Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mustać je rekao da će FI od ove godine biti bolji od onoga prošle godine…
Po meni ova dionica će kroz tri godine vjerovatno na 8-9k

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Tankersku sam svojevremeno prokleo , dok su svi govorili o tnpl kao podcjenjenoj dionici sve je raslo osim te dionice.
Naravno da sam prok. i sve one koji su stalno pozitivno pisali o njoj ( no hard feelings ), šalim se..
I ja sam naravno izgubio sve živce i prodao bez ikakve zarade.

Stvarno je već bilo vrijeme da krene , drago mi je zbog sadašnjih dioničara.[smiley2][smiley11]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

najviše me ovo veseli radi znanca. g. Znanac jel moguće mali osvrt na temu odnosno dionicu RIVP i vaše mišljenje o toj dionici.

Volio bih čuti mišljenje o dionici SNHO. Ima li perspektive za nju??

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Naravno da ima jer će se za LRH i dug svakako dogovoriti prije ili kasnije a onda……up.

Inače procijenio sam trenutni NAV dionice o kojoj se ne smije govoriti i on iznosi po meni 4760 kuna.

Bio bih zahvalan za Vaše procjene iste naročito korisnika Shoguna moreplovca.

Ma koliko mi šutili o tome…..

Na kraju pozdravio bih korisnika Hakelu9 koji odlazi u bolnicu na 3 tjedan ( bar kako je napiso na forumu centar ) i zaželio mu puno sreće i što brži povratak. Haki drž se legendo !

Evo TA dionice o kojoj ne govorimo.

Izgleda dobro. Promet OK, jučer prosjek cijene 3500, danas 3600, sutra ….

Ostali pokazatelji taman da prošire Bolinegera i nastave rast ne dižući previše RSI i PPO.

MMTZ izgleda sve primamljivije……….

Ne znam kako MMTZ može izgledati tako primamljivo, a upravo je odradila gotovo 100%-stotni rast?

Primamljivo za iskrcaj?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ne znam kako MMTZ može izgledati tako primamljivo, a upravo je odradila gotovo 100%-stotni rast?

U krivu si nije 100%tni rast, nego 141%, hi,hi,hi i to još nije sve ( kako kažu oni na TV prodaji )[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Evo malo uporedbe dionice o kojoj se ne govori da biste mogli vidjeti razliku kako se dionica vraća unutar zadanih okvira da bi se moglo nastaviti sa daljnjim dokupljivanjem. Veliki kupac u ovom slučaju PBZ nastoji nagimilati prodaju ( bar do 3/4 kupnje ) a manipulirajući cijenom na malim volumenima želi nastaviti sa dokupljivanjem na ovim cijenama. Naravno da će u petak već biti 4 ili 5 dioničar ( vidjet ćemo u petak navečer ) ali ipak mislim obzirom na veliki broj dogovorenih transakcija da je bila greška pokupiti cca 700 komada na cijeni 3500 jer su s tim znatno oslabili naloge na prodaji pa su prisiljeni korigirati cijenu kako bi “navukli ” prodaju da bi nastavili sa dokupom ali danas nisu uspjeli.

Za primjer:

Danas odnos K/P 909/564
Jučer odnos K/P 960/450

Svaka čast,kolega Znanac. Odlična analiza!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

MMTZ izgleda sve primamljivije……….


Izgledaće ti i INDG primamljivo, ali tek na 3000 [smiley1]

New Report

Close