Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

FMPS ako izlazi ZABA invest odlična prilika.Ali ne treba žuriti.Još 450.000 kom?Prisilan izlaz fondova?

ELPR_veliki današnji promet je vjerovatno prisilan izlaz fondova,sutra vjerovatno nastavak?

Ubiše nas fondovi sa nelikvidušama:HGspot,OPTE,DKVS,FMPS,ELPR.
A ima još dionica iz kojih fondovi moraju izaći.Koje su slijedeće?
Pa gdje sada uz ovakvu nelikvidnost.Isisavaju i zadnju lovu sa tržišta akcijskim prodajama nelikvidnog portfelja.Pritisnula Hanfa?Ali to je i šansa za jeftinu kupnju.
Normalno da pored takve ponude keša nemam.Ipak sa pažljivim odabirom bedaka možemo
relativno jeftino dokupiti i to naročito u trenutku rasprodaje.
Da je jučer ELPR imao i jednu transakciju u slijedeći ponedjeljak bi u redovno trgovanje.Promet u jednom danu cca 800.000 kn.Da ali BV je 457 kn.A zadnja cijena 49 kn.

e moj lopina,
kupi ti ELPR pa čekaj da dođe na ovaj tvoj BV… Pa ta je firma u raspadu već godinama. Znaš li koji su sukobi bili, znaš li kako funkcioniraju? Ne pratim ih zadnje vrijeme jer oni su mrtvi bili već i prije krize… Ali sritno ti ako već voliš rulet [bye]

goldy, 24.03.2010. u 11:39
HGspot,OPTE,DKVS,FMPS,ELPR.


e moj lopina,
kupi ti ELPR pa čekaj da dođe na ovaj tvoj BV… Pa ta je firma u raspadu već godinama. Znaš li koji su sukobi bili, znaš li kako funkcioniraju? Ne pratim ih zadnje vrijeme jer oni su mrtvi bili već i prije krize… Ali sritno ti ako već voliš rulet [bye]

Ulix , to što napisa se odnosi na svih 5 nabrojanih ….

smanjuje se minus.......

Informanka.

– prekjučer minus -0.46%, jučer strašan plus +0.01%, a i danas će mi izgleda portfelj biti u plusu.
– jučer sam nešto prodavala.
– a i danas sam vam ne prodavala, darivala, skuplila nešto keša za 13.00 i nisam bila najbrži prst.
– stvarno koja je budala postavila takavu vrst trgovanja na burzi.
– i onda isključila komp.
– a sada imam keša ali nemam ideje.

– pa malo gledam kladionicu.
– ipak su tamo veća uzbuđenja.
– te se mislim koliko love da stavim na Dinamo.
– ali ja se zbilja dobro ne kužim u taj nogomet, ali me ide na kladionici, samo sam već dva puta zaredom izgubila, te više ni na tom području nisam sigurna.
– pa me zanima kada već nemam što gledati na burzi hoće li taj Dinamo zgaziti Hajduka.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– evo prođe i ovaj dosadni burzovni dan.
– danas u plusu +0.48% , a crobex u minusu -0.25% .
– ali što mi vrijedi taj plus kada će to sutra sigurno ići u minus, i tako je doslovno cijela ova godina bez nekog bitnog pomaka.
– evo prodala sam vam pred kraj još nešto dionica, keš mi se povećava, ali sam i dalje pretežno u dionicama.
– i zašto mi dajete jedinice, pa ja vas barem uveseljavam na burzi,
– jeftino vam prodajem dionice.
– koliko sam vam samo ponudila jeftinih dionica jnafa pa niste ništa htjeli kupiti.
– a sada je gotovo, nema više, predomislila sam se.

– I love this game.
Pozdrav !


e moj lopina,
… Pa ta je firma u raspadu već godinama.

dragi gospon ulix.

– svaka firma u koju gospon lopina ulaže je godinama u raspadu.
– ali ga cijenim zbog stila ulaganja.
– nekad i pogodi.
– i zbog toga mi je zbilja drago da na ovoj temi i piše.
– evo do neki dan nisam ni znala za tu dionicu FMPS ,
– najčešće niti ne obraćam pažnju na ta smeća od dionica.
– ali tu je gospon lopina da nam ukaže i na ta egzotična ulaganja.
– zbog tog cijenite raznolikosti ulaganja na našoj burzi,
– jer svima nam je isti cilj, zaraditi.

– I love this game.
Pozdrav !


– te se mislim koliko love da stavim na Dinamo.
– ali ja se zbilja dobro ne kužim u taj nogomet, ali me ide na kladionici, samo sam već dva puta zaredom izgubila, te više ni na tom području nisam sigurna.
– pa me zanima kada već nemam što gledati na burzi hoće li taj Dinamo zgaziti Hajduka.

– na moju sreću nisam stavila puno love.
– normalno izgubila sam,
– e sada sam već u gubitičkoj seriji, malo ću morati ohladiti i zaboraviti na kladionicu.

