Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A di je Ivana nestala? Nema je zadnjih dana ,a ja ko slijepac na TK bez Ivaninih komentara i savjeta, a najviše mi fale komentari od stručnog tima ! Ive jaavi se, jaavi se !!

– nisam ni pratila ovaj forum.
– tu na ovoj temi pokušavam objasniti kako ima i nekih drugih pogleda kod investiranja.
– ali veliku većinu to niti ne zanima.
– zanima ih kockarsko investiranje u dionice tipa Đakovština ili IGH .
– tu se investra na rok od jednog dana .
– i dobro je da svi zarađuju ,
– evo na temi trgovanje, svakodnevno vidimo kako jedni drugima prodajete dionice i tučete velike prinose.
– i zbilja nitko na gubitku, svi jeftino kupe, i prodaju onome blesavom xy na najvećoj cijeni, a taj gospodin xy uopće ne piše na ovom forumu.

– I love this game.
Pozdrav !

ERNT.

– evo jedna dionica koja opravdava doslovno sve moje kriterije za investiranje.
– godinama dobro posluje.
– redovite dividende, samo i mene tu zbunjuju one redovne i izvanredne.
– dionica je na meti mirovinaca.

– tko je kupio ovu dionicu prije godinu dana napravio je pravi posao.
– ja ju zbilja nemam puno, ali sam ju dokupljivala.
– samo ni to nije bio neki posao jer je stalno kupnja bila nikakva a prodaja ogromna.
– i na kraju mi je ta investicija ispala super.
– sada ide velika dividenda 120kn, ali izgleda kao da je to već ukalkulirano u cijeni dinice.
– stvarno nikakav rast dionice za tu dividendu.

– I love this game.
Pozdrav !

ADRS.

– trenutno nemam te dionice.
– ali napisati ću kakvu sam glupost tu učinila.
– nekada sam ju kupovala na cca 130 – 140kn i normalno trejdala i prodala na cca 150 – 155kn .
– a tada je ta firma imala keša na računu u visini cijene dionice .
– ta firma mi se nikada nije sviđala jer ima love a isplaćuje smiješno male dividende .
– samo sam tu učinila grešku, to kupljeno na tim cijenama se zbilja nije smjelo prodavati, ali lova uvijek treba za neku drugu investiciju gdje se vidi veći prinos, samo se svaki put to i ne pogodi.

– I love this game.
Pozdrav !

zna mozda netko do kojeg datuma se moraju imati dionice za dividendu od ERNET-a ili ce dan biti odreden na Glavnoj skupstini

Zanimljivosti.

SLPF.

– taj fond stalno pratim zbog njihovih blesavih prodaja kojima ruše cijene dionica.
– JNAF nisu prodavali cijela dva tjedna, ali ponovno su krenuli u akciju, prodali 19 dionica te trenutno imaju 5.555 dionica janafa.

– a oni su i najveći dioničari Đakovštine, i evo konačno i tu krenuli u prodaju, prodali su 2.200 dionica, ali još uvijek imaju 129.931 dionicu DKVS ili 12.33% , a naš gospon Lopina se žalio kako nema tu više tko prodavati, ali evo na njegovu radost pojavio se je pravi prodavač.

– a moraju i oni nešto prodavati, pa neće sebi velike plaće isplaćivati u dionicama, za to im pak treba lova, živa lova, ne rade oni taj posao za neke male plaćice, ipak su oni menageri koje taj fond mora i dobro novčano nagraditi .
– a neš mi gubitka koji su napravili na dionici DKVS, kao da je sve u novcu.

– I love this game.
Pozdrav !


ADRS.

– trenutno nemam te dionice.
– ali napisati ću kakvu sam glupost tu učinila.
– nekada sam ju kupovala na cca 130 – 140kn i normalno trejdala i prodala na cca 150 – 155kn .
– a tada je ta firma imala keša na računu u visini cijene dionice .
– ta firma mi se nikada nije sviđala jer ima love a isplaćuje smiješno male dividende .
– samo sam tu učinila grešku, to kupljeno na tim cijenama se zbilja nije smjelo prodavati, ali lova uvijek treba za neku drugu investiciju gdje se vidi veći prinos, samo se svaki put to i ne pogodi.

– I love this game.
Pozdrav !

Pa ti nisi savršena. Forum je razočaran.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


zna mozda netko do kojeg datuma se moraju imati dionice za dividendu od ERNET-a ili ce dan biti odreden na Glavnoj skupstini

20.05. je Skupština, tkog zanima više jače obrati pozornost tih dana.

who dares, wins



ADRS.

