Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poruka za moderatora:

mislio sam da prethodnu nećete pustiti … :-))
međ dobro da jeste – fali malo zeze na ovim forumima … pozz

viro sam prodao sam nulom jer sam odlucio pojacati podravku, puno je bolja.
inace i viro je ok, ali ne kao podravka.

– na to sam i mislila, ali viro niste prodali s nulom, ipak je tu i brokerska provizija, a ona najniža kupnja je bila moja.

– e sada da vas naučim što mora raditi brutalni kapital, odnosno kako to ja radim kada nešto ozbiljno radim.
– brutalni kapital bi sada trebao skinuti s prodaje na podr još cca 2.000 dionica, tada bi te stručno zahebali sve TA analize, i normalo digli cijenu gore.
– ovako gledam sve raste, a podr ipak puno slabije raste.

– I love this game.
Pozdrav !


– brutalni kapital bi sada trebao skinuti s prodaje na podr još cca 2.000 dionica, tada bi te stručno zahebali sve TA analize, i normalo digli cijenu gore.

da, još samo fali dovoljno velika budala, s dovoljno velikom lovom. [rolleyes]

Pa ako je netko mogao skinuti 10.000 komada po 360, ne znam zašto bi ovih 2 soma bilo neki problem…..



– brutalni kapital bi sada trebao skinuti s prodaje na podr još cca 2.000 dionica, tada bi te stručno zahebali sve TA analize, i normalo digli cijenu gore.

da, još samo fali dovoljno velika budala, s dovoljno velikom lovom. [rolleyes]
[/quote]

zasto budala???,

pa PODR-R-A je dionica u rastucem trendu koja je zavrsila sa korekcijom.

nece biti portebna nikakva velika lova da cijena ode gore.

pricekajte, vidjeti cete da sam u pravu. [smiley]

Kolega beeblebrox je potpuno u pravu. Jedino gluplje od "dok ne prodaš nisi izgubio" je "nemoj prodavati s minusom" a obje potječu iz istog mentalnog sklopa

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Najnovija naučna dostignuća TA.

JNAF.

– evo bez grafa o čemu se tu radi.
– možete vi taj graf pručavati koliko hoćete ali tu se radi o ovome.
– dionica nije mogla pasti ispod 2.700 – 2.800kn jer sam ju ja tu skupljala, znaći to je bila potpora.
– a otpor je bio na 3.000kn gdje ga je prodavao slpf.
– ali i ja sam ga prodavala na tim istim cijenama zajedno s tim fondom.
– ja sam prodala zacrtane količine i više nema onih mojih glupo velikih naloga od po 100 dionica na prodaji i dionica je krenula gore.
– sada vam je tu jedini otpor onaj glupi fond menager slpf, jer on i dalje nemilice prodaje taj jnaf,
– ali je izgleda sada malo digao ljestvicu na 3.060kn.
– vjerovatno je i on jučer gledao na televiziji koliko je to dobra firma, koliko vrijedi i koliko milijardi kuna će ulagati u sljedeće 4 godine.

– taj slpf je prošli tjedan prodao 124 dionice, a ja 60 dionica.
– trenutno je tu slobodno svega 3.59% dionica van top10.
– a taj slavonac je u top10 i još ima 5.848 dionica s kojima je spreman pružati žestoki otpor rastu te dionice.
– njegov udio je 0.79% i koliko je to sada štetno za dionicu u vezi cijene, je jako dobro zbog likvidnosti dionice.

– kada se taj fond menager iskrca jnaf može mirne duše ići na min. 4.000kn .

– eto to bi vam bio jedan moderan pristup TA gdje znate tko je potpora a tko otpor na dionici.

– I love this game.
Pozdrav !

Pa kolegice Ivana, kako to da vam je sad Podr interesantna a svojevremeno ste govorila o njoj kao o smeću?

Ili ste i vi kao i kolega Pripuz uvidjeli da se na smeću može lijepo zarađivati……… [kiss]

http://www.kucilooro.webs.com/


Pa kolegice Ivana, kako to da vam je sad Podr interesantna a svojevremeno ste govorila o njoj kao o smeću?

Ili ste i vi kao i kolega Pripuz uvidjeli da se na smeću može lijepo zarađivati……… [kiss]

– točno tako, i na smeću se može lijepo zaraditi.
– nekada sam tu pisala kako doći do milijun kuna skupljajući boce.
– e sada vam je najbolji biznis te boce skupljati u BiH i Srbiji pa ovim našim budalašima to prodavati po 0.50kn.

– isto tako ću i ja nekoj većoj budali prodati te dionice PODR.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. morate razlikovati špekulaciju od investicije.

p.s. morate razlikovati špekulaciju od investicije.

Razlikujem ja savršeno špekulaciju od investicije, jedino ne vidim razliku po pitanju novca………izgleda potpuno isto………osim toga Fata je Fata ali dvaput je dvaput ( a možda i više )[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/



Pa kolegice Ivana, kako to da vam je sad Podr interesantna a svojevremeno ste govorila o njoj kao o smeću?

Ili ste i vi kao i kolega Pripuz uvidjeli da se na smeću može lijepo zarađivati……… [kiss]

– točno tako, i na smeću se može lijepo zaraditi.
– nekada sam tu pisala kako doći do milijun kuna skupljajući boce.
– e sada vam je najbolji biznis te boce skupljati u BiH i Srbiji pa ovim našim budalašima to prodavati po 0.50kn.

– isto tako ću i ja nekoj većoj budali prodati te dionice PODR.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. morate razlikovati špekulaciju od investicije.
[/quote]

zanimljivo,nisam znao i da na njihovim bocama piše "povratna naknada 0,50kn."



– brutalni kapital bi sada trebao skinuti s prodaje na podr još cca 2.000 dionica, tada bi te stručno zahebali sve TA analize, i normalo digli cijenu gore.

da, još samo fali dovoljno velika budala, s dovoljno velikom lovom. [rolleyes]
[/quote]

– ima ih, ima ih i više nego što mislite.
– cca 90%, barem tako piše u knjigama.

– krenimo redom, fond menageri mirovinskih fondova, pa fond menageri ovih običnih fondova, pa ovi forumaši ****obrisano****, ove je autocenzura, bolje da obrišem ja nego moderatori.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close