– najčešće igram jedan ili maksimalno 2 para s dobrim tečajevima i pogađam.
– imam i jako dobrog mentora s ovoga foruma, ali i on je trenutno na hlađenju.

– a stvarno je lijepo kad me ide i kada se lova gomila.
– prošli mjesec sam puno toga pogodila i bila u plusu 25.000kn .
– od tog sam iznosa uplatila 10.000kn u 2 investicijska fonda, a ostalo potrošila, većinom onako bezvezno neka se troši kad se ima.
– i ovaj mjesec mi je lijepo krenulo, i trošila sam te novce kao da nema sutra, jer sam se nadala svakodnevnom dobitku.
– trebam 2.000kn, uložim 2.000kn i dobijem 2.000kn, jednostavno da jednostavnioje ne može biti.
– kad izgubim malo dignem ulog i opet je tu dobitak.
– ali sada mi je ostalo od tih pustih dobitaka svega 400kn .
– nema veze jer je zbilja bilo lijepo dok je trajalo.

– I love this game.
Pozdrav !

Što raditi na burzi ?????????????????

– e to me pitaju po kafićima, a i na p.p.
– trenutno stvarno nemam ideje, ni za burzu ni za kladionu.
– a ni na ovoj temi više niti nema drukera,
– imate li koju ideju ???????????????????’
– pa pišite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

– I love this game.
Pozdrav !

a što ja radim na burzi ?????????????????????

– dnevno ju pratim cca 2 sata, ali i to je previše.
– uvijek imam neke naloge na prodaji i kupnji.
– i svaki dan našto prođe, sitne transakcije pa je to cca 2-10 transakcija.
– ali imam neki osjećaj kako je sve to nekakav rad koji se može predočiti iz šupljeg u prazno.
– a trgujem najčešće zbog dosade na ovoj burzi.
– evo ovih dana sam prodala, ali sve sitne količine, ina i lkpc s malim plusom par postotaka, atpl sitan minus, auhr malo sam i toga imala uletile mi dvije jeftine kupnje pa sada prodala po dobroj cijeni, ali ni tu nije neka zarada, pa ingra s malim minusom, podravka s nulom i sve u tom stilu.
– a kupovala sam isto tako manje količine, ht, ali toga već imam previše, pa atgr a on di dolje ni gore, ernt, ali ni tu ne ide najbolje, jedino što sam pogodila je jeftina kupnja tnpl sada kada su ga prodavali indeksni jer više nije u crobexu, ali opet ne želim to kapitalizirati.
– eto sve u svemu bez nekog financijskog pomaka.

– I love this game.
Pozdrav !


Što raditi na burzi ?????????????????

– e to me pitaju po kafićima, a i na p.p.
– trenutno stvarno nemam ideje, ni za burzu ni za kladionu.
– a ni na ovoj temi više niti nema drukera,
– imate li koju ideju ???????????????????’
– pa pišite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

– I love this game.
Pozdrav !

Stavi

Northern Iowa pobjeđuje Michigan State
Kentucky pobjeđuje Cornell
Washington pobjeđuje West Virginu

Neka ti Knox da još nekoliko parova iz Španjolske lige

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


a što ja radim na burzi ?????????????????????

– dnevno ju pratim cca 2 sata, ali i to je previše.
– uvijek imam neke naloge na prodaji i kupnji.
– i svaki dan našto prođe, sitne transakcije pa je to cca 2-10 transakcija.
– ali imam neki osjećaj kako je sve to nekakav rad koji se može predočiti iz šupljeg u prazno.
– a trgujem najčešće zbog dosade na ovoj burzi.
– evo ovih dana sam prodala, ali sve sitne količine, ina i lkpc s malim plusom par postotaka, atpl sitan minus, auhr malo sam i toga imala uletile mi dvije jeftine kupnje pa sada prodala po dobroj cijeni, ali ni tu nije neka zarada, pa ingra s malim minusom, podravka s nulom i sve u tom stilu.
– a kupovala sam isto tako manje količine, ht, ali toga već imam previše, pa atgr a on di dolje ni gore, ernt, ali ni tu ne ide najbolje, jedino što sam pogodila je jeftina kupnja tnpl sada kada su ga prodavali indeksni jer više nije u crobexu, ali opet ne želim to kapitalizirati.
– eto sve u svemu bez nekog financijskog pomaka.

– I love this game.
Pozdrav !

Ima li pomaka u drugim područijima ?

Nije sve u burzi i dionicama.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


e moj lopina,
kupi ti ELPR pa čekaj da dođe na ovaj tvoj BV… Pa ta je firma u raspadu već godinama. Znaš li koji su sukobi bili, znaš li kako funkcioniraju? Ne pratim ih zadnje vrijeme jer oni su mrtvi bili već i prije krize… Ali sritno ti ako već voliš rulet [bye]

S obzirom da je Miha tamo siguran sam da je jako zanimljivo i zabavno

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close