Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivana7@ pucam stotke….imam jos municije za jednu…no hajde [rolleyes] daj dok sam jos dobro raspolozen….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kolegice Ivana 7, ima li koji fond koji je unazad godinu dana uspio nadmašiti index?

– evo ovo su jedina dva koja odudaraju od bijede većine.
– MP-Bric HR 57.05% i PBZ I-Stock 48.18% .

– ali ih hebe nešto drugo.
– od osnutka prvi u minusu -18.43%, a drugi nevjerovatnih 40.32% .

– I love this game.
Pozdrav !

OTP indeksni.

– po tome fondu možete uspoređivati svoj rad koliko ste uspješni.
– odnosno je li radite bolje od crobexa.

– u ovoj godini je taj fond u plusu 15.36% .
– ali i njega hebe ono od osnutka minus 59.37% .

– nažalost to je ona realnost koja se zove jad i bijeda naših fondova.
– a lijepo im je bilo dok su svoje jeftino kupljene dionice prodavali fondu koga vode po najskupljim cijenama.
– ali usput su uništili i tu indistriju.
– odnosno otpilili su granu na kojoj su sjedili.

– I love this game.
Pozdrav !


jnaf ne raste otkad sam ja unutra… [sad] ipak sam ja baksuz [embarass]

– ne baksuz ste na ATPL i LKRI, a na JNAF-u ste urok, to je svakako velika razlika.

– na JNAF-u je najgore što nam se može desiti velika razlika cijene između kupnje i prodaje.
– a onda neće biti prometa.
– a tu nam je zbilja važan promet i što više trejdera, jer imamo jako mali broj slobodnih dionica.
– dobro je što izlazi i slavonac jer će se povećati broj slobodnih dionica.

– ipak nam je tu jako važan promet, jer zbog prometa će dionica biti uvrštena u crobex.
– a to uvrštenje će joj sigurno dići cijenu 10%.

– a koliki je promet ?????????????????
– broj slobodnih dionica 26.418 (dionice koje nisu u top10).
– a promet u zadnjoj godini 27.872 dionice.
– znaći imamo fenomenalni promet gdje su doslovno sve dionice (slobodne) bile jednom prodane u zadnjih godinu dana.

– I love this game.
Pozdrav !

Ma što smo otpilili………….ja još uvijek čvrsto sjedim, a i fondovi također……….samo ste vi u pogrešnim dionicama, hgsp, vlds, opte, atpl, ulpl, todex, brodex i slične pušione

Zadnji put vam kažem držite HT, ZABA, PBZ, PODR, ADRS……..možda i ERNT…….ovo ostalo će uglavnom biti delistano, naročito kad prodamo ZSE
[smiley]

uz dužno poštovanje ali aureus sigurno nevode budale kao i većinu fondova a od osnutka nisu u minusu,a Purko i Floki su par mjeseci prije krize upozoravali o opasnosti ako ljudi masovno počnu izlaziti iz fondova i po mome mišljenju su najbolji fond menađeri u Hrvatskoj,jer dok većina ispija kavice npr.Purko se ne odvaja od laptopa,to znam iz pouzdanih izvora

Kolega Podravka će prec u ruke stranaca ,te lagano nestat sa burze,vaše dionice bu otkupljene za ništa.

Tien Yowaju 1861-1919


– a vas da sam našla u Zagrebu, sigurno bih vam o vašu glavu razbila onaj vaš fotografski aparat.

Imate na HRT2 film upravo "Moje pjesme, moji snovi". Vidim, snova Vam ne nedostaje.

Inace, ak vec volite tudjice za nesto sto se zove plocnik onda se to zove trotoar. Usput, nadam se da zbilja niste dijelili "boćice" jer boćanje u ZG uopce nije popularna vrsta rekreacije. No, pretpostavljam da ste mislili ipak na bočice.



Ma što smo otpilili………….ja još uvijek čvrsto sjedim, a i fondovi također……….samo ste vi u pogrešnim dionicama, hgsp, vlds, opte, atpl, ulpl, todex, brodex i slične pušione

Zadnji put vam kažem držite HT, ZABA, PBZ, PODR, ADRS……..možda i ERNT…….ovo ostalo će uglavnom biti delistano, naročito kad prodamo ZSE
[smiley]


iz koje je ovaj priče ispo? [lol]
[/quote]

To se on samo nedjeljom tako šali. Svatko ima svoje veselje. [lol]

who dares, wins


Ma što smo otpilili………….ja još uvijek čvrsto sjedim, a i fondovi također……….samo ste vi u pogrešnim dionicama, hgsp, vlds, opte, atpl, ulpl, todex, brodex i slične pušione

Zadnji put vam kažem držite HT, ZABA, PBZ, PODR, ADRS……..možda i ERNT…….ovo ostalo će uglavnom biti delistano, naročito kad prodamo ZSE
[smiley]

Kolega Volksbank stavite link za ovu vašu tvrdnju inaće ću biti prisiljen kao hrvatski građanin prijaviti Vas Gobernatorovom mlađem bratu zbog uzbunjivanja javnosti a on će Vas onda prijaviti Hanfi i Uskoku a oni će prijavu baciti u neki koš za smeće.Moram Vas upozoriti da Vam bacanje prijave u koš za smeće neće biti olakotna okolnost. [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



– a vas da sam našla u Zagrebu, sigurno bih vam o vašu glavu razbila onaj vaš fotografski aparat.

Imate na HRT1 film upravo "Moje pjesme, moji snovi". Vidim, snova Vam ne nedostaje.

Inace, ak vec volite tudjice za nesto sto se zove plocnik onda se to zove trotoar. Usput, nadam se da zbilja niste dijelili "boćice" jer boćanje u ZG uopce nije popularna vrsta rekreacije. No, pretpostavljam da ste mislili ipak na bočice.
[/quote]
U Zagrebi se boća sve u 16. kolega. To mi je upalo u oči kad sam tamo banuo. Bilo je to davno ali čisto sumnjam da se je puno promjenilo. Krv nije voda.
Upamtio sam boćalište na Klaki i Trg Francuske Revolucije.
A Boćarski dom je valjda u Poganoj Vlaki [lol]

who dares, wins


VLDS.

– iako većina vas zbilja nema pojma o toj dionici,
– ali je stvarno bila super prilika na 27kn ,
– e moje ovćice tko vas ne zna skupo bi vas prodao.
– stvarno i mene puno puta znate iznenaditi s vašim više nego ludim smislom za kupovinu dionica.

– I love this game.
Pozdrav !


Nemoj kolegice da se ovdje ponovi tvoja greška kao sa OPTE.

Korkyra

New Report

Close