Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja imam kombinaciju PG i margina kod CEBE. Možeš povući sa margine accounta svako malo sve što je iznad 2*iznos margina. Dovoljno je poslati e-mail u Cebu. Ja im obično pošaljem i preslik kartice tekućeg računa na koji mi izvrše uplatu u roku od jednog dana. Sa tekućeg novac obično prebacim natrag na žiro račun PG na e-trade račun a na tekućem eventualno ostavim ono što potrošim za kamatu i skrb.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Hvala na pomoći kolege [smiley2]

Vi ste se uhvatili provizija i margina a ništa ne trgujete.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

gledaš da što manje potrošiš [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Vi ste se uhvatili provizija i margina a ništa ne trgujete.

kolega još uvijek nema smisla trgovati…tržište stagnira i ne vide se još znakovi oporavka ili života (na zse do sad 5,5 mil kn)…sada se čeka[smiley2]

kolege sad sam opet kupio PBZ pa do daljnjeg istražujem…

zanima me objašnjenje prikaza FAST STOCHASTIC dijela ako netko zna, može, ima vremena i želi objasniti

nema mi druge nego se zae..ti

Starino moja pa ko to još gleda na našem tržištu majku mu staru.
Nego vidim ne pišeš srcem i dušom, a vidim da bi mogao.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

haha…

u nas starce postoje i stare navike (onih stvari koje nikad nismo niti naučili)

a srce i duša u starijih je malo manje upečatljiva i treba je znati čitati [smiley11]

nema mi druge nego se zae..ti

Ti si elvare moj uzor. All time high igrač. Vidim kupuješ srcem a prodaješ dušom.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

s time se slažem haha

već samo jednom objasnio razmišljanje: ako u tome uspijem zaraditi što će se desiti tek kad i tu priču preokrenem [smiley2]

nego zato mi i treba onaj FAST što već…

nema mi druge nego se zae..ti

Tržište ode dolje i odmah se zapostavi ova tema.
– danas je skoro sve u plavom u dobrom plusu, mislim da se sada i lakše diše.
– za inu nam je sve manje više jasno ili nejasno ovisno kako se gleda.
– molila bih komentare u koje dionice ulagati, nema veze da su i navlačenja jer kad je dobro tržište sve raste, a imam osjećaj da će ovako ostati do ine ovisno koliko će građani uspiti upisati, ako fondovi ne vidu svoju šansu u ini ovo drugo će se sigurno dići.
– molila bih komentare i analize.
Pozdrav !

Prije svega mislim da je dobra kupnja onih dionica koje u vrijeme najvećeg “potresa” nisu zabilježile znatniji pad (kao LVCV npr.) ili su čak rasle (kao CKML npr.)
Zatim kupnju likvidnih izdanja dionica koje su pale samo zbog opće panike a imaju dobre fundamente (mislim na dionice kao što je ADRIS)
I dionice koje imaju veliki potencijal (kao KOEI npr)
Za one koji vole špekulirati sa preuzimanjem banaka idealna je prilika za kupnju JDBA
Naravno za najokorjelije špekulante pravi izbor je PTKM i BLJE

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close