Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informanka.

– kako sam radila ovaj tjedan.

– napravila neznatan minus od -0.02% , zbog pada ht-a, u ovoj godini u plusu +7.51% .
– a danas sam napravila najveći minus -0.53%, crobex -0.50% , previše sam izložena ht-u.

– a kako je radila fondovska industrija.
– imamo 4 fonda koji rade o.k.
– 2 fonda i nisu za usporedbu jer rade na stranim tržištima Aureus US i AC Rusija, prinosi preko 9%.
– dobar je i Raiffaisen HR plus od 7.98% .
– ta tri ujedno rade i bolje od mene.
– četvrti OTP indeksni, koji je ujedno i najbolji za usporedbu prinosa je u plusu 7.47% .
– moram biti zadovoljna jer sam ipak bolja od tog fonda.
– svi ostali fondovi imaju znaćajno manje prinose, a svi ti rezultati su za jučer pa će sve to pasti za današnji pad crobexa 0.5% , barem oni koji rade na našem tržištu.

– za post ovakvog tipa mi obićno podijelite jedinice.
– ne kužim zašto ? jer ipak vam tu napišem točne podatke koji su barem meni jako zanimljivi zbog usporedbe rada, a s ovim podacima možete usporediti i svoj rad.
– pa umjesto jedinica bi zbilja bilo zanimljivo vidjeti i vaš rad.
– koliku ste pozitivu učinili u ovoj godini ?????????????????????

– I love this game.
Pozdrav !


Informanka.

– kako sam radila ovaj tjedan.

– napravila neznatan minus od -0.02% , zbog pada ht-a, u ovoj godini u plusu +7.51% .
– a danas sam napravila najveći minus -0.53%, crobex -0.50% , previše sam izložena ht-u.

– a kako je radila fondovska industrija.
– imamo 4 fonda koji rade o.k.
– 2 fonda i nisu za usporedbu jer rade na stranim tržištima Aureus US i AC Rusija, prinosi preko 9%.
– dobar je i Raiffaisen HR plus od 7.98% .
– ta tri ujedno rade i bolje od mene.
– četvrti OTP indeksni, koji je ujedno i najbolji za usporedbu prinosa je u plusu 7.47% .
– moram biti zadovoljna jer sam ipak bolja od tog fonda.
– svi ostali fondovi imaju znaćajno manje prinose, a svi ti rezultati su za jučer pa će sve to pasti za današnji pad crobexa 0.5% , barem oni koji rade na našem tržištu.

– za post ovakvog tipa mi obićno podijelite jedinice.
– ne kužim zašto ? jer ipak vam tu napišem točne podatke koji su barem meni jako zanimljivi zbog usporedbe rada, a s ovim podacima možete usporediti i svoj rad.
– pa umjesto jedinica bi zbilja bilo zanimljivo vidjeti i vaš rad.
– koliku ste pozitivu učinili u ovoj godini ?????????????????????

– I love this game.
Pozdrav !


Prosle godine 120% plusa, a ove godine -10%.Moram priznati da sam trenutno u kesu 85% [undecid]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

+15% sa kako ono kazu defanzivnim ht i igh, bilo bi ibolje da nije atpla zajebla

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................



HT je započeo s padom, sad je na 319,07 kn
gdje je brutalni kapital tigrus koji je jučer kupio preko 1000 komada HT-a na 320 kn? mogao bi danas izgubiti sve bureke koje je istrejdao ovaj mjesec [cry]

– ht je pao i puno niže od toga.
– ali zar ćemo se sada veseliti jer je našem susjedu gospon tigrusu krepala kravica ?????????
– a vidim po ocjenama kako u tome uživa i šira burzovna publika.
– glavno je pitanje što sada učiniti, a ne pogriješiti.
– imam i ja puno toga ht-a.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

kolegice Ivana,

najbolje je da drzite to sto imate i ne radite nista.

sto se tice HTa i veselja priprostog puka zbog mog preranog ulaska,
mogu ih oavjestiti da je HTu rastucem trendu i da cu kupiti jos HTa kad dodje na jednu razinu na kojoj sam se odlucio brutalno ukrcati.

Ps………

HT je brutalno precjenjen…….. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

brutalni kapital…..
brutalna burza……….
brutalni investitori……..
brutalni bureci………

molim moderatora da me ne briše………. [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Informanka.

– kako sam radila ovaj tjedan.

– napravila neznatan minus od -0.02% , zbog pada ht-a, u ovoj godini u plusu +7.51% .
– a danas sam napravila najveći minus -0.53%, crobex -0.50% , previše sam izložena ht-u.

– a kako je radila fondovska industrija.
– imamo 4 fonda koji rade o.k.
– 2 fonda i nisu za usporedbu jer rade na stranim tržištima Aureus US i AC Rusija, prinosi preko 9%.
– dobar je i Raiffaisen HR plus od 7.98% .
– ta tri ujedno rade i bolje od mene.
– četvrti OTP indeksni, koji je ujedno i najbolji za usporedbu prinosa je u plusu 7.47% .
– moram biti zadovoljna jer sam ipak bolja od tog fonda.
– svi ostali fondovi imaju znaćajno manje prinose, a svi ti rezultati su za jučer pa će sve to pasti za današnji pad crobexa 0.5% , barem oni koji rade na našem tržištu.

– za post ovakvog tipa mi obićno podijelite jedinice.
– ne kužim zašto ? jer ipak vam tu napišem točne podatke koji su barem meni jako zanimljivi zbog usporedbe rada, a s ovim podacima možete usporediti i svoj rad.
– pa umjesto jedinica bi zbilja bilo zanimljivo vidjeti i vaš rad.
– koliku ste pozitivu učinili u ovoj godini ?????????????????????

