Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na kraju pozdravio bih korisnika Hakelu9 koji odlazi u bolnicu na 3 tjedan ( bar kako je napiso na forumu centar ) i zaželio mu puno sreće i što brži povratak. Haki drž se legendo !

pridružujem se pozdravima korisniku Hakeli i usput kopiram njegovu poruku sa jednog drugog foruma pa neka narod kaže svoje:

Poštovani,

Mislim da je između nas došlo do nesporazuma. Ja Vama nisam stavio zabranu pisanja, ja sam Vas isključio s foruma i to zbog vrijeđanja i prijetnji moderatoru.
Činjenica je da se forumska zajednica nakon toga smirila i da kontinuirano raste broj korisnika. Za sada Vas ne mislim reinkarnirati na forum jer nisam siguran da se vrijeđanja, prijetnje i ostali oblici torture s Vaše strane koje su prijavljivali svakodnevno korisnici (a koje ste Vi objašnjavali eto svojim malo naglim karakterom) ne bi ponavljali.

Pozdrav!

Ovo sam dobio od Igora Prsteca jučer,kao odgovor na moj upit “zar nisam dovoljno kažnjen sa više od mjesec dana isključenja”!
Ja bih molio nekoga da potakne anketu dali su članovi foruma za moj povratak ili protiv.i molio bih da se javi svatko koga sam ja “uvrijedio” na forumu.
I naka mi objasni netko kojim “oblicima torture” sam nekoga izlagao ,jer to samo jedna osoba radi preko svojih klonova šaljući ljudima na Privat razne uvrede i prijetnje, preko Momčila ,Johnnathana itd.
neka se jave članovi koji su dobivali takove poruke pa ćete vidjeti kakovih su neprilika imali.
Želim da se to jednom završi i da se mene ne tretira nasilnika, ali ako to većina kaže onda se više nikad neću javit niti što tražiti!!

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

dečki previše emotivno doživljavate forum i burzu. ako je isključen to znači da više pod tim nickom ne može pisati, ne znam čemu inzistiranje vraćanja tog nicka
ono što želim reći je sljedeće: reci sebi pogriješio sam jer sam napao moderatora, ispričaj se i slobodno uzmi novi nick koji recimo može biti hakelaxx, ne vidim veći problem i opet ćeš slobodno pisati

čini mi se da se previše daje pozornosti nebitnim stvarima, najbitnije je pozitivno trgovati

i nitko ne misli da si nasilan

Iako sam novi na forumu znam da je bilo nesuglasica na temi Petrokemija među pojedinim članovima foruma i to prvenstveno , barem se meni čini , iz razloga što je nekolicina htjela tu temu privatizirati ne dopuštajući drugačija razmišljanja.

Osobno podržavam da se Hakela vrati naravno pod pretpostavkom da više nema vrijeđanja sa bilo čije strane.[smiley2]

Tko nije u stanju normalno komunicirati ( bez uvreda ) ne zaslužuje biti na forumu. A prijetiti i još vrijeđati moderatora je nešto nečuveno. Zbog takvih se drugi korisnici boje pisati.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Evo TA dionice o kojoj ne govorimo.

Izgleda dobro. Promet OK, jučer prosjek cijene 3500, danas 3600, sutra ….

Ostali pokazatelji taman da prošire Bolinegera i nastave rast ne dižući previše RSI i PPO.

MMTZ izgleda sve primamljivije……….


Uzalud ti trud Znanče. Dionica o kojoj ne govorimo je imuna na TA. Previše je toga u rukama većinskog vlasnika, a njihovi trenutni interesi nisu i naši.

Uzalud ti trud Znanče. Dionica o kojoj ne govorimo je imuna na TA. Previše je toga u rukama većinskog vlasnika, a njihovi trenutni interesi nisu i naši.

Ali većinski vlasnik nije već par godina niti kupio a niti prodao jednu jedinu dionicu. Mislim čak da im je to u
statutu.

darko09:

Uzalud ti trud Znanče. Dionica o kojoj ne govorimo je imuna na TA. Previše je toga u rukama većinskog vlasnika, a njihovi trenutni interesi nisu i naši.

Ali većinski vlasnik nije već par godina niti kupio a niti prodao jednu jedinu dionicu. Mislim čak da im je to u
statutu.


Vidljivo nije. Mislim da su skriveni.

znanac sta mislis o kaba-r-a….

ima li nade da ce se maknut od 305-310?

sta je s dokapitalizacijom? je li provedena, tj jel novac uplacen?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


znanac sta mislis o kaba-r-a…. ima li nade da ce se maknut od 305-310? sta je s dokapitalizacijom? je li provedena, tj jel novac uplacen?

http://www.poslovni.hr/28116.aspx

Nego, Znance, kako to da do sada nisi napisao niti jedan post o INI?


Tko nije u stanju normalno komunicirati ( bez uvreda ) ne zaslužuje biti na forumu. A prijetiti i još vrijeđati moderatora je nešto nečuveno. Zbog takvih se drugi korisnici boje pisati.

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] …a što drugo reći

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Nego, Znance, kako to da do sada nisi napisao niti jedan post o INI?

Nema se za sada što previše pisati. Oni s kojima komuniciram znaju da sam upisao dosta paketa INE a jedina trenutna zamjerka ako se to može nazvati je ta što je LSE market maker a ne ZSE. Znači da će se INA upoređivati sa ostalim naftnim komapnijama na tržištu, dok smatram da su sve kupili naši fondovi a trebali su cijena bi bila puno veća jer je INA jedina naša naftna kompanija koja trenutno kotira na našoj burzi.

Ipak ne krijem zadovoljstvo postignutom cijenom. Prava obilna božićnica za građane.

Obim trgovanja je ipak malo previsok za prvi dan cca 310.000 dionica je promijenilo vlasnike cca 20% ukupnog broja uvrštenih na tržište. ( mislim da ne griješim sa podacima pa me netko može ispraviti)

New Report

Close