Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




– znaći sutra bi mogli rasti ako ameri nešto ne zahebu.
– a i ameri nisu danas trgovali te će sutra žešće trgovati.

Neće. Sutra je Black Friday, ogromna većina ne radi. Obično je promet jako mali.

Međutim dan je značajan jer na Black Friday počinje serzona božićne kupnje. U ponedjeljak bi trebali imati prve rezultate što će utjecati na raspoloženje ulagača, osobito prema retail sektoru.

[/quote]

Bojim se da bi u ponedjeljak mogli imati Black Monday
[/quote]

Tko bu sviral? New Order?


Bojim se da bi u ponedjeljak mogli imati Black Monday

Gospon Fedya.

– izvinite ali ova tema nije Crna Kronika.
– otvorite novu temu "ide sve u 3PM" i tamo se slobodno iživljavajte.

– ja sam ovih dana na našoj burzi vidjela promet na jednoj jedinoj dionici preko 50.000.000,oo kn.
– svakodnevno neka dionica ostvari rast od preko 50%.
– neke dionice rastu na tjednom nivou i 200%.

– a ovo je tema da nam proba otkriti koja je to dionica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
– ali bez drukanja i navlačenja bilo koje vrste.
– normalno sve to uz širenje ljubavi prema brutalnim zaradama.

– I love this game.
Pozdrav !





– znaći sutra bi mogli rasti ako ameri nešto ne zahebu.
– a i ameri nisu danas trgovali te će sutra žešće trgovati.

Neće. Sutra je Black Friday, ogromna većina ne radi. Obično je promet jako mali.

Međutim dan je značajan jer na Black Friday počinje serzona božićne kupnje. U ponedjeljak bi trebali imati prve rezultate što će utjecati na raspoloženje ulagača, osobito prema retail sektoru.

[/quote]

Bojim se da bi u ponedjeljak mogli imati Black Monday
[/quote]

Tko bu sviral? New Order?
[/quote]

Limena glazba

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



Bojim se da bi u ponedjeljak mogli imati Black Monday

Gospon Fedya.

– izvinite ali ova tema nije Crna Kronika.
– otvorite novu temu "ide sve u 3PM" i tamo se slobodno iživljavajte.

– ja sam ovih dana na našoj burzi vidjela promet na jednoj jedinoj dionici preko 50.000.000,oo kn.
– svakodnevno neka dionica ostvari rast od preko 50%.
– neke dionice rastu na tjednom nivou i 200%.

– a ovo je tema da nam proba otkriti koja je to dionica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
– ali bez drukanja i navlačenja bilo koje vrste.
– normalno sve to uz širenje ljubavi prema brutalnim zaradama.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Bez nervoze. Mirovinac je utukao nasih 50 milja kuna jer je dobio naredbu s vrha da uleti s lovom posto drzava nema perja za isplatiti dug umirovljenicima. A kako ce to nama pomoci? Bojim se nikako




Bojim se da bi u ponedjeljak mogli imati Black Monday

Gospon Fedya.

– izvinite ali ova tema nije Crna Kronika.
– otvorite novu temu "ide sve u 3PM" i tamo se slobodno iživljavajte.

– ja sam ovih dana na našoj burzi vidjela promet na jednoj jedinoj dionici preko 50.000.000,oo kn.
– svakodnevno neka dionica ostvari rast od preko 50%.
– neke dionice rastu na tjednom nivou i 200%.

– a ovo je tema da nam proba otkriti koja je to dionica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
– ali bez drukanja i navlačenja bilo koje vrste.
– normalno sve to uz širenje ljubavi prema brutalnim zaradama.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Bez nervoze. Mirovinac je utukao nasih 50 milja kuna jer je dobio naredbu s vrha da uleti s lovom posto drzava nema perja za isplatiti dug umirovljenicima. A kako ce to nama pomoci? Bojim se nikako
[/quote]

Ne znam zašto je kolegica nervozna, kad ima priliku jeftino dokupljivati LKPC novi meteor,oprostite htio sam reći novu zvijezdu na ZSE, zajedno sa svojim stručnim stožerom.
Pošto su radnici kupovali?
Po 200 kuna.
Pošto je ivana kupovala?
Po 1800 kuna.

Ne bojte se

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Koliko vidim moji favoriti rasturaju konkurenciju……………naročito brodare i građevinare………znači da vidim da li ste zapamtili……….HT, PODR, ZABA i PBZ………to su dionice koje će sigurno preživjeti Great Depression II, pa ako već želite biti dijelom u dionicama, onda svakako ove četiri uzeti kao hedge od Black Swana poput ovog malo labudića iz Dubaija………….
Iako je to bio bijeli labud…………..više ružno pače nego labud……..pitam se što će biti s assetima poput obveznica i dionica diljem globusa kad počnu slijetati real BlackSwans….

