujte ljude oko dionica jer Vam to ide a ovo kaj ste ih savjetovali u vezi kladionice sve ce novce na kladionici izgubiti i onda cete se cuditi zakaj na zse nema prometa
pofuk
[/quote]

To mi je prijatelj dojavio. Ja nikada u životu nisam bio u kladionici.
[/quote]
pa sta onda čpobogu radite na burzi?????
pofuk



e moj lopina,
… Pa ta je firma u raspadu već godinama.

dragi gospon ulix.

– svaka firma u koju gospon lopina ulaže je godinama u raspadu.
– ali ga cijenim zbog stila ulaganja.
– nekad i pogodi.
– i zbog toga mi je zbilja drago da na ovoj temi i piše.
– evo do neki dan nisam ni znala za tu dionicu FMPS ,
– najčešće niti ne obraćam pažnju na ta smeća od dionica.
– ali tu je gospon lopina da nam ukaže i na ta egzotična ulaganja.
– zbog tog cijenite raznolikosti ulaganja na našoj burzi,
– jer svima nam je isti cilj, zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Najgori rezultat od početka godine imam u Ht koji mi služi kao depozit za kredit.Slabo sam proša
i sa ADRS.
Najbolje na DKVS-zarada cca 40% NA ULOG
koes KUPNJA 180,50 PRODAJA A 350 ZARADA OKO 90%/djelomično kapitalizirano/
elpr KUPIO PO 30 I ZA DVA DAna prodao na blizu 60 ,zarada blizu 100%,ostatak ELPR cca 55
VPIK kupovao na 90 do 108,50 prosjek ulaza 105,zarada preko 30%
u trejdanju na DKVS zaradio 15 k kn,a sada u padu sa 18 na 15 skoro toliko i izgorio,ali još uvijek
najbolja igra u ovoj godini
cjelokupnu zaradu upucao na LPLH
Od početka godine dobit 40%.
Ali BV ovih mojih dionica je tolikom iznad cijene dionica da je dovoljno samo jedena povuće
da sve ostalo dolazi besplatno.Jedini visoko rizični ulog od navedenih dionica je DKVSd.d,ali ako
izađe iz stečaja ez likvidacije tu je zarada sigurno četiri do pet5 bputa na ulog.
ELPR sa BV od 426 kn uz cijenu od 49 kn bez obzira na Ljubasa pruža šansu na veliku dobit.
Ali ipak je rizik s obzirom sukobe u firmi.Ali njihova imovina je uglavnom u nekretninama.
FMPŠS kupujete na trećinu NAV,a ELPR po ovoj cijeni na preko jedne osmine BV.Diskont nas
Ljubasa.
VUPIK-zicer
KOES-mala firma sa dobrim poslovanjem,stabilnom bilancom,malo zadužena,u širenju prema
svjetu,najsigurnija investicija.
Jedina mana ovih dionica je nelikvidnost,ali kada posatanu likvidne počmu rasti kao rakete.A ja sam u raketi i nastojim iskočiti prije nego se potroši gorivo.Ali neke od njih i nakon
potrošnje goriva ne padaju nego nastave put ali na tim visokim razinama.Ne slušajte Ivanu.
Tražite svoje rakete.Za ovo treba jako puno učiti.
Za sada pogađam izvrsno i da nemam iskustvo 2008.postao bih ohol .
Želio bih da i drugima krene.Što više vi zaradite i meni pripada više.

cijenjeni lopina…..pa dajte molim Vas procitajte prije nego sta u eter pustate Vase postove…….imam dojam da Vas kao nadasve simpaticnog forumasa ljudi rado citaju i moglo bi se desiti da na osnovu Vasih postova popuse lovu…….pofuk

New Report

Close