Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ufff… dobro je da sam slušao svoga brata i riješio se na vrijeme precjenjenih građevinara poput THNK i HDEL i za te novce kupio podcijenjene i vrijedne dionice iz koncerna Agrokor. Suprotno od preporuka tamo nekakvih Vidri i šta ti ja znam koji su prije koji mjesec sugerirali prodaju dionica vrijednih firmi iz koncerna Agrokor i kupnju građevinarskih dionica. Pa bankrotirao bih da sam takve slušao. Uh…. brate hvala ti.

A je li ti se bracek izvukao iz Viadukta, tu nešto jako dimi, a gdje ima dima sigurno netko puši

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Informanka.

– evo dva sata držim nalog na LKPC.
– i ništa.
– pa sam se prebacila na kupnje nekih dugih dionica.
– i sada vi dajete 23kn jeftinije nego što sam vam ja nudila.
– e stvarno ste prave ovćice.

– ali evo da se pohvalim,
– nakon dugog čekanja realizirana mi dva naloga.

– I love this game.
Pozdrav !


Ufff… dobro je da sam slušao svoga brata i riješio se na vrijeme precjenjenih građevinara poput THNK i HDEL i za te novce kupio podcijenjene i vrijedne dionice iz koncerna Agrokor. Suprotno od preporuka tamo nekakvih Vidri i šta ti ja znam koji su prije koji mjesec sugerirali prodaju dionica vrijednih firmi iz koncerna Agrokor i kupnju građevinarskih dionica. Pa bankrotirao bih da sam takve slušao. Uh…. brate hvala ti.

Svaka cast vasem bratu, i meni je moj toplo preporucio da zaobilazim hdel, dionicu koju su na 350 preporucivale "neke povijesne licnosti ovog foruma" [yawn]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. ).
Jedino što oni rade na ovom forumu je provokacija ostalih korisnika.

SAmim time konstantno daju posla moderatorima, i time im uzimaju dragocjeno vrijeme, koje bi, siguran sam, oni mogli kvalitetnije iskoristiti.

Palac dolje za provokatore.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. ).
Jedino što oni rade na ovom forumu je provokacija ostalih korisnika.

SAmim time konstantno daju posla moderatorima, i time im uzimaju dragocjeno vrijeme, koje bi, siguran sam, oni mogli kvalitetnije iskoristiti.

Palac dolje za provokatore.

lp

ne znam zašto vas smeta tuđe pisanje kad je različito od vašeg? svatko ima pravo napisati što misli o raznim temama na TK. što se tiče toga tko su na ovom forumu provokatori, mislim da ogroman broj korisnika takvima doživljava upravo vas i vašu ekipu. NHF

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Informanka.

– trgovanje.
– samo se zahebavam u ovoj kupnji gdje se takoreći ništa ne kupuje ali se stalno mijenjaju nalozi.
– te lipice mi doslovno ništa ne znaće,
– ali me zabavljaju, jer barem nešto radim.
– na kupnji sam 6 dionica.

– I love this game.
Pozdrav !


Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. ).
Jedino što oni rade na ovom forumu je provokacija ostalih korisnika.

SAmim time konstantno daju posla moderatorima, i time im uzimaju dragocjeno vrijeme, koje bi, siguran sam, oni mogli kvalitetnije iskoristiti.

Palac dolje za provokatore.

lp

Aha dakle kad ja provociram onda je to provokacija, a kad neki drugi likovi provociraju druge onda nema reakcije? Ma kak si ti meni guba sa tim svojim licemjernim stavovima. Daj jos pliz.

p.s.
Da te podsjetim na tvoje provokacije ili (nadam se) nema potrebe?


Ja na ovoj temi nisam pisao još od trećeg mjeseca ove godine, kad su me neki molili ( kao Merlina ) da stavim svoje zicere.

A vi ste i Merlin?
Dakle javno priznajete da imate duple nickove??? [shocked]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. ).
Jedino što oni rade na ovom forumu je provokacija ostalih korisnika.

SAmim time konstantno daju posla moderatorima, i time im uzimaju dragocjeno vrijeme, koje bi, siguran sam, oni mogli kvalitetnije iskoristiti.

Palac dolje za provokatore.

lp

ne znam zašto vas smeta tuđe pisanje kad je različito od vašeg? svatko ima pravo napisati što misli o raznim temama na TK. što se tiče toga tko su na ovom forumu provokatori, mislim da ogroman broj korisnika takvima doživljava upravo vas i vašu ekipu. NHF
[/quote]

Bravo kolega kokpit.
Imate moju punu podršku

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Informanka.

– trgovanje.
– samo se zahebavam u ovoj kupnji gdje se takoreći ništa ne kupuje ali se stalno mijenjaju nalozi.
– te lipice mi doslovno ništa ne znaće,
– ali me zabavljaju, jer barem nešto radim.
– na kupnji sam 6 dionica.

– I love this game.
Pozdrav !


A ti se draga lipariš sa monom, evo ti sad 5 kom 8 lipa više.

Korkyra



Ufff… dobro je da sam slušao svoga brata i riješio se na vrijeme precjenjenih građevinara poput THNK i HDEL i za te novce kupio podcijenjene i vrijedne dionice iz koncerna Agrokor. Suprotno od preporuka tamo nekakvih Vidri i šta ti ja znam koji su prije koji mjesec sugerirali prodaju dionica vrijednih firmi iz koncerna Agrokor i kupnju građevinarskih dionica. Pa bankrotirao bih da sam takve slušao. Uh…. brate hvala ti.

A je li ti se bracek izvukao iz Viadukta, tu nešto jako dimi, a gdje ima dima sigurno netko puši

[/quote]

veleštovani kolega Predator, moj je brat prodao VDKT po 497 kuna kojeg je prethodno kupio po 300. Kako je i sam puno puta napisao i izračunima argumentirao (imate na ovom topicu kao i na topicu VDKT), fundamentalni gap VDKT za basketom ostalih građevinara se zatvara njegovim dolaskom u cjenovni razred između 450 i 500 kuna i od tog trenutka putovat će zajedno sa sektorom. Tako se i ostvarilo. Ja sam ga srećom poslušao, i na toj dionici zaradio finih 70% u roku od par mjeseci. Ušao je doduše naknadno još jednom po 430 sa manjom količinom i prodao sa manjim gubitkom od 15-ak kuna po dionici kad je vidio kamo ide građevinski sektor.

srdačno Vaš, guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR.

p.s. a zašto se vi javljate umjesto kolege Vidre? Da li ste vi njegov glasnogovornik?



Informanka.

– trgovanje.
– samo se zahebavam u ovoj kupnji gdje se takoreći ništa ne kupuje ali se stalno mijenjaju nalozi.
– te lipice mi doslovno ništa ne znaće,
– ali me zabavljaju, jer barem nešto radim.
– na kupnji sam 6 dionica.

– I love this game.
Pozdrav !


A ti se draga lipariš sa monom, evo ti sad 5 kom 8 lipa više.
[/quote]
Vidiš kako se ja i ti lipo igramo draga.
Jesi to popustila, a ne vraćaš se nazad na 17 lipa, evo i mene.

Korkyra

New Report

Close