Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa definitivno ne bi kupio JANAF, LKPC, LEDO,IGH

Bez građevinara nema pomaka!
Vjerujte mi da treba u njih ulagati. [cool]





Ista stvar,kao i gospodin pofuk, baš sam pratio Ivanino investiranje zadnjih mjeseci i gotovo uvijek sam ostao ošišan, ne smeta mi, Ivana što treba kupiti? Po 1800+ ili 2000 vjerojatno izuzetno perspektivnu LKPC, pa vidim da nitko nije lud da prodaje ispod i to već mjesecima, evo kažu i kolege iz "DRUK"-a, ili možda JNAF po 3400? Samo reci [thumbsup]

– ni teoretski niste mogli biti ošišani.
– na OPTE, na cijeni kad sam o njemu pisala se zbilja nije moglo izgubiti.
– a o JNAF-u pišem još od kad je bio na cijeni od 1.800kn ,
– LKPC je bila lansirana jednostavno u krivo vrijeme, ali mogli ste ju skuplje prodati, a trenutna cijena nije toliko ni pala, a kupnje ima.

– JNAF i LKPC sigurno nisu navlakuše.

– po meni je JNAF zbilja najbolja dionica, i na trenutnoj cijeni cca 3.000kn zbilja nije skup.
– a sada hoće li biti i jeftinije, možda hoće ali s nikakvim prometom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Lijepo bih molio komentar, da sam se poveo za citiranim komentarom i kupio JNAF sada bih lijepo bio ošišan. Tko ovdje koga šiša?? [undecid]
[/quote]

Procitaj si moj komentar od neki dan. Predvidjeh da bu padala cijena.
[/quote]
Krivo si me razmel, amigo, ne zanima me Janaf već me zanima zakaj Ivana krivo piše..

Zato što je najbolji investitor. Uglavnom svaki put kad je Ivana dala živu analizu svaki put je omašila, e sad il nema pojma o pojmu ili odlično poznaje materiju pa vas zavlači,navlači,razvlači po forumu da kupite baš njezine dionice na vrhu odlučite sami što vam Ivana radi.
Evo i po forumu javno objavljuje da su se d.o.o" pohlepa" te d.o.o "uzet ću vam lovu" zajedno udružili i lansirali par akcijskih prigoda- za par tisuća kuna frizura na nulu, pa ko želi imati opasan izgled nek i dalje sluša Ivanine savjete [lol]


Evo i po forumu javno objavljuje da su se d.o.o" pohlepa" te d.o.o "uzet ću vam lovu" zajedno udružili i lansirali par akcijskih prigoda- za par tisuća kuna frizura na nulu, pa ko želi imati opasan izgled nek i dalje sluša Ivanine savjete [lol]

– kolektivna memorija vam je stvarno čista nula.
– u zadnjih godinu dana radim stvarno bez greške.
– a što radim to tu i pišem.

– a evo citirati ću vam i dio jednoga pisma,
– Dopustite mi zato, gospođice Ivana, da Vam najiskrenije čestitam na ostvarenim poslovnim rezultatima jer ste unatoč ovako teškim prilikama u gospodarstvu uspjeli plasirati svoje poduzeće među prvih 10% najboljih u Hrvatskoj prema kriteriju stvaranja nove vrijednosti.
– Još jednom Vam čestitam i naglašavam kako Vam ove godine u doba svjetske ekonomske krize ovakvo priznanje uistinu treba puno značiti.
– Želimo Vam svako dobro, čestit i blagoslovljen Božić, sretnu i još uspješniju 2010. godinu !

V.V.
Glavni urednik

– I love this game.
Pozdrav !



Evo i po forumu javno objavljuje da su se d.o.o" pohlepa" te d.o.o "uzet ću vam lovu" zajedno udružili i lansirali par akcijskih prigoda- za par tisuća kuna frizura na nulu, pa ko želi imati opasan izgled nek i dalje sluša Ivanine savjete [lol]

– kolektivna memorija vam je stvarno čista nula.
– u zadnjih godinu dana radim stvarno bez greške.
– a što radim to tu i pišem.