Da ste mi živi i zdravi………i za veliku depresiju spremni – HT, PODR, ZABA, PBZ…..to morate znati napamet i u pola noći kad vas probude

[huh]

Posebno Podravka sad kad tamo otkriju rupetinuuu od jedno 50-100 M€

who dares, wins

Ma daj Volks nemoj bit smiješan, pogledaj ovo nam reci što ti misliš kad se otkrije da Ingru, HG spot, Pevec (koji su već u propasti) slijede propasti Kule od Karata jednog Tode i sličnih nelikvidnih i nesolventnih firmi i kad počnu masovno rokavat??
Pa Ina već godinu dana ne može platiti državi pdv i trošarine od tričavih milijardu i po kuna??
A kamoli da vraća kredite bankama, kao ni Toda i slični War Lords??

O naplati kredita od građana da i ne govorim.
Uostalom vidi ovo…

RED THURSDAY: European Markets Turn Into A Bloodbath
Joe Weisenthal|Nov. 26, 2009, 12:59 PM | 928 |comment6
Print
Tags: Markets, Dubai, Europe

The European markets turned into a total debacle today. The Dubai default, and its effect on European banks, is the most-cited reason.

WSJ: European shares recorded their biggest one-day drop since April on Thursday, with banks leading a broad tumble for markets amid
worries about exposure to Dubai debt.

The pan-European Dow Jones Stoxx 600 index closed down 3.3% at 239.85, a level not seen since early November.

The U.K. FTSE 100 index closed down 3.2% at 5194.13, the French CAC-40 index ended down 3.4% at 3679.23 and the German DAX index closed down 3.3% at 5614.17.

Enjoy the rest of the day off, and for the sake of the economy, please base your shopping decisions based on how rich you thought you were Wednesday, thank you very much.

Ima da svi zaglavite na šalterima banaka! Don’t cry for me Argentina [cry]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Ne znam zašto je kolegica nervozna, kad ima priliku jeftino dokupljivati LKPC novi meteor,oprostite htio sam reći novu zvijezdu na ZSE, zajedno sa svojim stručnim stožerom.
Pošto su radnici kupovali?
Po 200 kuna.
Pošto je ivana kupovala?
Po 1800 kuna.

Ne bojte se

– pa na prethodnoj stranici sam vam odgovorila za LKPC.
– kod nas se pametnom treba reći samo jednom.
– pisala sam i za HGtip sportivo, koliko će tamo ostati magaradi.
– a kod nas se kaže kako se tovaru mora više puta objašnjavati jer malo slabije kuži stvari.
– da ne bi tu bilo zabune, jer ja na ovoj temi ipak širim ljubav.
– magarčić je moja omiljena životinja.

– I love this game.
Pozdrav !


Bez nervoze. Mirovinac je utukao nasih 50 milja kuna jer je dobio naredbu s vrha da uleti s lovom posto drzava nema perja za isplatiti dug umirovljenicima. A kako ce to nama pomoci? Bojim se nikako

Kako sada stoje stvari, to je ulaganje koje je dosta sigurno i trebalo bi se isplatit realtivno brzo. Što se hrvatska više približava EU to će njene obveznice biti sigurnije i skuplje. A to znači da će i dionice za visokim dividend yieldom biti atraktivnije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Bez nervoze. Mirovinac je utukao nasih 50 milja kuna jer je dobio naredbu s vrha da uleti s lovom posto drzava nema perja za isplatiti dug umirovljenicima. A kako ce to nama pomoci? Bojim se nikako

Kako sada stoje stvari, to je ulaganje koje je dosta sigurno i trebalo bi se isplatit realtivno brzo. Što se hrvatska više približava EU to će njene obveznice biti sigurnije i skuplje. A to znači da će i dionice za visokim dividend yieldom biti atraktivnije.
[/quote]
Da ali mirovinac je to u nekoliko dana mogao skupiti na bidu i jeftinije a ne da ga ministar finacija tjera da kupi. To je gore od socijalizma. To se zove neplanska privreda pod navalom stihije.

who dares, wins




Bez nervoze. Mirovinac je utukao nasih 50 milja kuna jer je dobio naredbu s vrha da uleti s lovom posto drzava nema perja za isplatiti dug umirovljenicima. A kako ce to nama pomoci? Bojim se nikako

Kako sada stoje stvari, to je ulaganje koje je dosta sigurno i trebalo bi se isplatit realtivno brzo. Što se hrvatska više približava EU to će njene obveznice biti sigurnije i skuplje. A to znači da će i dionice za visokim dividend yieldom biti atraktivnije.
[/quote]
Da ali mirovinac je to u nekoliko dana mogao skupiti na bidu i jeftinije a ne da ga ministar finacija tjera da kupi. To je gore od socijalizma. To se zove neplanska privreda pod navalom stihije.
[/quote]

To se zove viši interes.

New Report

Close