Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/fondovi-vb-crobex-10-uvjerljivi-dobitnik-tjedna,67281.html


OTP indeksni.
– kupuje bez razmišljanja dionice koje u postotku predstavljaju crobex.

Mislim da ne slijede baš slijepo Crobex. Recimo INGR-a i IGH su u prvih 10 dionca CROBEX-a, ali nisu u prvih 10 Indexsnog fonda.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


ivana7 sta imas neke informacije za janaf?????Sta bi se to sutra moglo dogadati na toj dionici????

– sutra u 10.00 sati će se tu ipak nešto dogoditi.

– samo se ipak trebate i paziti.
– jer ukoliko cijena ode nekontrolirano gore,
– tada bi mogao uslijediti iskrcaj, moj i još jednog fonda.
– ja sam ju pokušala štopati na 3.000kn, ali nije išlo.

– I love this game.
Pozdrav !

hvala na informaciji ivana7. jednom sam se zeznuo sta se tice janafa ali drugi puta se to nece ponoviti.Prvi put se naucis pa malo izgubis,za drugi puta znas sta trebas napraviti u odredenoj situaciji:)).Zahvaljujem na informaciji.



Ilirika BRIC niti neće prelaziti u keš poziciju zato što mu u statutu stoji da će fond biti trajno izložen dioničkom tržištu u omjeru ne manjem od 70% neto imovine fonda.

– a to je taj novi fond koji je već ostvario fenomenalni minus.
– pa to je zbilja jedna ne glupa, već previše glupa odluka.
– i sada ako oni vide kako će tržište strašno pasti zbog nekog određenog razloga oni će i dalje biti u dionicama.
– stvarno im je netko pametan pisao taj statut.

– za indexsni je o.k. da su 98% u dionicama i da prate tržište.
– a vi kao investitor tu procijenjujete u kome smijeru će tržište dugoročno.
– znači fond je u dionicama, a vi sami odlučujete hoćete li vani ili unutra.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivana postoje ljudi koji ne mogu citav dan buljiti u gledalicu, jednostavno im se to ne isplati. Imaju dobar posao, dijecu, obitelj i nemaju vremena za dionice. Isto tako postoje ljudi kojima se ne isplati učiti o kineskim ili brazilskim dionicama, a žele dugoročno imati diversificiranu imovinu. Te ljude ne zanima koliko je fond pao zadnjih 5 dana, nego gdje ce biti imovina fonda za 5 godina. Za ogromnu većinu njih totalno irelevantno kako se krece cijena u zadnjih mjesec dana.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ne znam ko više puši te Ilirike, KD, Fime…
mislim znam, al sam ovo htio napisat svejedno. [undecid]

Evo kako to izgleda u praksi [lol]
[/quote]
Moš vjerovat da Conan ovo nije vidio do prije tjedan, dva… [lol]

Moš vjerovat da Conan ovo nije vidio do prije tjedan, dva… [lol]

A ja mislio da on prati sve relevantne analize tržišta kapitala [undecid]
Za prave stvari nikad nije kasno [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

jedno pitanje sukladno temi ovog naslova- koja je dionica best buy na trzistu u ovom trenutku u hrvatskoj, koja bi tribala donijeti najvise profita i povecat trzisnu vrijednost portfelja?
brodari/luke/turisticke firme/gradevinari/maloprodaja itd…
vase misljenje uzimam samo kao savjet
siromasni student


jedno pitanje sukladno temi ovog naslova- koja je dionica best buy na trzistu u ovom trenutku u hrvatskoj, koja bi tribala donijeti najvise profita i povecat trzisnu vrijednost portfelja?
brodari/luke/turisticke firme/gradevinari/maloprodaja itd…
vase misljenje uzimam samo kao savjet
siromasni student

ZNANJE-R-A


jedno pitanje sukladno temi ovog naslova- koja je dionica best buy na trzistu u ovom trenutku u hrvatskoj, koja bi tribala donijeti najvise profita i povecat trzisnu vrijednost portfelja?
brodari/luke/turisticke firme/gradevinari/maloprodaja itd…
vase misljenje uzimam samo kao savjet
siromasni student

best buy ti je ona koju ja prodajem ..sačekaj još malo i javim ti na PM

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


jedno pitanje sukladno temi ovog naslova- koja je dionica best buy na trzistu u ovom trenutku u hrvatskoj, koja bi tribala donijeti najvise profita i povecat trzisnu vrijednost portfelja?
brodari/luke/turisticke firme/gradevinari/maloprodaja itd…
vase misljenje uzimam samo kao savjet
siromasni student

na odgovor na pitanje sto ce:
"donijeti najvise profita i povecat trzisnu vrijednost portfelja"

odgovor je knjiga – TEHNICKA ANALIZA, MURPHY.
imas ju u zgradi industrogranje u Savskoj po cijeni 360kn za Cahs-R-A.


jedno pitanje sukladno temi ovog naslova- koja je dionica best buy na trzistu u ovom trenutku u hrvatskoj, koja bi tribala donijeti najvise profita i povecat trzisnu vrijednost portfelja?
brodari/luke/turisticke firme/gradevinari/maloprodaja itd…
vase misljenje uzimam samo kao savjet
siromasni student

Nemoguće je reći koja dionica će u budućnosti imati najveći rast, jer da je to poznato svi bi je odmah htjeli kupiti i onda više ne bi bila tako jeftina.
Uglavnom vrijedi da što veći prinos očekuješ, moraš preuzeti veći rizik.

New Report

Close