– a evo citirati ću vam i dio jednoga pisma,
– Dopustite mi zato, gospođice Ivana, da Vam najiskrenije čestitam na ostvarenim poslovnim rezultatima jer ste unatoč ovako teškim prilikama u gospodarstvu uspjeli plasirati svoje poduzeće među prvih 10% najboljih u Hrvatskoj prema kriteriju stvaranja nove vrijednosti.
– Još jednom Vam čestitam i naglašavam kako Vam ove godine u doba svjetske ekonomske krize ovakvo priznanje uistinu treba puno značiti.
– Želimo Vam svako dobro, čestit i blagoslovljen Božić, sretnu i još uspješniju 2010. godinu !

V.V.
Glavni urednik

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Jel to mozda Poslovna Hrvatska gdje platis pa dobijes i plaketu kak si uspjesni poduzetnik i upis u knjihu slavnih? Naravno, ak ne uplatis preko 2 soma koliko se sjecam nema te ni u knjizi ni na plaketi.

Ali kolega Alien, bojim se da je kolegica Ivana u puno većem minusu nego što misli i da neće imati za uvrštenje u 10% najproduktivnijih?

[lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

Jel to mozda Poslovna Hrvatska gdje platis pa dobijes i plaketu kak si uspjesni poduzetnik i upis u knjihu slavnih? Naravno, ak ne uplatis preko 2 soma koliko se sjecam nema te ni u knjizi ni na plaketi.


Ahahah istina…mene su tražili 12.000 kuna za sve godine. [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ali kolega Alien, bojim se da je kolegica Ivana u puno većem minusu nego što misli i da neće imati za uvrštenje u 10% najproduktivnijih?

[lol]

Ne znam da li je gosdpodična Ivana u minusu, ali se zna da ste vi u minusu, vjerojatno ste rekorder po minusu na ovom forumu za ovu godinu ( sve dokumentirano na forumu, sve loše procjene kupovine ).

Tako da mi nije jasno zašto se radujete tuđoj nesreći, ako je vaša daleko veća, ako ne i najveća.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ha evo vjerodostojnosti Ivaninih citatata – čisto sumnjam da bi vas glavni urednik ičega oslovljavao sa gospođice Ivana. Dakle ovdje nije riječ o citatu nego opet o nekoj brzoj prijepisci teksta ili o nekoj brzoj izmišljotini teksta.

Iskreno zadnje vrijeme preko vaših postova samo preletim pa ne znam možda si i pravovremeno dala neku "druk-analizu" ,ali do sada kako sam primjetio svaki put kad bi se jasno očitovala ide to u nekom smjeru 99,99 % bi promašila cijeli balun jel se to slučajno dešava ili …? Inače vaše analize ravne su svojedobno i analizama vlad-a 111 ako neće gori oće doli pa čak sam njegove i bolje shvaćao nego tvoje analize.

Kad sam spominjao d.o.o -ove nisam ni mislio na realne firme više sam mislio na burzovnu udrugu koja se zaigra na burzi.

Moj zadnji komentar dionica bio je na DLKV i odbijancu od 320 kn nisam kupio dionice jer sam u trenutku otvaranja burze razglabao sa jednim kolegom dok sam kucao nalog cijena takla 320 i odbila se.

Ako ti nije problem jednom napiši po kojoj si cijeni kupila dionicu.


Jel to mozda Poslovna Hrvatska gdje platis pa dobijes i plaketu kak si uspjesni poduzetnik i upis u knjihu slavnih? Naravno, ak ne uplatis preko 2 soma koliko se sjecam nema te ni u knjizi ni na plaketi.


Ahahah istina…mene su tražili 12.000 kuna za sve godine. [lol]
[/quote]

I mene ali sam, srecom, u startu skuzil o cem se radi pa su dobili kit.. ovaj, odbijenicu [smiley]



Ali kolega Alien, bojim se da je kolegica Ivana u puno većem minusu nego što misli i da neće imati za uvrštenje u 10% najproduktivnijih?

[lol]

Ne znam da li je gosdpodi.…………… ali se zna da ste vi u minusu, vjerojatno ste rekorder po minusu na ovom forumu za ovu godinu

[/quote]

Pretpostavka je majka svih zajeba [wink]

Jel se zna ili se ne zna?? [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close