– I love this game.
Pozdrav !


Prosle godine 120% plusa, a ove godine -10%.Moram priznati da sam trenutno u kesu 85% [undecid]
[/quote]
još uvijek nije kasno za rezultate i bolje nego lani,jer ne vjerujem da si 2009 u trećem mjesecu bio u nekom plusu,kad je tržište bilo na dnu



Informanka.

Pozdrav !


Prosle godine 120% plusa, a ove godine -10%.Moram priznati da sam trenutno u kesu 85% [undecid]
[/quote]

Ja u dionicama 100%.Posljednju kunu potrošio na VPIK.Ulazio na 90 do 111.
Danas na 141 izlaz nije bio interesantan.40% zarade u tri dana je premala zarada za ovu podcijenjenu dionicu.Ponavljam,ovo nije bilo rizično ulaganje,a nije ni sada.
Ista stvar na FMPS.NAV 78,cijena 24.Dionca postaje likvidna jer kada ZABA invest izađe sa preko
600.000 kom,a uđu trejderi ovdje bi moglo biti vozanja i cijeđenja malih.Ali trejdati se mora.
Mislim da treba birati trenutak za ulaz,jer ako veći špekulanti odluče da spuste prodaju moglo bi
ovo i na 20.Mislim da niže teško s obzirom na visoki NAV.Ali ući se mora.
Dva zicera za trejdanje i uz to i sigurna investicija.Ovo ne pruža HT.To je mrtva lova koja mi
donosi malu zaradu.Hoću više.I uzimam.Uzmite i vi dok se dijeli.




Informanka.

Pozdrav !


Prosle godine 120% plusa, a ove godine -10%.Moram priznati da sam trenutno u kesu 85% [undecid]
[/quote]

Ja u dionicama 100%.Posljednju kunu potrošio na VPIK.Ulazio na 90 do 111.
Danas na 141 izlaz nije bio interesantan.40% zarade u tri dana je premala zarada za ovu podcijenjenu dionicu.Ponavljam,ovo nije bilo rizično ulaganje,a nije ni sada.
Ista stvar na FMPS.NAV 78,cijena 24.Dionca postaje likvidna jer kada ZABA invest izađe sa preko
600.000 kom,a uđu trejderi ovdje bi moglo biti vozanja i cijeđenja malih.Ali trejdati se mora.
Mislim da treba birati trenutak za ulaz,jer ako veći špekulanti odluče da spuste prodaju moglo bi
ovo i na 20.Mislim da niže teško s obzirom na visoki NAV.Ali ući se mora.
Dva zicera za trejdanje i uz to i sigurna investicija.Ovo ne pruža HT.To je mrtva lova koja mi
donosi malu zaradu.Hoću više.I uzimam.Uzmite i vi dok se dijeli.

[/quote]
VPIK-što ti nije bilo interesantno-kolega ,udario si po asku 100 kom -????
FMPS- od početka 2007 stalno u padu sa 105 kn na 20 kn ,dali je ovaj ciklus pada od tri godine završen ili???




Informanka.

Pozdrav !


Prosle godine 120% plusa, a ove godine -10%.Moram priznati da sam trenutno u kesu 85% [undecid]
[/quote]

Ja u dionicama 100%.Posljednju kunu potrošio na VPIK.Ulazio na 90 do 111.
Danas na 141 izlaz nije bio interesantan.40% zarade u tri dana je premala zarada za ovu podcijenjenu dionicu.Ponavljam,ovo nije bilo rizično ulaganje,a nije ni sada.
Ista stvar na FMPS.NAV 78,cijena 24.Dionca postaje likvidna jer kada ZABA invest izađe sa preko
600.000 kom,a uđu trejderi ovdje bi moglo biti vozanja i cijeđenja malih.Ali trejdati se mora.
Mislim da treba birati trenutak za ulaz,jer ako veći špekulanti odluče da spuste prodaju moglo bi
ovo i na 20.Mislim da niže teško s obzirom na visoki NAV.Ali ući se mora.
Dva zicera za trejdanje i uz to i sigurna investicija.Ovo ne pruža HT.To je mrtva lova koja mi
donosi malu zaradu.Hoću više.I uzimam.Uzmite i vi dok se dijeli.

[/quote]
Ma sve Ok, ali nemam ja uvijek vremena visiti ispred gledalice.Prosle godine sam pogodio dno.Imao sam srece, ali danas su neke dionice koje sam kupovao u to vrijeme i po tri puta skuplje, a to predstavlja veliki rizik na ovakvom trzistu.Imam nesto nelikvidusa koje nisu odradile nikakav rast, pa tipujem na njih.Do kraja mjeseca cu vjerovatno uci jednim djelom u neke dionice, a ima ih nekoliko koje snimam.Sretno Lopina u trejdu i javi nam kako ide [thumbsup].

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Zanimljivosti.

CROS-r-a.

– na toj dionici dividende i nema.
– ali je zato društvo prošle godine u raznorazne donacije, ali ipak se najčešće tu radilo o sportskim klubovima doniralo preko 46 milijuna kuna.
– a da su to podijelili u dividendu to bi bilo 149.55kn po dionici .
– ili bi se radilo o dividendnom prinosu cca 3% .
– ali zar su važni ti dioničari ili mirovinci koji kupuju tu dionicu.
– pa zašto bi se oni brinuli o vašim budućim mirovinama,
– jar zasad su puno važniji političari i njihovi sportski klubovi.

– I love this game.
Pozdrav !

Nije mislio na CROs,nego na jednu nelikvidnu koja nikoga ne donira a i škrta je na dividendi,jedna od najpodcjenjenijih na marketu.Treba znati investirati.

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close