– trenutno nemam te dionice.
– ali napisati ću kakvu sam glupost tu učinila.
– nekada sam ju kupovala na cca 130 – 140kn i normalno trejdala i prodala na cca 150 – 155kn .
– a tada je ta firma imala keša na računu u visini cijene dionice .
– ta firma mi se nikada nije sviđala jer ima love a isplaćuje smiješno male dividende .
– samo sam tu učinila grešku, to kupljeno na tim cijenama se zbilja nije smjelo prodavati, ali lova uvijek treba za neku drugu investiciju gdje se vidi veći prinos, samo se svaki put to i ne pogodi.

– I love this game.
Pozdrav !

Pa ti nisi savršena. Forum je razočaran.
[/quote]
da bi netko bio razocaran znaci mora biti prvo ocaran tako da nije bed biti osoba u koju je foruma razocaran…….ja nisam razocaran jedino me muci kak to da je ivana7 precutjela kaj ce se sljedeci tjedan zbivati na janafu?????????????
vidjelo se vec u petak……naravno ako ne bude opce crvenilo ( ne mislim na njezinom obrazu nego na burzi)
pofuk


ADRS.

– trenutno nemam te dionice.
– ali napisati ću kakvu sam glupost tu učinila.
– nekada sam ju kupovala na cca 130 – 140kn i normalno trejdala i prodala na cca 150 – 155kn .
– a tada je ta firma imala keša na računu u visini cijene dionice .
– ta firma mi se nikada nije sviđala jer ima love a isplaćuje smiješno male dividende .
– samo sam tu učinila grešku, to kupljeno na tim cijenama se zbilja nije smjelo prodavati, ali lova uvijek treba za neku drugu investiciju gdje se vidi veći prinos, samo se svaki put to i ne pogodi.

– I love this game.
Pozdrav !


A kada je ta dionica bila na toj cijeni? da se nisi zaigrala sama sa sobom?

obožavam strvine-posebno ovce



ADRS.

– trenutno nemam te dionice.
– ali napisati ću kakvu sam glupost tu učinila.
– nekada sam ju kupovala na cca 130 – 140kn i normalno trejdala i prodala na cca 150 – 155kn .
– a tada je ta firma imala keša na računu u visini cijene dionice .
– ta firma mi se nikada nije sviđala jer ima love a isplaćuje smiješno male dividende .
– samo sam tu učinila grešku, to kupljeno na tim cijenama se zbilja nije smjelo prodavati, ali lova uvijek treba za neku drugu investiciju gdje se vidi veći prinos, samo se svaki put to i ne pogodi.

– I love this game.
Pozdrav !


A kada je ta dionica bila na toj cijeni? da se nisi zaigrala sama sa sobom?
[/quote]
pogledaj graf -pa ćeš se uvjeriti da je bila..


jedino me muci kak to da je ivana7 precutjela kaj ce se sljedeci tjedan zbivati na janafu?????????????
vidjelo se vec u petak……naravno ako ne bude opce crvenilo ( ne mislim na njezinom obrazu nego na burzi)
pofuk

– a nema se tu što pisati.
– kad cijena prijeđe 3.000kn ide iskrcaj fonda SLPF, još im je ostalo 5.555 dionica.
– a kad cijena padne, zgodno ga je nadokupiti .
– a taj jnaf nije loš .
– još će tu ići par lijepih vijesti koje bi mogle dići cijenu dionice.
– već bi to bilo išlo gore, ali ne može zbog SLPF .
– a promet je u ovoj nelikvidnosti burze na janafu i više nego dobar.

– sada pratite dionicu DKVS i gledajte kako to radi SLPF.

– I love this game.
Pozdrav !



jedino me muci kak to da je ivana7 precutjela kaj ce se sljedeci tjedan zbivati na janafu?????????????
vidjelo se vec u petak……naravno ako ne bude opce crvenilo ( ne mislim na njezinom obrazu nego na burzi)
pofuk

– a nema se tu što pisati.
– kad cijena prijeđe 3.000kn ide iskrcaj fonda SLPF, još im je ostalo 5.555 dionica.
– a kad cijena padne, zgodno ga je nadokupiti .
– a taj jnaf nije loš .
– još će tu ići par lijepih vijesti koje bi mogle dići cijenu dionice.
– već bi to bilo išlo gore, ali ne može zbog SLPF .
– a promet je u ovoj nelikvidnosti burze na janafu i više nego dobar.

– sada pratite dionicu DKVS i gledajte kako to radi SLPF.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
hvala najljepša
pofuk

New Report

Close