Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nadam se da imate ADPL

Zasto bi imali ili jeli bitno da imamo? Nikad nije kasno za nabaviti.

Nije bolest sve što boli

meni upalo malo ovih dana adpl u kosaricu …po prvi put je imam…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

– evo me opet nako kratke stanke.
– a izgleda ništa nisam ni propustila.

– ni kod mene zbilja nema ništa zanimljivog.
– prošli tjedan u sitnom plusu +0.18%, u ovoj godini +7.52%.
– zbog porasta cijene skočio mi je i udio ht u portfelju na 25.95% to je bilo za kraj prošlog tjedna, a sada će biti i veći zbog ponovnog porasta cijene.

– u ponedjeljak +0.18%, jučer -0.04% .
– a ni danas ništa bitnog.
– burza postaje i više nego dosadna.

– I love this game.
Pozdrav !


– evo me opet nako kratke stanke.
– a izgleda ništa nisam ni propustila.

– ni kod mene zbilja nema ništa zanimljivog.
– prošli tjedan u sitnom plusu +0.18%, u ovoj godini +7.52%.
– zbog porasta cijene skočio mi je i udio ht u portfelju na 25.95% to je bilo za kraj prošlog tjedna, a sada će biti i veći zbog ponovnog porasta cijene.

– u ponedjeljak +0.18%, jučer -0.04% .
– a ni danas ništa bitnog.
– burza postaje i više nego dosadna.

– I love this game.
Pozdrav !


Pa kolegice od kad Vas nema zamro topic.

Ako vam je sad udio HT preko 25% morate objavit ponudu za preuzimanje vaseg portfelja. [lol]

Nije bolest sve što boli

proljetna žetva iliti berba plodova.

– za razliku od ovih seljaka koji pojma nemaju što bi i tek sada idu u sijetvu ja idem u žetvu,
– burza je i više nego dosadna, ni gore ni dolje.
– ali uskoro će mi početi pristizati dividende,
– a to je ta moja žetva.
– samo će onda i pasti cijene dionica, tako to nekako ide, a neke i ne padnu za visinu dividende, neke se jako brzo i oporave, kako koja, s nekima se niti ne trguje.

– eto to je ono što čekam, a neću se niti umoriti od previše rada kao ovi seljaci, jer moja žetva meni legne na tekući.

– I love this game.
Pozdrav !


proljetna žetva iliti berba plodova.

– za razliku od ovih seljaka koji pojma nemaju što bi i tek sada idu u sijetvu ja idem u žetvu,
– burza je i više nego dosadna, ni gore ni dolje.
– ali uskoro će mi početi pristizati dividende,
– a to je ta moja žetva.
– samo će onda i pasti cijene dionica, tako to nekako ide, a neke i ne padnu za visinu dividende, neke se jako brzo i oporave, kako koja, s nekima se niti ne trguje.

– eto to je ono što čekam, a neću se niti umoriti od previše rada kao ovi seljaci, jer moja žetva meni legne na tekući.

– I love this game.
Pozdrav !

Evo kolegice, za vas jedna preporuka CHAG-r-a!
Razlog, fundamenti, te daje 20 kn dividende/redovna/ što na cijenu od 400 kn jest 5% dividendnog prinosa(jednako oročenju na banci)!
Dakle, sijetva sada a žetva godinama(za 20 godina priko dividende vratite uloženo a dionice vam ostanu).
Inače, sada ova firma ima najviše posla jer se bavi sredstvima za zaštitu bilja.

P.s.na 400 kn 113 komada!!!

Štednja je mudrost trošenja.


Evo kolegice, za vas jedna preporuka CHAG-r-a!
Razlog, fundamenti, te daje 20 kn dividende/redovna/ što na cijenu od 400 kn jest 5% dividendnog prinosa(jednako oročenju na banci)!
Dakle, sijetva sada a žetva godinama(za 20 godina priko dividende vratite uloženo a dionice vam ostanu).
Inače, sada ova firma ima najviše posla jer se bavi sredstvima za zaštitu bilja.

P.s.na 400 kn 113 komada!!!

Koliko se ti trudiš da se riješiš ovih dionica! [embarass]

mozda joj samo zeli prici pa je cak spreman i najbolje dionice iz svog portfelje njoj prepustiti ,,,,samo kako bi bio u njenom drustvu
auh….prokleti frojd
pofuk


proljetna žetva iliti berba plodova.

– za razliku od ovih seljaka koji pojma nemaju što bi i tek sada idu u sijetvu ja idem u žetvu,
– burza je i više nego dosadna, ni gore ni dolje.
– ali uskoro će mi početi pristizati dividende,
– a to je ta moja žetva.
– samo će onda i pasti cijene dionica, tako to nekako ide, a neke i ne padnu za visinu dividende, neke se jako brzo i oporave, kako koja, s nekima se niti ne trguje.

– eto to je ono što čekam, a neću se niti umoriti od previše rada kao ovi seljaci, jer moja žetva meni legne na tekući.

– I love this game.
Pozdrav !

Vrlo slikovito. Što je najbolje ostat će ti više snage za skidanje kila u teretani. [wink]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


mozda joj samo zeli prici pa je cak spreman i najbolje dionice iz svog portfelje njoj prepustiti ,,,,samo kako bi bio u njenom drustvu
auh….prokleti frojd
pofuk

A da ja imam tako dobru dionicu nebi bi je prepustio radi malo one stvari. [smiley]

Informanka.

– portfelj u sitnom minusu.
– neke dionice prodajem, a zbilja nemam pojma zašto ???????????
– možda da popravim poromet na ovoj burzi.

– a nešto i kupujem, ali na sitno.

– evo baš gledam na temi što ste tržili.
– i vidim kako sam od gospodina tigrusa kupila jednu dionicu kunu manje nego ih je on danas plaćao.
– i zadovoljna ja, jer sam dobila jeftino dobru dionicu sa odličnom TA.
– a zadovoljan i gospon tigrus jer je zaradio.
– samo ne kužim kako je mogao zaraditi ako je meni prodao po jeftinijoj cijeni nego što je kupio.
– ali nema veze, glavno da smo zadovoljni.
– i svi dobijamo, nitko ne gubi.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– evo danas u zadnjim minutama netko ipak cilja na kvalitetne dionice.
– i moj portfelj iz sitnog minusa ušao u plus +0.29%, a crobex +0.20% .
– promet je zbilja nikakav, ali barem imamo pozitivan trend.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close