Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Glede Bakića….
Čovjek je što se tiče znanja, pa usudio bih se reći broj jedan u Hrvatskoj…No, burza nije uvijek samo znanje već je bitna i psihologija…Kakav je tu ne znam, al to odaju njegovi rezultati…

Glede novih braća i sestara…
Novi likovi su osvanuli na forumu i predstavljaju se kao braća/sestre od starih….Pitanje za GOBERNATORA… Zar ti stvarno misliš da netko ovdje vjeruje u tu tvoju priču…I da, nije mi jasno zašto si sam rušiš ugled tu na forumu s tim djetinjim postupcima ???
Nažalost, o dotičnom čovjeku sam imao malo ozbiljnije mišljenje…No, sve kad tad ispliva na površinu…

jmirko @ vjerojatno doma ne dobivaju dovoljno paznje pa se ovdje izivljavaju ,prepoznat ce se sami …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Informanka.

– ma možete vi mene trpati s koliko god jedinica hoćete.
– ali sve moje dionice stoje i više nego dobro.

– onda što kažete za novu zvijezdu tržišta.
– sve pada, a ona raste.
– nikad nisam pisala o dionici koju ću vam sutra i uvaliti.
– naravno da ću vam je prodati, ali kada cijena dobro naraste.
– obožavam to raditi kad mi je prinos 100%.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. danas ista taktika kao i jučer.
– nalozi tu, i ja se isključujem.


– onda što kažete za novu zvijezdu tržišta.
– sve pada, a ona raste.

Ja tražim gledam, pitam se koja bi to dionica mogla biti, ali na žalost nisam je uspio pronaći. U Crobexu imaju tri dionice koje rastu, a najviše od njih ATGR-R-A. [thumbsup]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Drugari ima da se klonite brodara, građevine, logistike i maloprodaje

A da se držite ko pijan plota HT, banke, prehrambena i prerađivačka industrija
Sve napisano crno na belo ko na kamen da je uklesano. Ima i prevod da se ne mučite sa Googlom

http://business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Outlook-2010-Gdje-ulagati-a-cega-se-kloniti

Nemoj da mi neko posle kukumavči kako ga niko nije hteo da upozori. [cry]



– onda što kažete za novu zvijezdu tržišta.
– sve pada, a ona raste.

Ja tražim gledam, pitam se koja bi to dionica mogla biti, ali na žalost nisam je uspio pronaći. U Crobexu imaju tri dionice koje rastu, a najviše od njih ATGR-R-A. [thumbsup]
[/quote]
da nije smješno bilo bi žalosno
toliko puta ponavljanja istih teza,kako više ne dosadi
a sve pada li ga pada….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


Glede Bakića….
Čovjek je što se tiče znanja, pa usudio bih se reći broj jedan u Hrvatskoj…No, burza nije uvijek samo znanje već je bitna i psihologija…Kakav je tu ne znam, al to odaju njegovi rezultati…

Jako smjela izjava, moram priznati. Da bi se tako nešto napisalo, morala bi se znati struktura ulagača u HR a to Vi kolega sigurno neznate. Ima njih masu za koje se ne zna, a imaju znanja i rezultate.
rade u tišini.

Onaj tko ima znanja trebao bi valjda imati i rezultata zar ne?
AKo je kupovao u jeku krize, kako je netko ovdje napisao LPLH po 360, a sada je cijena 70, onda za tu mene nema dileme, pušing samo takav.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ajde, barem je izgleda KODT-R-A očišćen od manijaka koji prodaju jeftino.
Ali možda griješim …. [proud]

Ajde tko ce mi izbacit uljeze od sutra – par tjedana sam cekao, mozda je prosla serija losih rezultata:

Chelsea, Arsenal, Manu, Rangers, Lyon, Bordeaux, Anderlecht, Olympiakos, Real, Barca


Drugari ima da se klonite brodara, građevine, logistike i maloprodaje

A da se držite ko pijan plota HT, banke, prehrambena i prerađivačka industrija
Sve napisano crno na belo ko na kamen da je uklesano. Ima i prevod da se ne mučite sa Googlom

http://business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Outlook-2010-Gdje-ulagati-a-cega-se-kloniti

Nemoj da mi neko posle kukumavči kako ga niko nije hteo da upozori. [cry]

[thumbsup]

I'll be twice the King my father ever was!

Kladim se da neki koji mi daju jedinice doista i znaju više o Realu i Barci, nego o nekim firmama čije su dionice kupili , pa sad eto padaju , pa kukaju [lol] [lol]


Kladim se da neki koji mi daju jedinice doista i znaju više o Realu i Barci, nego o nekim firmama čije su dionice kupili , pa sad eto padaju , pa kukaju [lol] [lol]

Upravo tako kolega Zmrklic. Srećom pa sam poslušao svoga brata i kupio dionice od hrvatskog poslovnog genijalca g.Ivice Todorića i čvrsto ih držao, kao i još neke podcijenjene i perspektivne dionice poput LKPC i ADPL. A na vrijeme se otarasio precjenjenih građevinara kada su neke ”povijesne ličnosti” ovog foruma sugerirali prodaju Todex-a i ADPL i kupnju građevinara. Majko sveta koliko bih novaca izgubio da sam slušao te kvazi gurue. Jadni oni koji njih slušaju. Uf… hvala ti brate guverneru, hvala ti g.Nenade Bakicu, hvala ti g. Ivice Todoriću i hvala ti g.Warrene Buffetu. Uzeo samo najolje od svih.

I sada lijepo mogu te dionice polako rasprodavati ako hoću i kupovati građevinu koja se raspala u zadnjih mjesec dana. Al si mislim… zašto da prodajem fundamentalno podcijenjene dionice stabilnih sektora i bilanci i mijenjam ih za precjenjene građevinare poput THNK ili HDEL u nesigurnom sektoru koji grcaju u dugovima. Pa morao bih biti lud za takav riskantan potez. I ova Podravka mi ne djeluje baš najsretnije. Moglo bi tamo bii svašta. Ipak u toj firmi vladaju mutna posla i nadzorni odbor im doručkuje u Remetincu.
[bye]


Informanka.

– ma možete vi mene trpati s koliko god jedinica hoćete.
– ali sve moje dionice stoje i više nego dobro.

– onda što kažete za novu zvijezdu tržišta.
– sve pada, a ona raste.
– nikad nisam pisala o dionici koju ću vam sutra i uvaliti.
– naravno da ću vam je prodati, ali kada cijena dobro naraste.
– obožavam to raditi kad mi je prinos 100%.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. danas ista taktika kao i jučer.
– nalozi tu, i ja se isključujem.

Brutalno se zarađuje uvijek………..
Naravno može svatko to reći…….
Neki su brutalno zarađivali i kad je crobex padao i 7% u jedno danu…….
Na kraju koga je briga tko brutalno zarađuje……

Šepurenje i egocentričnost su jako gadni kako na burzi tako i u privatnom životu…..

– sviđa mi se ova igra!!!!!
Pozdrav!!!!

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close