Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nitko ne govori da je situacija bajna ali zato Crobex i je na 2000 a ne na 5000.

Jeste. Tako je. Al pitanje je dal je Crobex na 2000 podcenjen il precenjen? Mnogo je neizvesno koja če kompanija da ostane na nogama. Mlogo ih u nokdaunu sa fiktivnim parama u finansijskim izveštajima. Šta če da rade za koji mesec?
[/quote]

Ali ima i nekoliko njih koje rade kao da nije kriza i imaju bilance koje mogu prebroditi i teža vremena. Oni loši šire pesimizam i time nam omogućuju da i ove dobre kupujemo po vrlo niskim cijenama.

Pročitajte forum iz veljače 2009. , adris se tržio na vrijednosti keša na računu. Cijeli biznis se dijelio besplatno. Neki su i tada prodavali, možda će opet prodavat ne znam.. ali znam da kunu dobivam za par lipa

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Pročitajte forum iz veljače 2009. , adris se tržio na vrijednosti keša na računu. Cijeli biznis se dijelio besplatno. Neki su i tada prodavali, možda će opet prodavat ne znam.. ali znam da kunu dobivam za par lipa

kao što danas prodaju FRNK [wink]

A kae z Viaduktom mucica?? kaj? maca papala jzičinu

budali je i jedan nick preveliko opterećenje


A kae z Viaduktom mucica?? kaj? maca papala jzičinu

Kolegica krasna (al svi znamo da je kolega ), pa ja u portfelju imam trenutno između 5 i 10 dionica koje ujedno ovih dana i podebljavam. Jedna od njih je i VDKT. Sve vezano za VDKT je na odgovarajućem topicu. Napravio sam detaljnu analizu fundamenata prije koji tjedan te argumentirao vrlo vrlo detaljno zašto mislim da je VDKT na ovim cijenama dobar hold i zašto sam ga kupio po 300 kuna.

Ukoliko želite kopirat ću analizu na ovaj topic također, iako radije pozivam interesente da pročitaju moju analizu VDKT-a na odgovarajućem topicu napisanu 26.11.2009. Također preporučam i da se pročita prijepiska proizašla iz te analize između mene i još nekih kolega.

također bih zamolio moderatore da ne stimuliraju ovakve postove poput kolegice puštajući ih u eter, jer degradiraju kvalitetu foruma.

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR



Ista stvar,kao i gospodin pofuk, baš sam pratio Ivanino investiranje zadnjih mjeseci i gotovo uvijek sam ostao ošišan, ne smeta mi, Ivana što treba kupiti? Po 1800+ ili 2000 vjerojatno izuzetno perspektivnu LKPC, pa vidim da nitko nije lud da prodaje ispod i to već mjesecima, evo kažu i kolege iz "DRUK"-a, ili možda JNAF po 3400? Samo reci [thumbsup]

– ni teoretski niste mogli biti ošišani.
– na OPTE, na cijeni kad sam o njemu pisala se zbilja nije moglo izgubiti.
– a o JNAF-u pišem još od kad je bio na cijeni od 1.800kn ,
– LKPC je bila lansirana jednostavno u krivo vrijeme, ali mogli ste ju skuplje prodati, a trenutna cijena nije toliko ni pala, a kupnje ima.

– JNAF i LKPC sigurno nisu navlakuše.

– po meni je JNAF zbilja najbolja dionica, i na trenutnoj cijeni cca 3.000kn zbilja nije skup.
– a sada hoće li biti i jeftinije, možda hoće ali s nikakvim prometom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Lijepo bih molio komentar, da sam se poveo za citiranim komentarom i kupio JNAF sada bih lijepo bio ošišan. Tko ovdje koga šiša?? [undecid]


Nitko ne govori da je situacija bajna ali zato Crobex i je na 2000 a ne na 5000. I loša roba ima svoju cijenu i može biti podcijenjena.

