Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informanka.

– danas samo gledala i uživala.

– I love this game.
Pozdrav ! [kiss]

Informanka.

– evo jedna kratka TA analiza i od mene.

– na temi TA se puno toga može pročitati, ali jako malo upotrebljivog, previše drukaju a nemaju znanja.

– ja nikada ne trgujem crobexom, ali to bi bilo nešto ovako.
– ako jučer probijemo 2.066 bodova, a probili smo.
– tada je prvi target 2.150 bodova.
– onaj 7 target vam niti neću napisati.
– previše jednostavna igrica.

– I love this game.
Pozdrav ! [cool]

Ivana, zadnje vrijeme dobro gađate? kakva su Vaša predviđanjaza Optimu?

Kolegice može komentar JNAF.
Izgleda da se Burekđije postavili puno prije, ili oni redenici na prodaji nisu oni.
Ali ih je i netko papa u dva zalogaja.

Korkyra

Tko iz posebnog reživa trgovanja- slijedeći dolazi na burzu…to je najbolja kupnja sada.
Pogledajte primjer CKML-R-A. I sve ostale dionice na posebnom režimu strahovito su niske
cijene- na nekima nema osobite kupnje..samo nagomilana prodaja …ako netko ima
informacije o ukidanju posebnog režima trgovanja – što bi zapravo bilo IZVRSNO za sve dionice
jer bi se raspršila trgovina na veći broj uspješnih kompanija..itd.itd……

Dakle, slijedeći potez Hanfe…a u smislu unapređenja trgovine na burzi je UKIDANJE POSEBNOG
REŽIMA TRGOVANJA….
Podsjetimo se, da je režim uveden u doba najveće krize…najvećeg pada cijena dionica…kao neka
svojevrsna zaštita ….još nisam sigurna koga i čega….?!

HANFA JE NA POTEZU OŽIVLJAVANJA BURZE I UKLJUČIVANJA VEĆEG BROJA SUDIONIKA ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ivana, zadnje vrijeme dobro gađate? kakva su Vaša predviđanjaza Optimu?

– pitajte Splita,
– ja vam neću napisati svoja predviđanja.
– ja vas svih puno volim,
– ali ja vas na forumu pomalo zahebavam,
– na burzi vas često ošišam.
– moderatori mi uvalili topčinu.
– vi mi uvaljujete jedinice.
– i sada što mi drugo preostaje ????????
– nego biti zločesta i dalje vas šišati na burzi.
– ipak ste vi moje ovćice.

– I love this game.
Pozdrav !


Kolegice može komentar JNAF.
Izgleda da se Burekđije postavili puno prije, ili oni redenici na prodaji nisu oni.
Ali ih je i netko papa u dva zalogaja.

– isto ni tu ne može komentar.
– ne dajem ih ni na p.p.
– ipak ja znam što se tu događa.
– a znati ili misliti je jako velika razlika.

– I love this game.
Pozdrav !
[lol]

Čemu odjednom takva zatvorenost i uvrijeđenost.
Što se dogodilo.

Korkyra

Korkyra, ako mi dopustite umiješati se u raspravu oko Jnafa……par riječi…..

Ništa se značajnog nije dogodilo oko Jnafa….prošlo nam je par naloga na kupnji… i to tako
da je prodano / kupljeno vrlo malo dionica …. naime, zadržali smo se na BIDu kak Vi velite sa cijenom 3250,00 dalje nismo išli kupovati jer je bilo očito navlačenje….. dakle, ponestalo je snage za kupnju..čitaj novaca…..a nije imalo smisla zaletavati se na više cijene…pojedinci koji su kupovali na 3000 i niže.. dočekali bi nas u zasjedi brzo…. znači, osvajanje nekih boljih visina -slijedi , vjerojatno..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Korkyra, ako mi dopustite umiješati se u raspravu oko Jnafa……par riječi…..

Ništa se značajnog nije dogodilo oko Jnafa….prošlo nam je par naloga na kupnji… i to tako
da je prodano / kupljeno vrlo malo dionica …. naime, zadržali smo se na BIDu kak Vi velite sa cijenom 3250,00 dalje nismo išli kupovati jer je bilo očito navlačenje….. dakle, ponestalo je snage za kupnju..čitaj novaca…..a nije imalo smisla zaletavati se na više cijene…pojedinci koji su kupovali na 3000 i niže.. dočekali bi nas u zasjedi brzo…. znači, osvajanje nekih boljih visina -slijedi , vjerojatno..


Kolegice drago mi je da ste se uključili u raspravu, samo mi Ivane neće.
Ali u redu, morate znati da na JNAF a to ste vrlo lijepo mogli vidjeti danas da niti kupnja niti prodaja ne idu stavljanjem naloga, već sve što se misli trgovati ide da se jednostavno udari po bidu ili asku.
A po ovome je JNAF prepoznatljiv.Već jučer a to sam i napisao je bilo sumnjivo da JNAF nije u pozitivnoj blokadi nakon objave dva ugovorena posla, i to na jednu od najboljih firmi u RH.
Zamislite OPTE U BLOKADI a JNAF ne.
I ja sam vidio navlačenje, i vidio sam jako puno naloga na prodaji do 3300 kn.Možda je tu čak negdje i Ivana bila, možda.A možda je netko i namjerno štopao.
Bumo vidli

Korkyra

Sir John Templeton, veliki investitor i još veći čovjek je davno rekao:

Bull markets are born on pessimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria.

Trenutno smo u "grow on skepticism". S nekima od vas sam se čuo/vidio prošli tjedan. Razina skepticizma je bila jako visoka, i dobro da je, jer bez nje nema bull marketa.

Čestitke svima koji su ostali u bull taboru.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Sir John Templeton, veliki investitor i još veći čovjek je davno rekao:

Bull markets are born on pessimism, grow on skepticism, mature on optimism, and die on euphoria.

Trenutno smo u "grow on skepticism". S nekima od vas sam se čuo/vidio prošli tjedan. Razina skepticizma je bila jako visoka, i dobro da je, jer bez nje nema bull marketa.

Čestitke svima koji su ostali u bull taboru.

Ma dovoljno pročitati forum na način:
-pročitate post od petka, a izaberete uzorak od recimo 10 raznih nickova
– od istih nickova provrtite postove od recimo unazad 3, 5 10 ili po izboru dana, možete i na svakodnevnoj bazi
– isključite iz uzorka one nickove koji u postovima nemaju ajmo nazvati konstantan "ton"
i dobijete rezultat da je najviše skepticizma bilo u srijedu, četvrtak, a boga mi i u petak, ovaj prošli, naravno.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close