Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajaj… pa što ja radim u PG-u onda više?!?

posebno nakon jedne lijepe omaške i neprofesionalne reakcije… mada su vrlo brzi i nedavno unaprijedili svoje serverske kapacitete…

hvala Mreich

nema mi druge nego se zae..ti

minimalna provizija?

[
Imaju on-line ali ako radiš preko neke bokerske kuće, zar ne?
[/quote]

ako radiš preko njih, imaš on line trgovanje


minimalna provizija?


100 kuna.

Imaju on-line ali ako radiš preko neke bokerske kuće, zar ne?

Pa radiš preko njihove brokerske kuće u Amruševoj.
Ako radiš preko druge brokerske kuće onda on-line ovisi o toj BK.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

evo ja zvao i prebacujem se…

0,65% provizija u startu, svakih 2 milje prometa spusta se za 0,05%
umjesto 25 kuna za IT troškove (???!!!) sada je 19,45 (kažu definirano od strane SDA)

toliko, zaboravio sam pitati moze li se nalog izmijeniti bez otkazivanja

nema mi druge nego se zae..ti


evo ja zvao i prebacujem se…

0,65% provizija u startu, svakih 2 milje prometa spusta se za 0,05%
umjesto 25 kuna za IT troškove (???!!!) sada je 19,45 (kažu definirano od strane SDA)

toliko, zaboravio sam pitati moze li se nalog izmijeniti bez otkazivanja

Može ali samo telefonom. Naravno to ima smisla samo ako ti je nalog djelomično izvršen, kako ne bi plaćao ponovno 100 kuna minimalne provizije.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

e koje su najjeftinije , ali sa pristojnom uslugom brokerske kolibe kod nas


Elvar: ” evo ja zvao i prebacujem se… 0,65% provizija u startu, svakih 2 milje prometa spusta se za 0,05% umjesto 25 kuna za IT troškove (???!!!) sada je 19,45 (kažu definirano od strane SDA) toliko, zaboravio sam pitati moze li se nalog izmijeniti bez otkazivanja ” Može ali samo telefonom. Naravno to ima smisla samo ako ti je nalog djelomično izvršen, kako ne bi plaćao ponovno 100 kuna minimalne provizije.

naravno, na to sam i mislio… e pa odlično… tako i tako ne mislim više davati naloge od xxx kuna po 0,65% provizije manje od 100 kuna [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Vjerojatno ABACUS, neznam točno jer još nisam bio kod njih.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

1. nalozi se putem Abac@tradea mogu zadavati, opozivati i mjenjati. Izmjena naloga je moguća i ako je nalog samo djelomično izvršen.
2. provizija je u startu 0,7% i minimalna 50kn
0,6% – 1 milijon kuna protrgovanih
0,5% – 5 milijona kuna protrgovanih

nema mi druge nego se zae..ti

elvar u usporedbi sa PG to znaći da su 5,55 kn jeftiniji po transakciji (i nije baš nešto)…veća im je minimalna provizija tako da treba ulagati debelo preko 10.000 kn po nalogu (cca. 14.500 kn)…i što je sa 0,2% naknade za vođenje računa?


Vjerojatno ABACUS, neznam točno jer još nisam bio kod njih.

Pogledajte Comline Brokeri iz Siska
0,6% provizija, min.30 kuna, može se mijenjati nalog bez daljnih troškova i on-line

New Report

Close