Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



– evo mene, bila u kinu, a film traje tri sata Avatar, plus pauza i ode cijela večer, ali dobar film, bar ona neobično lijepa priroda.

Eto vidiš, lijepe stvari se dešavaju i izvan burze [smiley]
[/quote]
istina
ja sam danas bio kod frizera i pedikera jer si sad to mogu priustiti jer sam pogodio na kladionici prosli tjedan tako da vise nisam siromasan covek
pofuk

I što kažete na one moje favorite od prije par mjeseci………….HT i Podr su već brutalno odradili, a čekam i lijepu dividendicu od Hteića…………a Zaba i Pbz se odlično drže………sve u svemu puno bolji izbor od vaših Todexa, brodara i ostalih pušiona……….. [smiley]

Gdje mi je kolegica Ivančica, ništa se ne hvali sa šišanjem ovčica [kiss]
Prebrutalno moje….. [lol]

Držte se…….



Citam i vidim nikome nije nista jasno i svi misle da se raslo danas kod Amera zbog zajebancije,pa ako tako mislite mislite i dalje.


Moguce, ne pratim u zadnje vrijeme strane forume,samo bih napomenuo da su danas dosle tri jake fundamentalne vijesti koje su digle market u Amera i koje bi i sljedecih par dana mogle dosta utjecati na kretanje marketa.

pa kolega, ne treba vam baš takav nastup, nismo ni mi ostali baš nepismeni.
koliko sam upratio, jucer im je Brown digao healthcare index i farmaceutiku, što je podiglo i indexe.

danas je health care i dalje dobar, dok sve ono vezano za dolar tone, commodities, energy, transportation.doduše, sve se to nas ne dotiče,nemamo nikakve rudnike ni naftna polja, osim brodara, koji su trenutno torpedirani sa po 4% i 5% minusa na pojedinim.

kakvu god vijest da ste vidjeli jučer,u ovom trenutku su indexi 50% više u minusu, nego jučer u plusu!sve je relativno i malo skromonosti ne bi bilo na odmet. 🙂

pozdrav
[/quote]

od prekjučer!
sve je relativno [thumbsup]

muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

Odličan post kolega Migamer! Stotka od mene. Mi eto nestručnjaci nismo vidjeli Ameri ne rastu zbog zajebancije,pa smo poslušali najboljeg investitora na forumu i – teško popljugali.






Citam i vidim nikome nije nista jasno i svi misle da se raslo danas kod Amera zbog zajebancije,pa ako tako mislite mislite i dalje.

Poglavico HAUGH!

Lijepo kaže Ivana sve piše na grafu samo treba pročitati!

[/quote]

Kolega Medija ma grafovi su pokazivali na pad pa sada nikome nije nista jasno kako opet novi vrh na SP,DJI a vijesti kao lose itd itd…..

[/quote]

Pa na stranim forumima su revidirali analize kažu da ide SUPERMEGA BULL SVIH VREMENA!

[/quote]

Malo me zabrinula ova vasa izjava pa brze bolje odoh do medjeda svijetskih da bacim oko dali su i oni revidirali svoje targete ali osjetih olaksanje kad ugledah da ne predvidjaju supermega bull vec su letvicu podigli za SP na 1160 do 1180 znaci tek za jedan pisljivi level,da sam kojim slucajem vidio da su i oni podigli letvicu na puno vise levele i da zazivaju megasuper bull jako bi se zabrinuo ovako je sve za sada pod kontrolom

[/quote]

čuj ja te se sjećam kad je grobi prvi put pao na 3200….. poslje je išo gore do 4000
a ti se raspiso da nije vrijeme za prodaju, ti češ kao javit…..normalno više te nije
bilo vidit a grobi ode u ponor………sam se ne sjećam jel su te i onda zvali veliki manitu
il je to nova spika………………………………


istina
ja sam danas bio kod frizera i pedikera jer si sad to mogu priustiti jer sam pogodio na kladionici prosli tjedan tako da vise nisam siromasan covek
pofuk

– evo ovim putem se zahvaljujem pofuku na dojavi za jednu dionicu.
– e to je prava dionica kada odradi u jedan dan preko 100% .

– samo sam napravila i jednu veliku grešku.
– umjesto da kupim puno te dionice ja uložila malo.

