Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Best buy je CASH-R-A jer trenutačno nema nikakvih naznaka promjene negativnog trenda, zato ne preporučujem kupovinu osim trejda. Čak i za trejdanje nije pametno držati dulje od dva dana.
Zašto sad kupovati kad će za tjedan-dva biti još jeftinije.
Promjena trenda gotovo uvijek dolazi nakon dva uzastopna dana s padom većim 3%, većini dionica nakon toga treba jakooo dugo da se oporave.


hm….neznam…vjerojatno ste u pravu ali mora da imate jako dobro iskustvo na burzi i da ste stosta toga prozivjeli na burzi kada tako decidirano mozete reci sta je najbolje
pofuk

http://www.seebiz.eu/hr/politika/bildt-slovenija-i-dalje-blokira-hrvatsku-na-putu-u-eu,64036.html

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


kaj sam ja radio ovaj tjedan na burzi
jednu dionicu zatrejdo……ostalo dobio po njonji po obicaju i napravio ovaj vikend plusa 9000kn na kladionici i to sa vrlo losom igrom jer sam se malo pogubio
daklem ukratko nisam za velku lovu
sacam 2 dionice sljedeci tjedan(necu reci koje su da nebi nekoga krivo naveo) a ovo kaj imam necu prodavati
pofuk

kolega pofuče vidim da ubijate na kladi, može par tipova na pp

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Best buy je CASH-R-A jer trenutačno nema nikakvih naznaka promjene negativnog trenda, zato ne preporučujem kupovinu osim trejda. Čak i za trejdanje nije pametno držati dulje od dva dana.
Zašto sad kupovati kad će za tjedan-dva biti još jeftinije.
Promjena trenda gotovo uvijek dolazi nakon dva uzastopna dana s padom većim 3%, većini dionica nakon toga treba jakooo dugo da se oporave.


hm….neznam…vjerojatno ste u pravu ali mora da imate jako dobro iskustvo na burzi i da ste stosta toga prozivjeli na burzi kada tako decidirano mozete reci sta je najbolje
pofuk
[/quote]
[lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



kaj sam ja radio ovaj tjedan na burzi
jednu dionicu zatrejdo……ostalo dobio po njonji po obicaju i napravio ovaj vikend plusa 9000kn na kladionici i to sa vrlo losom igrom jer sam se malo pogubio
daklem ukratko nisam za velku lovu
sacam 2 dionice sljedeci tjedan(necu reci koje su da nebi nekoga krivo naveo) a ovo kaj imam necu prodavati
pofuk

kolega pofuče vidim da ubijate na kladi, može par tipova na pp
[/quote]
ma sta bi ubijo??????
i ja dobro znam pasti
tipove nemam igram po osjecaju
ali svakako mogu dati par savjeta kojih se ja u vecini slucajeva drzim
trebate imati bankrol,tj.odredjenu svotu novaca za kladjenje
ne srljati se kladiti,daklem izbjeci tzv.tilt
ne igrati male koeficijente…….ispod 1,60
ako se igra onda se igra maksimum 3 para……nek je prosjek 2 koeficijent po paru,,,,znaci na kunu dobivate 8 ako pogodite
znaci po prilici imate za 8 upada u igru a dosta vam je da jednom pogodite i na nuli ste,sve ostalo je plus
kad dojde los period ne igrati
najbitnije je izbjegnuti fulanac
odaberete pocetkom tjedna 20 nogometnih parova koje mislite da ce proci i od tih igrate po 2 ili 3 na listicu ali po mogucnosti malo listica jer se brzo čova istopi
nba -izbjegavati jer tamo igraju tekmu dan za dan i ne brine poraz favorite kad izgube
ne igrati saljive lige….znaci samo liga petice
ja sam danas igro jedan listic 1100 kn-pao na samdoriji
drugi listic 2000 pa na atletiku madrid
treci listic 2000kn pogodio espanjol,valjadolid i viljareal-dobio 14076,19kn
ne bi toliko lupo danas ali sam ovaj mesec u plusu
sa ovim danas 18400kn………ali svakako je najbitnija sreca jer je valjadolid zabio u sudackoj nadoknadi
ni ja se bas ovog svega ne drzim jer vam mogu reci statistiku za prosla 3 mjeseca
12.-18400kn plusa—–to je menadjerska placa i tu stajem za ovaj mjesec
11. bio u plusu 15000kn pa zavrsio u minusu 9400 jer sam mislio da sam najpametniji ali mozda ne cak ni to nego sam bio pohlepan
10.-26000 plusa……taj mjesec sam odlicno igrao jer sam se kontrolirao ali mi je zao sto nisam dalje potego jer bi gotovo sve pogodio ali sam presto taj mjesec jer mi je bilo dosta
evo to je po prilici to iz mog iskustva
najbitnije doma si ispunite listic a nikako ne u kladionici jer tamo radi psiha pa si svak veli ajde jos ovaj par
nikada ne igrati na dojave jer to su gluposti………kao sto ja neznam tu skvadru tako vjerojatno ni Vi neznate ekipu koja to radi
pofuk
p.s. prvo si odredite odredjenu sumu novaca za start i ak od starta uhvatite val onda se da biti u plusu samo nikako se nesmije divljati i treba imati srece te ne slusajte druge….prodiskutirajte sa njima ali igrajte svoju igru
p.p.s. autor ovog teksta je odlucio svaki mjesec uzeti menadjersku placu u kladionici i mislim da cu uspjeti

