Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odlično! [lol]
bila je slična utakmica u italiji 1990. mislim između argentine i rumunjske. trebalo im je neriješeno a netko treći ispada. za razliku od skandinavaca ovi su cijelo drugo poluvrijeme igrali sa 10 igrača na svojoj polovini.


Kada je HGSP blokiran, mogla bi danas OPTE odraditi umjesto njega.

A jeste vidili ovo proročanstvo kolegice.

Korkyra



Kada je HGSP blokiran, mogla bi danas OPTE odraditi umjesto njega.

A jeste vidili ovo proročanstvo kolegice.

[/quote]

– u opte sam ulazila u prvom krugu na cca 26kn.
– zatim iskrcaj, ali nikada ne prodajem sve,
– pa je uslijedio pad dionice.
– i onda mi se je ukazalo proročanstvo rasta te dionice.
– ali ujutro je dionica jako pala.
– e ja sam joj dala onu inerciju na 27 i 27,50kn,
– i kada sam vidjela da tu nema nekog rasta rješila se toga.
je li još što ostalo nejasno.

– I love this game.
Pozdrav !

Nakon što je kolegica ivana 7 kupila OPTE na 26 pa iskrcala ali ne sve,nakon pada dionice i ukazanja rasta,i onda ponovnog pada dionice,dokupa i prodaje po bidu,ostalo je nejasno kakve to brutalne zarade kolegica ivana7 ostvaruje ako uz sve to još i uspije prodati dionicu dan prije nego napravi +20% u jednom danu.
Potresno.
Kolegice,primite moje iskreno saučešće.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


– ali ja više nemam dionica OPTE.
– možda ću ih opet kupiti.

– rad na burzi bez reklame mi daje puno bolje rezultate.
– a stvarno sam puno pisala za tu OPTE i skupila jako puno jedinica.

– a ovako sam vas isto u miru i tišini ošišala.
– a trenutno mi je i keš pozicija i više nego doba.
– sada mi je opet kupovati dionice kada svi vi budete tu na forumu najviše plakali.

– ipak me je najviše veselilo kada vam napišem da će neka dionica rasti,
– ona odradi rast,
– i ja vas na njoj ošišam.

– znam kako zbilja nije lijepo sve to što radim.
– a nije lijepo ni od vas davati mi tolike jedinice.
– ali to vam je burza i tako vam to ide.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivana, jesi uzela štavune iz PSK stada? [smiley]


– rad na burzi bez reklame mi daje puno bolje rezultate.
– a stvarno sam puno pisala za tu OPTE i skupila jako puno jedinica.

– a ovako sam vas isto u miru i tišini ošišala.

Komšinice, šta koristite za frizuru? After shave? Čela sija ko tepsija? Biče još skinheda sve mi se čini. U januaru i februaru mnogima če da bude zima za čelenku.

Ima da budu 4 grupe skinheda: Todex, Brodex, Građevinarex i Lukex.

Kolegice ivana 7,Vi ste najveci ribar na ovoj burzi,a Vase price su najljepse na ovome forumu.
Show must go on!

nego ekipa, što mislite o ovome:http://www.poslovni.hr/134182.aspx

naravno ne o dividendi koja je odlična kao i uvjek nego o mogučnosti izlistavanja s burze i ukidanju dividende u budučnosti…..da li je ovdje moguče istiskivanje dioničara, nešto kao i u siemensu ako se dokopaju 95% vlasništva…..

definitivno najbolja firme, tvrtka, kompanija ili kako god več hočete, na zse………

inače znam da u slučaju ponovne prodaje sadašnji vlasnik odnosno ambew ima pravo prvootkupa ali ovi sada ne moraju prodavati svih 9 pivovara koje su kupili odjednom nego mogu prodavati samo dio, jednu po jednu ili kako budu željeli…..

http://www.poslovni.hr/134182.aspx


nego ekipa, što mislite o ovome:http://www.poslovni.hr/134182.aspx

naravno ne o dividendi koja je odlična kao i uvjek nego o mogučnosti izlistavanja s burze i ukidanju dividende u budučnosti…..da li je ovdje moguče istiskivanje dioničara, nešto kao i u siemensu ako se dokopaju 95% vlasništva…..

definitivno najbolja firme, tvrtka, kompanija ili kako god več hočete, na zse………

inače znam da u slučaju ponovne prodaje sadašnji vlasnik odnosno ambew ima pravo prvootkupa ali ovi sada ne moraju prodavati svih 9 pivovara koje su kupili odjednom nego mogu prodavati samo dio, jednu po jednu ili kako budu željeli…..

http://www.poslovni.hr/134182.aspx


S obzirom na veliku dividendu neki bi mogli odustati od prodaje.Većinski vlasnik bi ipak mogao skupiti 95% i napraviti istiskivnje svih dioničara.Ali ne ispod sadašnje cijene.Ali ipak iza ove odluke
može se išćitati da većinski ne otkupljuje rado i da mu je postojeći postotak dovoljan.Želi imati
više od 75% što će sigurno postići.
S druge strane prijeti delistiranjem tj potiče na prodaju.Da imam ja bi proda,a mislim da će to
većina i napraviti.
Imam i ja jedno pitanje:
Kako će ovih 500 mil/maks.680/kn svježe love ,koja dolazi najvećim dijelom investitorima tj.
aktivnim sudionicima tržišta utjecati na burzu.Mislim da bi trebalo bitno povečati likvidnost.
Da li bi efekt trebao biti sličan dividendi HT jer većina dividendi HT se ne replasira na tržište
kapitala već to mali IPO investitori ne vračaju na burzu.
Jer s obzirom da cca 2.5 mil kn dividende koje je HT dodijelio prošle godine polovina ide
većinskom vlasniku/Njemcima/te se na replasiranje vrati možda samo četvrtina.
A vi kešoljupci čuvajte keš i čekajte crobex na 1500.Nakon dividende HT idemo na preko 2.500.
ZAPI =500 mil novog kapitala 15% up.
HT =500 mil novog kapitala još 15%
A preuzimanja bi moglo biti sve više.

@lopina,
u vezi ove love od Zapi si i ja nešto razmišljam kuda će sa tim, posebno fondovi???
Mogu oni i u obveznica ali nešto mi govori da će početak godine biti interesantan, ima nekih naznaka…

who dares, wins


Kolegice ivana 7,Vi ste najveci ribar na ovoj burzi,a Vase price su najljepse na ovome forumu.
Show must go on!

ma mlada dama je pravi tekstopisac-pustite je da se izražava na svoj način-sa vremena na vrijeme joj pošaljite pokoju ružu,lijepu riječ ,neki kompliment-pa vrijeme je praznika i slavlja.


Show must go on!

– ide taj show sa pisanjem i bez pisanja.
– koliko mogu uočiti, bar po prometu na nekim dionicama opet pravite dobar pušing.
– pitam se pitam, pa odakle vam novci koje tako olako gubite na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close