Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@lopina

Prerano si prodao.


Mislim da ne iako bi Evropa trebala otvoriti u plusu.Ima ako puno jeftinih dionica,a naročito brodara.
Za DLKV sam znao za informaciju o mogućem velikom poslu u Švedskoj.
Jedino me mući Validus.Dalekovod sam iztrejda.OPTE isto tako ali sam odlučio izaći pa makar i sa gubitkom.OPTE je smeće u kojem ne želim biti duže od jednog dana.Tu se može izgubiti gotovo
100%.Naravno da Zaba brane svoju veliku investiciju,slično kao i u HGspot .
Pravilo:Ako si malo dužan onda si dužan,a ako si puno dužan onda postaješ partner.
[/quote]
A opet možda si čak i u pravu! Kratki pullback pa nastavak gore.

Tehnika
Hidroelektra

http://www.kucilooro.webs.com/


Tehnika
Hidroelektra

o kolega, dobro nam došli, kakvog li iznenađenja. Evo kolega predator i ja smo se baš divno zabavljali dok vas nije bilo [rolleyes]

Tehnika i Hidroelektra pred blokadom, ja sam vas na vrijeme upozorio.

-a vi kolega uvaženi brate od Guvernera mi se ne obraćajte, vi znate ljude i kolege samo vrijeđati.
-držite se svog jata, koje nema pojma kud će tržište.
-i svakako pokušajte utjerati onu ***obrisano*** od Viadukta u blokadu, hehe [bye]
-ako to ne možete sami uvijek me možete zamoliti za pomoć [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/


Tehnika i Hidroelektra pred blokadom, ja sam vas na vrijeme upozorio.

-a vi kolega uvaženi brate od Guvernera mi se ne obraćajte, vi znate ljude i kolege samo vrijeđati.
-držite se svog jata, koje nema pojma kud će tržište.
-i svakako pokušajte utjerati onu ***obrisano*** od Viadukta u blokadu, hehe [bye]
-ako to ne možete sami uvijek me možete zamoliti za pomoć [thumbsup]

ha kolega, ako je VDKT ***obrisano*** on bar svake godine dijeli pristojnu dividendu, povećava kapital, ima višetruko veći ROE od HDEL i puno puno veću dobit svake godine od HDEL. Pa sad ako je to govnara, bojim se i pomisliti što je onda HDEL. [rolleyes]

A kad smo kod vaših preporuka, vi ste preporučali HDEL po 350, a ja VDKT po 300, pa sad… nadam se da će se ovi koji su vas slušali barem dijelom oporaviti od gubitaka.

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

p.s. da ste slušali kolegu predatora puno bi bolje prošli. [yawn]

Vidra…

Daleko su taregrti gdje si ti savjetovao kupnju hdela i thnk…
HDEL na 350 I THNK na 2200

Ja sam kupio 50 komada THNK na 1460..
Hdel cekam ispod 200 kn ak ne dojde, necu ga ni kupit…naravno i tada samo za trejdanje.

A sto je najbolje, savjetovao si prodaju najbolje tvrtke na burzi leda po 6 k..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




mislim da sam Vam samo ja cestitao, pa se na prvi pogled cini da se nemam kome pridruziti…
u svakom slucaju, cestitke na znanju i nesebicnom pomaganju…

– stvarno vam se zahvaljujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
– pored ovih pusth jedinica koje mi uvaljuju stvarno je trebalo hrabrosti za tako nešto.
– ali vi ste prvi, probili ste taj led.

– a ja ću vam se sigurno znati odužiti i zahvaliti.
– kad krene nova akcija pumpanja neke dionice biti će te prvi kome ću to dojaviti.

– ipak se najbolji dobitci ostvaruju kad igrate na sigurno.
– hebeš rizična ulaganja.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
pa ja sam Vam prije cijenjenog kolege odao priznanje za Vas rad i kvalitetu ulaganja pa Vas molim ako vec nemogu biti prvi jer vidim da prema nasem kolegi gajite simpatije da li bi mogao biti 17ti kad javljate
pofuk
p.s. unaprijed hvala
[/quote]

kolega Pofuk, molim lijepo, nemojte biti ljubomorni…

mlada dama je izabrala i Vi bi se trebali pomiriti s time.
prihvatitie to gentlemenski i pregrmite to u sebi…


Vidra…

Daleko su taregrti gdje si ti savjetovao kupnju hdela i thnk…
HDEL na 350 I THNK na 2200

Ja sam kupio 50 komada THNK na 1460..
Hdel cekam ispod 200 kn ak ne dojde, necu ga ni kupit…naravno i tada samo za trejdanje.

A sto je najbolje, savjetovao si prodaju najbolje tvrtke na burzi leda po 6 k..

Uvaženi kolega Dizel, vidim da vam neke stvari nisu jasne, pa da vam ih malo razbistrim.
-ja nikad ne ulažem na bazi insajd info
-uvijek svim kolegama napišem na forumu svoje mišljenje o tržišnim kretanjima
-nikad to ne krijem samo za prijatelje
-i jutros sam napisao za Hidroeketru i Tehniku da su best buy, a samim time sam apostrofirao sve građevinare koji su žestoko pali u ovoj korekciji
-razlika između ulaganja po znanju i inasjd infou je velika, jer kad ulažete na temelju vlastitog znanja i iskustva, tada nikad ne znate koliko nisko će neki prodavač npr na Tehnici, ići?
-imati inasjd info i po njemu djelovati je protuzakonito, a sugerira i nedostatak znanja
-ledo smatram precjenjenim i dalje, to što ga netko po nečijoj želji pumpa to ide njemu na dušu

Dakle best buy su i dalje građevinari jer se kupaće gaće kupuju zimi a ne ljeti, i jer su neopravdano nisko pali………….

