Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zane ti je dobro rekla i iskreno kaj je najbitnije….ja ti jos samo mogu dodati kupi kad ja prodam ili prodaj kad ja kupim i bit ces uspjesan ako se drzis ova 2 posta kaj si procito
pofuk

Ti si mi najveća legenda na ovom forumu, al nažalost imamo sličnu priču, ja čak i pogodim kad treba ući, ali kad treba izaći, ajme majko sve dobro upropastim. Kupim igh prošli tjedan po 2850kn i kažem si da prodam ukoliko poraste 10%, i onda dođe do te moje cijene, i ja ne prodam jer bu išlo još gore. I danas lijepo prodam s 10% minusa, sad me ne bi ni začudilo da to sutra poraste, možda će objaviti Jure da IGH radi u konzorciju s ostalim našim građevincim svemirsku postaju [lol]


Zanimljivosti.

JNAF.

– trenutno tu imamo fond SLPF koji se pomalo istovaruje.
– prošli tjedan su imali još 5.555 dinica, sutra ćemo vidjeti koliko su se iskrcali u ovome tjednu.

– ali orijentacije radi evo vam nekih brojki o JNAF-u.

– u godinu dana protrgovano 29.846 dionica jnafa, znaći skoro 6 puta više nego što ih ima taj fond.
– a ukupni promet je bio 76.979.719,15kn .

– I love this game.
Pozdrav !

Riješili su se još 42 komada u ponedjeljak. Sada imaju 5513.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Nema boljeg od DDJH i JNAF-a.

Državne + dosta posla. U cijeni već uključeno sve loše.

Brutalna zarada.

U cijenu je obično uključeno sve loše, ali i sve dobro.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Trgovanje na DKVS.

– danas sam malo pratila i tu dionicu.
– prošli tjedan sam pisala gospodinu Lopini kako će sada tu biti drukčija igrica kada se je umiješao SLPF.
– skoro cijeli dan je prvi na kupnji jedan nalog s 3.730 dionica ,
– ali mali se ne guraju na kupnji preko tog naloga.
– nešto sitno se je skidalo s prodaje.
– ali sama likvidnost dionice slabi.

– potpuno ista situacija kao i na JNAFU.
– mali ne žele kupiti DKVS jer zaju da ju neće moći prodati po 20kn dok god taj fond bude imao i jednu dionicu.
– a hoće li dionica ići dolje i po kojim cijenama je SLPF to voljan prodavati malo tko zna.
– ali je činjenica kako je većina trgovine tu stala upravo zbog SLPF-a.

– I love this game.
Pozdrav !

cijenjeni gospodine vecolinho
eto ja sam isto tako proso na igh ….kupio po 2750 i prodo sa minusom ni sam neznam zasto a ona otisla na 3300……makar da Vas utjesim to nije najgore kaj sam ucinio u zadnje vrijeme…..juce kazem da se treba kladiti na bivse jugoslovenske republike u fudbalu i svi mi se smiju u birtiji…..velim im ak Vam to ne odgovara igrajte spaniju i argentinu jer mozda imate prav ipak su to dosta nestabilne republike bile
danas ja dojdenm u tu kafanu i svi meni pocnu vi govoriti….meni nis nije jasno,dok me jedan nije pito koliko si juce digo ????? 100 keki???? da oni zracunali da sam stavio soma i nes sitno kuna da bi bio tolki zgoditak……ali ne ja nisam stavio jer mi je draze popusiti na burzi lovu a juce su sve tehnicke ,fundamentalne ta analize smjera kretnja psihe u igraca govorile da je to best buy
eto toliko od mene
pofuk



Zanimljivosti.

JNAF.

– trenutno tu imamo fond SLPF koji se pomalo istovaruje.
– prošli tjedan su imali još 5.555 dinica, sutra ćemo vidjeti koliko su se iskrcali u ovome tjednu.

– ali orijentacije radi evo vam nekih brojki o JNAF-u.

– u godinu dana protrgovano 29.846 dionica jnafa, znaći skoro 6 puta više nego što ih ima taj fond.
– a ukupni promet je bio 76.979.719,15kn .

– I love this game.
Pozdrav !

Riješili su se još 42 komada u ponedjeljak. Sada imaju 5513.
[/quote]
pa onda netko to i kupuje jer nitko nije napisao na temi sto smo danas trzili od forumasa de je to kupio
ili mozda kupuju u tisini??????
pofuk


Trgovanje na DKVS.

– danas sam malo pratila i tu dionicu.
– prošli tjedan sam pisala gospodinu Lopini kako će sada tu biti drukčija igrica kada se je umiješao SLPF.
– skoro cijeli dan je prvi na kupnji jedan nalog s 3.730 dionica ,
– ali mali se ne guraju na kupnji preko tog naloga.
– nešto sitno se je skidalo s prodaje.
– ali sama likvidnost dionice slabi.

