Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Veleštovani vidra, bojim se da ne iznosite točne podatke, ako smo pronašli i dokazali minimalno 4 dionice sa kojima ste u ne malom minusu ove godine, kako to da ste ove godine u plusu sa portfeljem???

lp i sretno

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo prije nego moderator pobaca ove postove u koš ( hihihi )
samo da ti nešto kažem…….kad ti podastreš dokaz kad si prodao Ingru, staviti ću i ja transkacije po kojim sam ove godine kupovao ( te dionice s kojima sam navodno u minusu )

Ali poznavajući psihu drukera, znam da se to neće nikad dogoditi, pa mirno spavam

http://www.kucilooro.webs.com/

Mogu li cjenjene kolege koje drukaju da su Todorićeve dionice i uprava najbolji napisati neki komentar na novo zaduživanje Agrokora u iznosu od 400 000 000 eura uz kamatu od 10 %!
To je 40 000 000 eura godišnje ili cc 300 000 000 kn samo kamata.Kako će se to odraziti na poslovanje i dobit?

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Gledaj to s pozitivne strane.
Ako je za božičnice, onda je loše, jer je bespovratni trošak, ako je za ulaganje, onda je dugoročno vjerojatno isplativo.

kažu da 150 000 000 eura ide na otplatu starih dugova koje su imali za znatno povoljnijom kamatom.Iako to pokušavaju poput ministra Šukera prikazati kao veliki uspjeh meni se to čini kao vrlo loša trenutna situacija.
btw HG-spot je moj firmi dužan neke pare i ne pristaju čak ni na kompenzaciju.Mislim da su oni totalna banana.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]



– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

Ivana , vi ste toliko uspješna investitorica da biste trebali naplacivati ovakve infose ***obrisano*** koja vas vrijeđa..

Svaka cast na prognozama, s time da vas pohvalim zbog uspješne suradnje na našem projektu koji sjajno napreduje! [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

ovo je mogao zaključit i moj deda…

p.s. jedinice zaslužuješ

DOKUP!




– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

ovo je mogao zaključit i moj deda…

p.s. jedinice zaslužuješ
[/quote]

I šta kaže deda za sutra?



– ali evo vam jedno moje proročanstvo za sutra, iako ste stvarno zločesti s tim jedininicama.
– sutra će vam brodari rasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[kiss]
[/quote]

Sve pohvale! Ne samo za danas, nego za Vašu cijelokupnu aktivnost na forumu. Samo nastavite tako!

Pridružujem se čestitkama kolegice.
I sada jeli ti ove prethodne čestitke kolega znače više negoli davanje ocijena.
Ovo ti je mjerodavno, a ne ocjene.

Korkyra

Tko je slušao Ivanu 7 danas mu fino novčeki šušte u rukama..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close