Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima li neka nova, neotkrivena, nešto svježe

– ima LVCV i VDKT.
– evo to mi je zbilja svježa roba koja je na prodaji.

– I love this game.
Pozdrav !


– prodavala malo INA …..
– kupovala malo ERNT …..

Vaš link

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ima li neka nova, neotkrivena, nešto svježe

– ima LVCV i VDKT.
– evo to mi je zbilja svježa roba koja je na prodaji.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Dobro si to napravila, čestitam

Vaš link

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



mene zanima samo koliko je to "brutalno" izraženo u jedinicama i nulama………kad u gaćan nemaš kune onda je i 100 kuna "brutalno" a Todoriću ni milijoni nisu "britalni….zar ne?

Prema tome koliko je to "brutalno"?

– to sam već više puta pisala na ovoj temi.
– a ja sam i uvela taj izraz na ovoj temi.
– neke nervira, ne znam zbog čega, vjerovatno jer im dionice nisu odradile rast ili su u kešu.

– a taj izraz brutalno koji se tu upotrebljava je za Todorića i slićne sigurno jedna sića.
– ali za sve nas male, smatram kako je zbilja brutalna zarada kada se u jednome danu ili tjednu zaradi prosijećna godišnja hrvatska plaća.
– godišnja plaća = 12 mjesećnih plaća.

– kada se na burzi ne bi i gubilo to bi bilo i više nego dobro.
– ali nekada zna biti i brutalni gubitak.
– za sada su ipak puno češći dobitci nego gubitci.
– a zahebana su i vremena za trgovanje na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

znači neki recimo 50000-75000 kuna…..uhhh da je meni odraditi makar jedan dil tvojih (makar tako ispada) "brutalnih" ne bi mene burza duuuuugo vidila………bija bi ja u nekin toplijin krajevima u društvu kakvih pitomih (ili čak brutalnih) mulatkinja………….dugonogih ali sa tvojin lišcen …….pa lipo laptop i izbacivanje "brutalnih" komentara na poslovnom a bez imalo brige i pameti…..uhhhh bemti

Najbolja od najboljih7 i dalje ne igra virtualnu burzu.

Pošto kolega Plavi negira da sam mu dao savjet za kupnju Lkpc na osjetno nižim cijenama, stavljam ovaj post kao potvrdu da sam svim forumašima stavio prijedlog za best buy, još u ožujku, a na inzistiranje kolegice Ivane7, kojoj je ponestalo ideja;

24.03.09. | 09:35

merlin | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 12665 | profil
korisnik od: 14.08.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik spada u skupinu 60% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
31%
zajednica

moderatori
Best buy IGH, DLKV, LKPC, JNAF, HDEL, VDKT, THNK, INGR, KOEI.

Eto za moju Ivančicu07 kiss
Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Dakle predlagao sam prije Ivane i Plavog Lkpc, da bi je oni hvalili kao best buy na 1.800 kuna.
Također sam predlagao Janaf kao best buy ( mislim da je tada bio iznimno jeftin ) da bi se kasnije sindikalisti hvalili kako su ga oni prepoznali, baš kao i kolega Plavi i još neki forumaši.

A za građevinare sam vam napisao da su best buy još 12.03.2009. ( prethodnu poruku gdje predlažem građevinare, napisanu 10.03.2009., mi je moderator obrisao iz nepoznatog razloga )

I sad mene kolega Plavi uvjerava kako je best buy Lkpc na 1.800 kuna????? Pa to je presmiješno!!!!!!

http://www.kucilooro.webs.com/


Najbolja od najboljih7 i dalje ne igra virtualnu burzu.

neko bi se moga brutalno zacrvenit……….

KALI SE SINE I ZANAT PECI !




Informanka.

– a kako sam ja poslovala ??????????????????

– brutalno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
– ali još uvijek nisam uspijela pokrpati prošlotjedni minus.

– sve sam dobro odigrala ali ušla par dana ranije nego li je trebalo.
– zbilja je teško pogoditi s ulazom na padajuće noževe.
– ali kada se točno pogodi prinos je i više nego brutalan.
– i za sve ovo je zbilja potrebno veliko znanje i velika sklonost prema riziku.

– jer stvarno nije lijepo gledati kad vam portfelj ludo pada.
– i onda ono najteže praviti ili ne praviti stop loss.
– ali ja jednostavno vjerujem u svoje investicije i znanje.

– jer oni koji jučer nisu bili u dionicama propustili su jedan divan rast.
– a sada kada će ti ući ???????????????????
– jer zbilja nema gore situacije biti u kešu a tržište raste.
– ali to su najčešće i kupci mojih dionica.
– jer oni kupuju kad imaju stvarnu potvrdu rasta.
– samo ni ja još uvijek ne znam prodati na najvišim cijenama.

– I love this game.
Pozdrav !

evo i mene malo kod vas…
[smiley]

vidim da su neki brutalno prodavali da se koliko toliko iscupaju iz minusa.

dok je istovremeno brutalni kapital opet, kupljeno na dnu, prodao na vrhu. (sa masnim prinosom)

ali samo neke dionice koje su na vrhu.
neke ce, naime, jos rasti.

vjerojatno se pitate kako to da brutalni kapital ne grijesi i sve transparentno napise?

rjesenje su vam tisuce iscrtanih grafova i tisuce minuta provedenih promisljajuci o sistemu burze.
iteracija za iteracijom, sve do ultimativnog rjesenja "koda", i kreiranja sustava;

kojeg sam nazvao:

"BRUTALNI KAPITAL"

[smiley]
[/quote]
Nakon gubitka 2 audija A8 mislim da ti slijedi gubitak nova 2 audija A8.
Ivana, s brutalnim kapitalom nije moguće pogoditi vrh,jer veću količinu moraš istresti prije…
Manji ulozi po različitim dionicama omogućuju gađanje vrha u 10 lipa.
[/quote]

ok.
vidjeti cemo.

u ovom trejdu ukupono +17000kn

koliko kosta A8?

Ah koji sam ja imbećile Ivana 7 sprži 500 000 dok si kavu skuha pa njoj je to premali iznos da bi se igrala [lol]
P.S ovim putem zamoljevam da se iznimno Ivani odobri cifra od 5 000 000 kn na igrici pa možda vidimo kako to najbolji rade [lol]

Pardon , gospođo Ivana7 , ..tko je na kupnji Jnaf-a na toj cijeni ???????? Sad sam zbilja uvrijeđena….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sa zakašnjenjem zbog silnih obaveza, kratko se javljam sa napomenom, da ima dovoljno dionica,
pa i Janafa za sve……………..i nema nikakvog razloga za nesporazume…..dapače, samo naprijed!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

– Sretan Božić !!!!!!!!!!!!!!!!!

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close