Pozdrav ma gdje bili

http://www.kucilooro.webs.com/

Pozdrav i vama..

ja takodjer nemam insajd informacije ali imam znanje..
TA je jasno ukazala na rast leda, uostalom zadnji puta sam vam jasno rekao kad je bio 5k da tehnička ukazuje na rast od minimum 50 % u kratkom roku.

Ja nisam pisao na Hdelu da bih vas provocirao da ide dolje, nego da vam ukazem da na 350 hdel nije ok kupnja…
Sjetite se mog posta da " MACD sijece nulu", vi ste tad posprdno napisali da "ako ja tako kazem vi idete na bid"

Kad ste kupovali THNK na 2200 takodjer sam napisao da se slomila linija dugorocnog trenda i da je prije 1650 ne treba kupovati…

Opet ste me proglasavali drukerom..

Ulazite u znanje i oprez, a thnk i hdel (iako i sam imam THNK) su najrizicnije tvrtke na hdel glede stabilnosti njihove bilance, iako s ovih se cijena da zaradit

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Veleštovani kolega Vidra,

da li ste preporučili kupnju HDEL na 350 kuna?

JESTE

Kolika je danas cijena?
240 kuna.

Koliki je to minus od vaše preporuke?

Više od 30 %.

I to u godini kada se zarađuje na burzi.

Da li ste savjetovali kupnju THNK po 2200?

JESTE.

Koliki je to minus do danas?
25 %.

I to u godini kada se zarađuje na burzi.

Da li ste savjetovali kupnju IGH po 4200?

JESTE.

Kolika je to minus do danas?
25 %

I to u godini kada se zarađuje na burzi.

PITANJE:

Zašto se prikazujete kao nekakav investitor kad je vaše ulaganje katastrofalno, kao i vaše preporuke?? Podravku nisam dotaknuo, i tamo je minus.

Vi ste očito ove godine u minusu.
Ja sam na jučerašnji dan, dakle bez ovoga rasta danas,bio sa portfeljem ove godine u plusu 115 %.
A vi? Koliki je vaš minus??

Ovo su činjenice i argumenti pa ih molim pobijte.
Možete li?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Veleštovani kolega Vidra,

da li ste preporučili kupnju H

I to u godini kada se zarađuje na burzi.

Da li ste savjetovali kupnju IGH po 4200?

JESTE.

Kolika je to minus do danas?
25 %

I to u godini kada se zarađuje na burzi.

PITANJE:

Zašto se prikazujete kao nekakav investitor kad je vaše ulaganje katastrofalno, kao i vaše preporuke?? Podravku nisam dotaknuo, i tamo je minus.

Vi ste očito ove godine u minusu.
Ja sam na jučerašnji dan, dakle bez ovoga rasta danas,bio sa portfeljem ove godine u plusu 115 %.
A vi? Koliki je vaš minus??

Ovo su činjenice i argumenti pa ih molim pobijte.
Možete li?

lp

Činjenica broj 1
Ja sam sa gotovo cijelim portfeljem izišao s tržišta krajem 2007. godine i početkom 2008.
Činjenica broj 2
Sve kolege sam upozorio da se sprema žestoki armagedon
Činjenica broj 3
Jedini sam vam svima nacrtao graf crobexa sa dnom na 12xx i to argumentirao još u rujnu 2008.g.
Činjenica broj 4
Ušao sam malo žešće u dionice nakon što je crobex pao ispod 1.500 na 1.262 i nakon toga svima javno na forumu napisao da je to dno i da idemo žestoko UP!
Činjenica broj 5
Dio portfelja sam prodao kad sam vidio da crobex tri puta pokušava probiti 2.300 ali mu zbog afera i kriminala ne uspijeva

I na kraju činjenica broj 6
Vaših postova, akoji bi kolegama bili od koristi se ne sjećam!!

http://www.kucilooro.webs.com/

VIDRA

Pozdrav i vama..

ja takodjer nemam insajd informacije ali imam znanje..
TA je jasno ukazala na rast leda, uostalom zadnji puta sam vam jasno rekao kad je bio 5k da tehnička ukazuje na rast od minimum 50 % u kratkom roku.

Ja nisam pisao na Hdelu da bih vas provocirao da ide dolje, nego da vam ukazem da na 350 hdel nije ok kupnja…
Sjetite se mog posta da " MACD sijece nulu", vi ste tad posprdno napisali da "ako ja tako kazem vi idete na bid"

Kad ste kupovali THNK na 2200 takodjer sam napisao da se slomila linija dugorocnog trenda i da je prije 1650 ne treba kupovati…

Opet ste me proglasavali drukerom..

Ulazite u znanje i oprez, a thnk i hdel (iako i sam imam THNK) su najrizicnije tvrtke na hdel glede stabilnosti njihove bilance, iako s ovih se cijena da zaradit

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close