– ali na koncu moram biti zadovoljna jer je moj prortfelj kojeg nazivam portfelj za zabavu i razonodu večeras narastao za nevjerovatnih 200%, o čemu naši špekulanti gospon Tigrus i Splićo mogu samo sanjati.

– jedina nedostatak toga portfelja je što se jako brzo i potroši na raznorazne gluposti.

– I love this game.
Pozdrav !



istina
ja sam danas bio kod frizera i pedikera jer si sad to mogu priustiti jer sam pogodio na kladionici prosli tjedan tako da vise nisam siromasan covek
pofuk

– evo ovim putem se zahvaljujem pofuku na dojavi za jednu dionicu.
– e to je prava dionica kada odradi u jedan dan preko 100% .

– samo sam napravila i jednu veliku grešku.
– umjesto da kupim puno te dionice ja uložila malo.

– ali na koncu moram biti zadovoljna jer je moj prortfelj kojeg nazivam portfelj za zabavu i razonodu večeras narastao za nevjerovatnih 200%, o čemu naši špekulanti gospon Tigrus i Splićo mogu samo sanjati.

– jedina nedostatak toga portfelja je što se jako brzo i potroši na raznorazne gluposti.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Koja je to ?

Njavise je rastao SLPF, 13,75%

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



istina
ja sam danas bio kod frizera i pedikera jer si sad to mogu priustiti jer sam pogodio na kladionici prosli tjedan tako da vise nisam siromasan covek
pofuk

DKVS,očekujete rast?
– evo ovim putem se zahvaljujem pofuku na dojavi za jednu dionicu.
– e to je prava dionica kada odradi u jedan dan preko 100% .

– samo sam napravila i jednu veliku grešku.
– umjesto da kupim puno te dionice ja uložila malo.

– ali na koncu moram biti zadovoljna jer je moj prortfelj kojeg nazivam portfelj za zabavu i razonodu večeras narastao za nevjerovatnih 200%, o čemu naši špekulanti gospon Tigrus i Splićo mogu samo sanjati.

– jedina nedostatak toga portfelja je što se jako brzo i potroši na raznorazne gluposti.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)



istina
ja sam danas bio kod frizera i pedikera jer si sad to mogu priustiti jer sam pogodio na kladionici prosli tjedan tako da vise nisam siromasan covek
pofuk

– evo ovim putem se zahvaljujem pofuku na dojavi za jednu dionicu.
– e to je prava dionica kada odradi u jedan dan preko 100% .

– samo sam napravila i jednu veliku grešku.
– umjesto da kupim puno te dionice ja uložila malo.

– ali na koncu moram biti zadovoljna jer je moj prortfelj kojeg nazivam portfelj za zabavu i razonodu večeras narastao za nevjerovatnih 200%, o čemu naši špekulanti gospon Tigrus i Splićo mogu samo sanjati.

– jedina nedostatak toga portfelja je što se jako brzo i potroši na raznorazne gluposti.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
hvala Vam najljeposa na zahvali ali Vi ste sa svojim postovima i pogledom na kretanje cijene dionica i previse ucinili kako za mene tako i za cjelokupnu forumasku zajednicu
vjerujte mi nece se brzo istopiti……..samo se drzite pravila koje sam Vam rekao ,nedajte da Vas ponese i uvijek morate imati odredjeni bankroll za igru i ne igrati cesto……..nemojte me previse slusati jer ove tipove sve kaj sam objavljivao njih 90 posto je proslo……..vrijeme je da i ja fulam jer i sami znate da su najveci zivuci likovi(koji su doduse u medjuvremenu izumrli) na ovome forumu znali fulati dno
pofuk
p.s. nemozete si zamisliti koliko mi je drago da ste me poslusali ali ste malo ipak previse ulozili tako da………hm……neznam…….isti ste ovaj forumas kaj me prati,,,,,,,,,neverovatno……ja mu velim ulozi toliko u tu dionicu a on odma duplo

