Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informanka.

– što je ovo dragi investitori ??????????????????

– pa većina mojih postova bez ocjene !!!!!!!!!!!!!!!!!!
– nestalo municije, jesam li pogodila.

– I love this game.
Pozdrav !



tko je sipao jnaf po 3070 ?

– zabranjeno je odavanje povlaštenih informacija.
– jeste li noćas gledali onaj film kako su onom glumcu (brokeru) stavili lisice na ruke.
– ipak se trebamo pridržavati zakona.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
nisam gledao sinoc film….zaspao….umor nakon brutalnog vikenda…bilo kako bilo piknuo malo….mozda je repriza filma danas

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Informanka.

– danas stvarno i više nego zanimljivo trgovanje.
– švabe, u plusu 2.3%,
– ameri skoro hvataju plus 2%.
– brodari skoro svi, osim jednog u plusu,
– cijeli svijet osim, Japana u plusu.

– a kod nas, minus -0.83% .
– stvarno zanimljivo !!!!!!!!!

– I love this game.
Pozdrav !

Oni svi rade nešto da pomognu svojoj ekonomiji. Naša vlada ne pokazuje nikakav interes da nešto promjeni. Proračun pokazuje da se državna potrošnja ne smanjuje i da vlada nije spremna ni na minimalne, a kamo li strukturne reforme.

Mislim da ovakvim proračunima i ovakvom politikom nećemo privući investicije i nećemo ohrabriti ljude da ulažu u hrvatske dionice.
[/quote]

Jos da mi je znati kak misle platiti 44 milijardi krede koje dospijeva na naplatu slijedece godine. Ah da – opet ce Suki imati nasmijano lice i recenicu "evo malo smo se zaduzili".


Informanka.

– što je ovo dragi investitori ??????????????????

– pa većina mojih postova bez ocjene !!!!!!!!!!!!!!!!!!
– nestalo municije, jesam li pogodila.

– I love this game.
Pozdrav !


Evo ja ispucao.

www.stopbandic.com

Ono što me veseli je što sve više ulagača iskazuje sumnju u mogućnost nastavka rasta cijena i prelazi u medvjeđi tabor. Bull markets grow on skepticism.

I dalje sam uvjeren da će Crobex u razdoblju do iduće jeseni doći blizu 3000 bodova. Ako moram reći određenu razinu onda neka bude 2850 jer se fibonacci pokazao nevjerojatno uspješan na Crobexu pa zašto ne probati s njim i dalje.

Većina investitora se lovi za cijene (sidra) iz 3. mjeseca ove godine i čini im se da su cijene previše rasle dok istovremeno u realnom sekotru nema pomaka. Ovakvo razmišljanje je apsolutno pogrešno. Kao što i je većinom slučaj sa dominantnim razmišljanjima. Tadašnje cijene su rezultat iracionalno velikog straha i nisu imale nikakvo uporište u fundamentima (govorimo o tržištu što ne mora značit da vrijedi i za svaku pojedinu dionicu). Koga zanima više preporučam blog G.Bakić-a koji je daleko sposobniji od mene svoje misli izraziti u pisanom obliku.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Moj davno napisani indeks ljubavi koji će korelirati s CROBEX-om, 3200.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

best buy dugoročno…
http://www.net.hr/ljepota/page/2009/11/23/0499006.html


best buy dugoročno…
http://www.net.hr/ljepota/page/2009/11/23/0499006.html

Definitivno BEST BUY! Sjajan post kolega!


jesam li pogodila

Naravno, kao i prije par dana da je sve do 1100 na atpl odlična kupnja, ali i da je prodaja lkpc na 1850 za ismijavanje.
I love your game!
– Pozdrav


Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. )

Naravno da se poznamo. Pa zar niste gledali Alien vs Predator (razvalio sam ga ko beba zvecku)?



Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. )

Naravno da se poznamo. Pa zar niste gledali Alien vs Predator (razvalio sam ga ko beba zvecku)?
[/quote]
[lol] [lol]




uskoro slijedi konacna demonstracija implikacije iskrcaja brutalnog kapitala.
[thumbsup]

– znaći tako kažu vaši grafovi.

– samo onda bi bolje bilo to reći ovako.

– dragi investitori,
– danas smo došli do provalije.
– a sutra idemo i korak dalje.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

ispravak netocnog navoda:

– ja nisam napisao "provalija"

– ja sam napisao "konacna demonstracija implikacije iskrcaja brutalnog kapitala"

"provalija" ne znaci "konacna demonstracija implikacije iskrcaja brutalnog kapitala"

[/quote]

Kolika misliš da bi mogla biti implikacija?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close