– potpuno ista situacija kao i na JNAFU.
– mali ne žele kupiti DKVS jer zaju da ju neće moći prodati po 20kn dok god taj fond bude imao i jednu dionicu.
– a hoće li dionica ići dolje i po kojim cijenama je SLPF to voljan prodavati malo tko zna.
– ali je činjenica kako je većina trgovine tu stala upravo zbog SLPF-a.

– I love this game.
Pozdrav !


potpuno točno
DKVS izgubio na likvidnosti zbog prodaje Slavonca od 2.200 kom /cca 40.000 kn/,a u ponedjeljak dodatno 2.500 kn.I trgovina je stala.A bacili samo petardu.
Samo nove informacije mogu donijeti novu likvidnost,a kako je u DKVS većina ušla na 20 i više,ne može se očekivati veća likvidnost.Slavonac nas je preplašija sa svojih 127.000 kom.Ali to je samo
2,54 mil kn po 20 ili 1,27 mil po 10.Ovo po 10 bi nestalo u dan dva ,a po 20 treba i mjesec dva.
Ali kada izađe biti će derneka,jer će špekulanti preuzeti igru.

Zanimljivosti.

– danas na dionici IGH promet skoro dva milijuna kuna.
– ukupno 176 transakcija.

– gledam temu što smo tržili.
– i stvarno niti jedna kupnja IHG, ma nema ni ono kupila prodala, tišina, muk, nitko ni slovo da napiše.
– stvarno deytrejderi gdje ste ????????????”

– a možda se ne piše jer je cijena cijeli dan klizila lagano ka dolje od 2.610 do 2.525kn koja je ujedno i najniža s padom od -3.46% .

– ja sam barem napisala kako sam danas radila s minusom.

– I love this game.
Pozdrav !


– stvarno deytrejderi gdje ste ????????????”

Odradio posao jucer. Danas me nekako nije zanimalo



– stvarno deytrejderi gdje ste ????????????”

Odradio posao jucer. Danas me nekako nije zanimalo
[/quote]
kaj si se juce umorio??????
pa sta si juce zaradio da mi je znati????? ko bog si ti onaj kaj je juce kupio po 2500 13 kom…znao sam da si to ti….svaka ti cast i onda si jos jednom mojem susedu forumasu uspio prodati po 2673,00…..auh….sused susedu jelda a imas ga u listi prijatelja jos
pofuk


– evo danas sam malo kupila atgr i ernt, to su stvarno i više nego dobre firme, ali tu vam sigurno neće biti nekog spektakularnog rasta.

– evo jučer kupila a danas mi naraslo atgr +1.47% i ernt +1.21% .
– kada odbijem proviziju zarada 0.6 – 0.8% .
– da li sada to kapitalizirati kao ovi naši trejderi i hvaliti se s xxx kuna zarade, normalno dodati jedan x više.
– ili to prodati u miru i tišini i veseliti s s par bureka zarade.
– ali to mi je najmanje važno.

– HT raste.
– što učiniti ????????????
– prodati ili ne prodati.
– državi nikako ne želim platiti porez.
– e sada nemam pojma ni sama što učiniti !!!!!!!!!!!

– I love this game.
Pozdrav !


Zanimljivosti.

– danas na dionici IGH promet skoro dva milijuna kuna.
– ukupno 176 transakcija.

– gledam temu što smo tržili.
– i stvarno niti jedna kupnja IHG, ma nema ni ono kupila prodala, tišina, muk, nitko ni slovo da napiše.
– stvarno deytrejderi gdje ste ????????????”

– a možda se ne piše jer je cijena cijeli dan klizila lagano ka dolje od 2.610 do 2.525kn koja je ujedno i najniža s padom od -3.46% .

– ja sam barem napisala kako sam danas radila s minusom.

– I love this game.
Pozdrav !


Jučer sam stavio na kupnju 4 kom na granici blokade cca 2.780 i pomelo me u igri najbrži prst
po 2.600.Na 2.501,11 imao sam na kupnji još 9 kom.U samom otvaranju udrilo je 2.502.Nisam proša
i danas sam izaša na 2.600 i spušija proviziju.
I naravno uša u brodara.
Brodari bi trebali povući,a nadam se i ATPL kao lider bez obzira što je najskuplja.Pametni investitori dobro znaju da je najprecijenjenija tj.najskuplja pa će iskoristiti priliku za izlazak.
Očekujem napucavanje i rast,a kada se iskrcaju , ispuhivanje i pad.
Dakle,kupiti sutra brodara nebi bila greška,ali se treba zadovoljiti sa manjom zaradom.Volio bi da
me rast BDI demantira i da nastavi rasti kao i do sada.

New Report

Close