Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




jaznam i domobran

objasnite mi molim Vas kako izgleda (pojašnjenje) "burek" trgovina.zahvaljujem na odgovoru

– nisam prozvana. ali ja to nekako ovako vidim.

– to je kada gospon tigrus proda INU na 1.640kn,
– pa potom neće da ju kupi na 1.840kn,
– već ju kupuje za 1.740kn.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

kolegice,

opet se cudite i zbunjeni ste…

sitaucija Vam je ovakva:

"Tigrus" kupi xxx dionica INE na 1550-1570.
proda xxx na 1640 jer je TA tako rekla.

nakon toga INA dobije i iznenadnu dobru fundamntalnu vijest i odleti u nebo.
promjeni se graf i TA kaze ide to gore.

"tigrus" dokupi xx na prvom targetu korekcije.
ceka drugi target da kupi jos xx….

xx+xx = xxx dionica

ps. nemojte biti kao kolega Lanica ili kolega Domobran – niste Vi ovca za sisanje…
[/quote]
Kolega nije bilo kako kažete javno ste na 1750 rekli da kupujete INU zatim ste rekli na 1640 da ste sve prodali i nemojte ljude obmanjivati i izmišljati pričajte istinu jer i ovo malo vjerodostojnosti koje imate kod još jako malo forumaša brzo ćete izgubiti.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........





jaznam i domobran

objasnite mi molim Vas kako izgleda (pojašnjenje) "burek" trgovina.zahvaljujem na odgovoru

– nisam prozvana. ali ja to nekako ovako vidim.

– to je kada gospon tigrus proda INU na 1.640kn,
– pa potom neće da ju kupi na 1.840kn,
– već ju kupuje za 1.740kn.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

kolegice,

opet se cudite i zbunjeni ste…

sitaucija Vam je ovakva:

"Tigrus" kupi xxx dionica INE na 1550-1570.
proda xxx na 1640 jer je TA tako rekla.

nakon toga INA dobije i iznenadnu dobru fundamntalnu vijest i odleti u nebo.
promjeni se graf i TA kaze ide to gore.

"tigrus" dokupi xx na prvom targetu korekcije.
ceka drugi target da kupi jos xx….

xx+xx = xxx dionica

ps. nemojte biti kao kolega Lanica ili kolega Domobran – niste Vi ovca za sisanje…
[/quote]
Kolega nije bilo kako kažete javno ste na 1750 rekli da kupujete INU zatim ste rekli na 1640 da ste sve prodali i nemojte ljude obmanjivati i izmišljati pričajte istinu jer i ovo malo vjerodostojnosti koje imate kod još jako malo forumaša brzo ćete izgubiti.
[/quote]

kolega ,

INU sam kupio na 1550-1570 i prodao na 1640.
cijelu.
kupnja je bila zbog duplog dna na 1550 i pozitivne divergencije koja se poklopila sa dnom na crobexu na 1930.

prodaja na 1640 jer joj je to bio target u padajucem trendu.

pitajte kolegicu Ivana7 da Vam to potvrdi.

[bye]

PS. nemate pojma o TA i izgubljeni ste na trzistu kapitala.


pitajte kolegicu Ivana7 da Vam to potvrdi.

– točno vam piše gospon tigrus.
– ja te njegove trgovine zapišem na papirić da ga kasnije mogu zahebavati.
– u prošlom ciklusu je zaradio cca 5-10%, kako koja dionica.
– a sada je propustio zaraditi na ulazu cca 5%.
– ali nema straha za gospon tigrusa,
– već će on nekako zaraditi za burek.

– I love this game.
Pozdrav !

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača, burek po burek burekdžinica! Tri četri puta godišnje po burek i eto zarade od 15-20% godišnje! Bolje zarada za burek nego gubitak za pola bureka! Zaradi se ne gleda u zube!
Jel treba još koja narodna?

Ovim putem dajem javnu ponudu ekipi koja odrađuje po nekoliko stotina posto godišnje dobiti uplatit ću mu (joj) na tekući račun 10 000 kn ( slovima deset tisuća kuna) a da mi ta osoba zagarantira pišljivu zaradu od 30 % godišnje idućih 30 godina. Na kraju obračunskog razdoblja isplaćujem dodatnih 20% od dobiti.


