Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Informanka.

– ma možete vi mene trpati s koliko god jedinica hoćete.
– ali sve moje dionice stoje i više nego dobro.

Vidim i moderatori su ti dali 1%. Izgleda da je čitav svijet protiv tebe.

Ko je nova zvijezda ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ipak nije fer "BRUTALNO" napadati jednu ženu!

Informanka.

– danas također minus 13.058kn.
– i evo već četvrti dan za redom minus.
– cijelu stvar je spasila brutalna zarada od ponedjeljka.
– ali ovi minusi su tu zaradu doslovno pojeli tako da sam tjedan zaključila s minusom od 9.757kn.
– evo nakon dugog perioda pojavio se je minus i na tjednom nivou.

– I love this game.
Pozdrav !


Informanka.

– danas također minus 13.058kn.
– i evo već četvrti dan za redom minus.
– cijelu stvar je spasila brutalna zarada od ponedjeljka.
– ali ovi minusi su tu zaradu doslovno pojeli tako da sam tjedan zaključila s minusom od 9.757kn.
– evo nakon dugog perioda pojavio se je minus i na tjednom nivou.

– I love this game.
Pozdrav !

Kako možemo pomoći ?

Za početak ostavi nam broj računa pa ćemo nešto skupiti i poslati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Evo ja ću poslati konac i iglu besplatno da se može barem jedro zakrpat.

Just another day in paradise


Na kraju koga je briga tko brutalno zarađuje……

– svi koji prate ovu temu to im je jedan od najvažnijih podataka.
– ipak se treba znati tko je tko na ovom forumu.
– jer zbilja nismo svi isti, isto tako i burza nije socijalna ustanova.

– I love this game.
Pozdrav !


Ko je nova zvijezda ?

– pa o tome je i previše pisano.

– nova zvijezda tržišta je LKPC.

– ali moram naglasiti kako mi je to po velićini 8. investicija u portfelju.
– evo ovaj tjedan sam ju svaki dan nadokupljivala.
– nisu neke velike količine ali sam stalno na kupnji.

– lansirala sam ju prošli vikend.
– evo tada je cijena bila točno 1.750kn.
– evo i malih zanimljivosti, tada je tnpl, thnk i lkpc cijena 1.750kn.
– danas tnpl (1.700), thnk (1.669).

– a LKPC je danas 1.775kn.
– razlika je očita.
– a i cijena je išla gore 25kn, zbilja nije puno,
– ali vidite i sami kako se sve to odvijalo u jednom padu tržišta.
– puno trejdera je pokušavalo rušiti LKPC,
– ali nisu uspijeli,
– tako da je i ovaj skroman rast i više nego dobro za tu investiciju.

– i ovom prilikom se zahvaljujem svim znanim i neznanim investitorima koji sudjeluju u ovom projektu.

– I love this game.
Pozdrav !

Nekako mi se čini da vaši plivači favoriti žestoko posustaju, tj ne posustaju u padanju………………dok recimo moji HT, PODR, PBZ i ZABA jednostavno blistaju i pokazuju svu raskoš svoje defanzivne ljepote u zaštiti vašeg investiranog kapitala.

Naravno ovo je tek početak tog procesa, gdje se pokazuje da je nakon žestokog rallya od 70%, opet vrijeme za defanzivne dionice i ulaganje u spoznaju oko rizika……………..ja vam to pišem već više od mjesec dana, ali eto vi mislite da mi iz Volksbanka nemamo pojma o marketu a da neki samoproglašeni gurui imaju.
Što se pokazuje kao neoprostiva i skupo plaćena zabluda……..a minusi postaju kao kuća veliki
Kao i obično najgore prolaze brodari i građevinari………….baš kao što sam vam govorio. A kraj se još uvijek ne nazire…………???????????????

Time management gospodo draga…….ulagati u spoznaju što je time management i teorija portfelja…….a smanjiti veličanje pojedinih luzera i viski-cola ulagača
[bye]


Nekako mi se čini da vaši plivači favoriti žestoko posustaju, tj ne posustaju u padanju………………dok recimo moji HT, PODR, PBZ i ZABA jednostavno blistaju i pokazuju svu raskoš svoje defanzivne ljepote u zaštiti vašeg investiranog kapitala.