Što bi rekla majka svih trejdova: "sada treba rizikirati"

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Ista stvar,kao i gospodin pofuk, baš sam pratio Ivanino investiranje zadnjih mjeseci i gotovo uvijek sam ostao ošišan, ne smeta mi, Ivana što treba kupiti? Po 1800+ ili 2000 vjerojatno izuzetno perspektivnu LKPC, pa vidim da nitko nije lud da prodaje ispod i to već mjesecima, evo kažu i kolege iz "DRUK"-a, ili možda JNAF po 3400? Samo reci [thumbsup]

– ni teoretski niste mogli biti ošišani.
– na OPTE, na cijeni kad sam o njemu pisala se zbilja nije moglo izgubiti.
– a o JNAF-u pišem još od kad je bio na cijeni od 1.800kn ,
– LKPC je bila lansirana jednostavno u krivo vrijeme, ali mogli ste ju skuplje prodati, a trenutna cijena nije toliko ni pala, a kupnje ima.

– JNAF i LKPC sigurno nisu navlakuše.

– po meni je JNAF zbilja najbolja dionica, i na trenutnoj cijeni cca 3.000kn zbilja nije skup.
– a sada hoće li biti i jeftinije, možda hoće ali s nikakvim prometom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Lijepo bih molio komentar, da sam se poveo za citiranim komentarom i kupio JNAF sada bih lijepo bio ošišan. Tko ovdje koga šiša?? [undecid]
[/quote]

Kolega,
pocnite pratiti kretanja brutalnog kapitala.
i onda Vas nitko nece sisati…

[wink]




Ista stvar,kao i gospodin pofuk, baš sam pratio Ivanino investiranje zadnjih mjeseci i gotovo uvijek sam ostao ošišan, ne smeta mi, Ivana što treba kupiti? Po 1800+ ili 2000 vjerojatno izuzetno perspektivnu LKPC, pa vidim da nitko nije lud da prodaje ispod i to već mjesecima, evo kažu i kolege iz "DRUK"-a, ili možda JNAF po 3400? Samo reci [thumbsup]

– ni teoretski niste mogli biti ošišani.
– na OPTE, na cijeni kad sam o njemu pisala se zbilja nije moglo izgubiti.
– a o JNAF-u pišem još od kad je bio na cijeni od 1.800kn ,
– LKPC je bila lansirana jednostavno u krivo vrijeme, ali mogli ste ju skuplje prodati, a trenutna cijena nije toliko ni pala, a kupnje ima.

– JNAF i LKPC sigurno nisu navlakuše.

– po meni je JNAF zbilja najbolja dionica, i na trenutnoj cijeni cca 3.000kn zbilja nije skup.
– a sada hoće li biti i jeftinije, možda hoće ali s nikakvim prometom.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Lijepo bih molio komentar, da sam se poveo za citiranim komentarom i kupio JNAF sada bih lijepo bio ošišan. Tko ovdje koga šiša?? [undecid]
[/quote]

Procitaj si moj komentar od neki dan. Predvidjeh da bu padala cijena.

@Ivana, di ti je onaj pajdo iz Volksbanke? Vidje li on kakvih ih problemi u Austriji muče http://www.wirtschaftsblatt.at/home/oesterreich/branchen/401495/index.do?_vl_backlink=/home/index.do&_vl_pos=1.DT


– po meni je JNAF zbilja najbolja dionica, i na trenutnoj cijeni cca 3.000kn zbilja nije skup.
– a sada hoće li biti i jeftinije, možda hoće.


Lijepo bih molio komentar, da sam se poveo za citiranim komentarom i kupio JNAF sada bih lijepo bio ošišan. Tko ovdje koga šiša?? [undecid]
[/quote]

[kiss]

Da nastavim gde sam juče stao. Moram da priznam da mi izgleda da je i među mešetarima koji kolko tolko održavaju likvidnost došlo do nečeg što je sasvim ljudsko. Sada se mešetari međusobno uveravaju da su još u pojedinim hartijama i da te hartije treba da se dokupljuju

Naprotiv oni prodaju i to sakrivaju od svoji dojučerašnjih drugova. Kako likvidnost pada tako če i para od dojučerašnjeg druga biti dobra kada več nema drugih naivaca.

Stara narodna kaže: prvo je Bog sebi stvorio bradu ili onu američku: First Business Than Brothers!

Ivana moze komantar za proficio validus i dom holding

danke

New Report

Close