Ovim putem dajem javnu ponudu ekipi koja odrađuje po nekoliko stotina posto godišnje dobiti uplatit ću mu (joj) na tekući račun 10 000 kn ( slovima deset tisuća kuna) a da mi ta osoba zagarantira pišljivu zaradu od 30 % godišnje idućih 30 godina. Na kraju obračunskog razdoblja isplaćujem dodatnih 20% od dobiti.

vidi sa Tigrusom,ne pada mi na pamet trenutno netko drugi…a možda se još tko javi [cool]


Ovim putem dajem javnu ponudu ekipi koja odrađuje po nekoliko stotina posto godišnje dobiti uplatit ću mu (joj) na tekući račun 10 000 kn ( slovima deset tisuća kuna) a da mi ta osoba zagarantira pišljivu zaradu od 30 % godišnje idućih 30 godina. Na kraju obračunskog razdoblja isplaćujem dodatnih 20% od dobiti.

uplati meni 5000 kn…….ja ti ih nikada necu vratiti…….a jos cu ti ispati prijatelj jer si usparao 5000kn
pofuk



Ovim putem dajem javnu ponudu ekipi koja odrađuje po nekoliko stotina posto godišnje dobiti uplatit ću mu (joj) na tekući račun 10 000 kn ( slovima deset tisuća kuna) a da mi ta osoba zagarantira pišljivu zaradu od 30 % godišnje idućih 30 godina. Na kraju obračunskog razdoblja isplaćujem dodatnih 20% od dobiti.

vidi sa Tigrusom,ne pada mi na pamet trenutno netko drugi…a možda se još tko javi [cool]
[/quote]
Evo javio se pofuk pošteno i transparentno [thumbsup] čisto sumnjam da će se još netko prijaviti.

Sutra i sljedećih dana sve ZELENE dionice su vam out a CRVENE best buy!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Ovim putem dajem javnu ponudu ekipi koja odrađuje po nekoliko stotina posto godišnje dobiti uplatit ću mu (joj) na tekući račun 10 000 kn ( slovima deset tisuća kuna) a da mi ta osoba zagarantira pišljivu zaradu od 30 % godišnje idućih 30 godina. Na kraju obračunskog razdoblja isplaćujem dodatnih 20% od dobiti.

Ponuda je vrlo intesantna.
Na likvidna sredstva sam do 1.6.2009.sam ostvario dobit od oko 150%.
Do kraja godine ostao na istome i 100% uletio u bedake ELPR,DKVS,KOES i to uglavnom
po cijenama petogodišnjeg minimuma.I na to očekujem cca 100 do 200% u 2010.Dakle,za 2010
30% je premalo,naročito ako uđemo u bikovsko razdoblje.Međutim,nikada ne znaš kada će se vratiti
crna 2008.I zato smatram da je ponuda kratkoročno povoljna,ali dugoročno 30% godišnje je previše.
A inaće ova ponuda je teško ostvariva
1,3X1,3X…/trideset puta zaredom/=2.617X1,20=3.140,40 =31.404.000 kn
ovo nije 3.140,40 posto nego puta
tj.3.140,40 x100-100=313.940 % dobiti
Ova ponuda nije baš poštena,a teško je i ostvariva.Nemoguća misija u dužem vremenskom razdoblju.

Ma o tome ti ja i pričam u kratkom roku može se i više zaraditi ali dugoročno je nemoguće ostvarivati takve prinose. Ima ovdje ljudi (npr Ivana7) koji se hvale da ostvaruju 100% po kupovini dionice pa eto ako su zainteresirini za ponudu nek se jave.

P.S zašto komplicirat sa formulom ima jednostavnija nešto drukčiji rezultati ali poanta ista.
1,3^30 x 10 000.
Ma eto bit ću nešto skromniji uplatit ću mu 1000 (tisuću kuna) na tekući račun.


Ovim putem dajem javnu ponudu ekipi koja odrađuje po nekoliko stotina posto godišnje dobiti uplatit ću mu (joj) na tekući račun 10 000 kn ( slovima deset tisuća kuna) a da mi ta osoba zagarantira pišljivu zaradu od 30 % godišnje idućih 30 godina. Na kraju obračunskog razdoblja isplaćujem dodatnih 20% od dobiti.

nažalost samo jedna stvar raste u tuđoj ruci

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close