Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivana7 vidovitija si nego vidoviti Milan:))),mogla bi se ti prebaciti i na kladionicu mislim da bi i tamo dobro pogadala;)).


ivana7 vidovitija si nego vidoviti Milan:))),mogla bi se ti prebaciti i na kladionicu mislim da bi i tamo dobro pogadala;)).

– to je dosta rizično.
– jedino znam odigrati kada je nešto namješteno.
– ipak ja volim ulagati na sigurno.

– I love this game.
Pozdrav ! [wink]

Informanka.

– evo završio i ovaj trgovinski dan.
– neki će čekati i dalje crobex na 1.250 bodova,
– čekam ga i ja, ali zašto usput ne zaraditi i malo brutalne zarade.

– a danas je bilo i više nego brutalno.
– danas nisu zaradili samo oni koji nisu željeli.

– a još ovo blesavo vrijeme koje ipak utjeće na investitore.
– ali nema veze, na burzi je bilo sunčano.

– I love this game.
Pozdrav ! [cool]

jedino te malo zeznula prognoza sa jnaf malo mislim da nisi ocekivala ovakav rast na toj dionici danas:).Ono sa opte je bilo za skinuti ti kapu i dobar ulov je bio;)).Lijep pozdrav


jedino te malo zeznula prognoza sa jnaf malo mislim da nisi ocekivala ovakav rast na toj dionici danas:).Ono sa opte je bilo za skinuti ti kapu i dobar ulov je bio;)).Lijep pozdrav

– da nisam očekivala rast na JNAF-u on ne bi bio moja top investicija.

– I love this game.
Pozdrav !


Pogodim vam sve živo i mrtvo !!!!!!!!!!!!!!

– napišem vam koje će dionice rasti !!!!!!!!!!!!!!!!

– i gdje su pohvale za moj uradak, kako na burzi tako i na ovome forumu !!!!!!!!!!!!!!

– I love this game.
Pozdrav ! [lol]

evo ja se pridruzujem cestitkama za Vas uradak i prognozu rasta!!!

mislim da sam Vam samo ja cestitao, pa se na prvi pogled cini da se nemam kome pridruziti…

ali to nije tako, jer su Vam sigurno mnogi u sebi cestitali, samo se srame to javno reci.
to je takozvana "tiha vecina", a ja sam u tom slucaju pucki tribun.

u svakom slucaju, cestitke na znanju i nesebicnom pomaganju…



Pogodim vam sve živo i mrtvo !!!!!!!!!!!!!!

– napišem vam koje će dionice rasti !!!!!!!!!!!!!!!!

– i gdje su pohvale za moj uradak, kako na burzi tako i na ovome forumu !!!!!!!!!!!!!!

– I love this game.
Pozdrav ! [lol]

evo ja se pridruzujem cestitkama za Vas uradak i prognozu rasta!!!

mislim da sam Vam samo ja cestitao, pa se na prvi pogled cini da se nemam kome pridruziti…

ali to nije tako, jer su Vam sigurno mnogi u sebi cestitali, samo se srame to javno reci.
to je takozvana "tiha vecina", a ja sam u tom slucaju pucki tribun.

u svakom slucaju, cestitke na znanju i nesebicnom pomaganju…
[/quote]

kolega ovo je hvale vrijedan iskaz iskrenosti. meni ne morate čestitati ali očekujem da pojedete onaj šešir koji ste obećali [smiley]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




Pogodim vam sve živo i mrtvo !!!!!!!!!!!!!!

– napišem vam koje će dionice rasti !!!!!!!!!!!!!!!!

– i gdje su pohvale za moj uradak, kako na burzi tako i na ovome forumu !!!!!!!!!!!!!!

– I love this game.
Pozdrav ! [lol]

evo ja se pridruzujem cestitkama za Vas uradak i prognozu rasta!!!

mislim da sam Vam samo ja cestitao, pa se na prvi pogled cini da se nemam kome pridruziti…

ali to nije tako, jer su Vam sigurno mnogi u sebi cestitali, samo se srame to javno reci.
to je takozvana "tiha vecina", a ja sam u tom slucaju pucki tribun.

u svakom slucaju, cestitke na znanju i nesebicnom pomaganju…
[/quote]

kolega ovo je hvale vrijedan iskaz iskrenosti. meni ne morate čestitati ali očekujem da pojedete onaj šešir koji ste obećali [smiley]
[/quote]

kolega, polako…
ja sam tvrdio da kupnja THNK na 1550 nije dobra jer sam smatrao da treba uci na 1450.
to Vam pise na temi Tehnicka analiza.

cini se da ce ovaj put za Vas vrijediti ona narodna:
"sesir u ruke!"

[smiley]

ne čitam temu tehnička analiza ali se dobro sjećam što je pisalo na temi što smo danas tržili.
podsjetnik:





+ THNK

vrijeme je za kupovinu

po Fibonacciu?
[/quote]

thnk po gut feelingu. iako su građevinari u ovo vrijeme vrlo riskantni, jedan naslov u novinama može bacit dionicu na bilo koju stranu.

a za market da – fibonacci razina, + ovo je 6. dan u minusu za redom… sumoran sentiment… sve u svemu solidne karte da se uloži nešto žetona…
[/quote]

ako ti se ova kupnja pokaze dobra,
pojesti cu svoj sesir kao sto je napravio onaj debeli iz price o David Kroketu.

Tehnika po TA prelose izgleda. nazalost.
[/quote]

stavi na youtube. preporučam naslov na engleskom: stock trader swallowing a hat. garantirano bar 10,000 pogleda u prvom danu [wink]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


ne čitam temu tehnička analiza ali se dobro sjećam što je pisalo na temi što smo danas tržili.
podsjetnik:





+ THNK

vrijeme je za kupovinu

po Fibonacciu?
[/quote]

thnk po gut feelingu. iako su građevinari u ovo vrijeme vrlo riskantni, jedan naslov u novinama može bacit dionicu na bilo koju stranu.

a za market da – fibonacci razina, + ovo je 6. dan u minusu za redom… sumoran sentiment… sve u svemu solidne karte da se uloži nešto žetona…
[/quote]

ako ti se ova kupnja pokaze dobra,
pojesti cu svoj sesir kao sto je napravio onaj debeli iz price o David Kroketu.

Tehnika po TA prelose izgleda. nazalost.
[/quote]

stavi na youtube. preporučam naslov na engleskom: stock trader swallowing a hat. garantirano bar 10,000 pogleda u prvom danu [wink]
[/quote]

ja se isto toga sjecam, jer sam evidentno to i napisao.

ali, poanta posta je bila da je puno bolje kupovati na dnu 1450kn kako sam savjetovao,
nego ranije tj. cca 10% iznad dna kad ste Vi i James kupovali – 1550-1600kn.

Tony ti moze sve potvrditi jer sam s njim o THNK diskutirao.

cijena pala na 1420kn tj 2% ispod mog targeta,
a on je isto kupio prerano.

Sve ok, samo drugi puta moramo okladu bolje definirat. Stvarno me zanima to sa šeširom.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Sve ok, samo drugi puta moramo okladu bolje definirat. Stvarno me zanima to sa šeširom.

[lol]
http://www.youtube.com/watch?v=d4T9BZk_2d4

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close