Počelo mi se štucati.
I vidim da nedostajem Ivani.I da me spominje i da plaće nad mojom sudbinom.
Oprosti IvanaZalutao na DKVS i dva tri dana sam bio sam protiv svih.Kako su se u
međuvremenu neki ukrcali jer je promet u ova dva zadnja dana bio veći nego u zadnja tri
mjeseca dobio sam laganu podršku.
Danas me CKML u rastu potaknuo na dodatnu kupnju DKVS.Naime to su silosi i mlinovi.
I kod jednih i kod drugih.Ista branša.Jedni zarađuju drugi ne.
Dugotrajna materijalna imovina:
DKVS 470.395
CKML 237.388
Pa ovi u Đakovu su duplo jači.Potencijalno.I ja se odlučio za potencijal pa kupio DKVS na
BV/P=322/12,51=25,74 na dvadesetšestinu netto kapitalne imovine.
Za sada potencijal neiskorišten,Međimurci rentabilni,Đakovci i ne baš.A što ako prorade.
I ja se kladio na njih.Ivana na HT.Njoj možda 10% dosta,meni 100% malo.
Igra je tek počela,


Počelo mi se štucati.
I vidim da nedostajem Ivani.I da me spominje i da plaće nad mojom sudbinom.
Oprosti IvanaZalutao na DKVS i dva tri dana sam bio sam protiv svih.Kako su se u
međuvremenu neki ukrcali jer je promet u ova dva zadnja dana bio veći nego u zadnja tri
mjeseca dobio sam laganu podršku.
Danas me CKML u rastu potaknuo na dodatnu kupnju DKVS.Naime to su silosi i mlinovi.
I kod jednih i kod drugih.Ista branša.Jedni zarađuju drugi ne.
Dugotrajna materijalna imovina:
DKVS 470.395
CKML 237.388
Pa ovi u Đakovu su duplo jači.Potencijalno.I ja se odlučio za potencijal pa kupio DKVS na
BV/P=322/12,51=25,74 na dvadesetšestinu netto kapitalne imovine.
Za sada potencijal neiskorišten,Međimurci rentabilni,Đakovci i ne baš.A što ako prorade.
I ja se kladio na njih.Ivana na HT.Njoj možda 10% dosta,meni 100% malo.
Igra je tek počela,


pa ja Vam drzim fige da ste pogodili ….ali 100 posto Vam je malo?????
pa kakav Vi samo aptit imate?????????? da mi je znati kakav Vam je tek stomak kad imate takav apetit
gledajte i ja sam gledo tu djakovstinu ali ni sam neznam kaj da kazem ali drzim Vam fige da ste pogodili ,samo neznam koliko ste love ubacili……ali 100 posto malo???? svaka cast……
pofuk



Počelo mi se štucati.
I vidim da nedostajem Ivani.I da me spominje i da plaće nad mojom sudbinom.
Oprosti IvanaZalutao na DKVS i dva tri dana sam bio sam protiv svih.Kako su se u
međuvremenu neki ukrcali jer je promet u ova dva zadnja dana bio veći nego u zadnja tri
mjeseca dobio sam laganu podršku.
Danas me CKML u rastu potaknuo na dodatnu kupnju DKVS.Naime to su silosi i mlinovi.
I kod jednih i kod drugih.Ista branša.Jedni zarađuju drugi ne.
Dugotrajna materijalna imovina:
DKVS 470.395
CKML 237.388
Pa ovi u Đakovu su duplo jači.Potencijalno.I ja se odlučio za potencijal pa kupio DKVS na
BV/P=322/12,51=25,74 na dvadesetšestinu netto kapitalne imovine.
Za sada potencijal neiskorišten,Međimurci rentabilni,Đakovci i ne baš.A što ako prorade.
I ja se kladio na njih.Ivana na HT.Njoj možda 10% dosta,meni 100% malo.
Igra je tek počela,


pa ja Vam drzim fige da ste pogodili ….ali 100 posto Vam je malo?????
pa kakav Vi samo aptit imate?????????? da mi je znati kakav Vam je tek stomak kad imate takav apetit
gledajte i ja sam gledo tu djakovstinu ali ni sam neznam kaj da kazem ali drzim Vam fige da ste pogodili ,samo neznam koliko ste love ubacili……ali 100 posto malo???? svaka cast……
pofuk
[/quote]
Išo Mujo na ispit iz književnosti radi za KV radnika.Pita ga profesor:"Mujo,da li si pročito Anu Karenjinu" "Što čito,jebo,odgovara Mujo.
Što si gledo,što nisi kupio.

New Report

Close