Naravno ovo je tek početak tog procesa, gdje se pokazuje da je nakon žestokog rallya od 70%, opet vrijeme za defanzivne dionice i ulaganje u spoznaju oko rizika……………..ja vam to pišem već više od mjesec dana, ali eto vi mislite da mi iz Volksbanka nemamo pojma o marketu a da neki samoproglašeni gurui imaju.
Što se pokazuje kao neoprostiva i skupo plaćena zabluda……..a minusi postaju kao kuća veliki
Kao i obično najgore prolaze brodari i građevinari………….baš kao što sam vam govorio. A kraj se još uvijek ne nazire…………???????????????

Time management gospodo draga…….ulagati u spoznaju što je time management i teorija portfelja…….a smanjiti veličanje pojedinih luzera i viski-cola ulagača
[bye]


dobro da je volksbanka u igri


Nekako mi se čini da vaši plivači favoriti žestoko posustaju, tj ne posustaju u padanju………………dok recimo moji HT, PODR, PBZ i ZABA jednostavno blistaju i pokazuju svu raskoš svoje defanzivne ljepote u zaštiti vašeg investiranog kapitala.

Naravno ovo je tek početak tog procesa, gdje se pokazuje da je nakon žestokog rallya od 70%, opet vrijeme za defanzivne dionice i ulaganje u spoznaju oko rizika……………..ja vam to pišem već više od mjesec dana, ali eto vi mislite da mi iz Volksbanka nemamo pojma o marketu a da neki samoproglašeni gurui imaju.
Što se pokazuje kao neoprostiva i skupo plaćena zabluda……..a minusi postaju kao kuća veliki
Kao i obično najgore prolaze brodari i građevinari………….baš kao što sam vam govorio. A kraj se još uvijek ne nazire…………???????????????

Time management gospodo draga…….ulagati u spoznaju što je time management i teorija portfelja…….a smanjiti veličanje pojedinih luzera i viski-cola ulagača
[bye]


Kolega pišite šta god hoćete samo molim vas nemoj te pisati da Zaba blista jer sam dnevno tamo nazočan i vidim sve osim blistanja. Sav jad i bijeda hrvatskog TK se tamo da iščitati.
Ove druge neću ni komentirati.

who dares, wins

Sve te bančurde ima da dođu sa dobiti na nulu pa da onda neko izračuna p/E, ima da im bude beskonačno ko kozmos!! Jedino što tu kod nas nešta vredi jest telekom i Janaf. Samo mi je Janaf trenutno mnogo skup!!!!
Ćekat ću ga ko i onaj naš najbolji mirovinski fond na hiljadu kuna!!!!!!!


Glede Bakića….
Čovjek je što se tiče znanja, pa usudio bih se reći broj jedan u Hrvatskoj…No, burza nije uvijek samo znanje već je bitna i psihologija…Kakav je tu ne znam, al to odaju njegovi rezultati…

– a gdje sam onda ja ako je on broj jedan ?????????????

– ako ćemo gledati veličinu portfelja tada je zbilja punoooo uspješniji od mene.

– izanalizirala sam cijeli njegov portfelj,
– pa to je rečeno u dvije rijeći, živa katastrofa.

– igram se i ja na nelikvidnim, ali onima koje pozitivno posluju i dijele dividendu.
– tu neki pišu kako stalno kupuje, evo prodaje sada sitno ptkm na dnu.
– vidim kako ima i viro, to nadokupljuje, a ja iz toga izišla na vrhu uz brutalnu zaradu.
– nadokupljuje i lplh, ali ne kužim zašto tu ne ide na rušenje cijene, jer on je tu cijenu i digao, ali je očito kako je tu mogao izići samo naš gospodin Lopina, zašto dizati cijenu ako se ne kapitalizira zarada (ali tu nema prometa za kapiztalizaciju zarade), a mislim kako mu je tu prosjećni ulaz na puno većoj cijeni.
– eto dok se on muči tu na lplh, ja sam sigurno desetak puta ulazila i izlazila iz atpl.

– ako sada dođe do značajnog pada, te nelikvidne ne može prodati i padati će zajedno s tržištem.
– jedina nepoznanica mi je tu njegova keš pozicija.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close