pofuče ajde ovo šta si napisa za kladu pročitaj dobrih 5 puta po mogućnosti naučiti napamet i kad te neko prene u 5 ujutro mrtvog pijanog da si sposobanu u roku od 15 sekundi ovo izrecitirati. Umjesto tiketa i parova postavi tickere i eto dobitne kombinacije za burzu.


pofuče ajde ovo šta si napisa za kladu pročitaj dobrih 5 puta po mogućnosti naučiti napamet i kad te neko prene u 5 ujutro mrtvog pijanog da si sposobanu u roku od 15 sekundi ovo izrecitirati. Umjesto tiketa i parova postavi tickere i eto dobitne kombinacije za burzu.

potpuno se slazem sa Vama ali to nitko ne bi mogao izrecitirati za 15 sekundi pa ni svjetski prvak u brzinskom recitiranju jer je predugacko………ja sam samo napisao kojih se postulata po prilici drzim
i najbitnije je jos nesto…….kako sam se odlucio kockati razgovarao sam sa jednim proficem koji je u plusu i kad sam ga pitao kako to da je u vecini slucajeva u plusu on je rekao nisam ja tu da gubim na kocki jer to nije igra a i kladionice tak i onak imaju previse novaca pa je u redu da meni nesto preusmjere kad se vec bavim part tajm djobom
pofuk

best buy : INGR-R-A


best buy : INGR-R-A

Daj mi jedan dobar razlog zašto bi Ingra sločila.



Best buy je CASH-R-A jer trenutačno nema nikakvih naznaka promjene negativnog trenda, zato ne preporučujem kupovinu osim trejda. Čak i za trejdanje nije pametno držati dulje od dva dana.
Zašto sad kupovati kad će za tjedan-dva biti još jeftinije.
Promjena trenda gotovo uvijek dolazi nakon dva uzastopna dana s padom većim 3%, većini dionica nakon toga treba jakooo dugo da se oporave.


hm….neznam…vjerojatno ste u pravu ali mora da imate jako dobro iskustvo na burzi i da ste stosta toga prozivjeli na burzi kada tako decidirano mozete reci sta je najbolje
pofuk
[/quote]
Skupljanje moga iskustva je počelo početkom 2008 g, od tada se Crobex prepolovio, većina dionica koje mene zanimaju su na 20-ak % vrijednosti od tada.
Kad većina dionica pada logično je biti u cashu jer nikad ne znaš dokle može pasti, u obzir dolaze suludi targeti.
Svaki pad ima razlog koji je na početku nejasan i tek postaje poznat kod kulminacije pada. Oporavak je obično dvostruko sporiji od pada i svatko tko je iti malo spretan može zaraditi dobre novce nakon promjene trenda pod uvijetom da ima raspoloživog casha.
Svi investitori koji su na burzi od početka ove krize imaju neprocjenjivo iskustvo koje im ako su pametni u budućnosti može donijeti brutalne zarade.Nikad se više nije moglo naučiti.
Ova kriza može biti Cambridge ili Oxford za investitore.

ajde dobro pofuk onda ga možeš izrecitirati za 60 sec [wink]


ajde dobro pofuk onda ga možeš izrecitirati za 60 sec [wink]

nemogu ,pa sam znas da mucam
sta mislis zasto toliko tipkam po ovom forumu i gnjavim ljude
pofuk

New Report

Close