Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dionica se kupuje zbog budućnosti, a ne zbog toga jer joj je nizak P/B. Treba pokušati procijeniti budućnost poslovanja firme. Ništa nije fundamentalno podcijenjeno. Postoje samo dionice koje će opravdati očekivanja i one koje neće.

– evo jedna stvarno pametna rečenica.

– a to ja upravo i radim.
– ovakvi padovi me raduju zbog jeftinog dokupa,
– ali onih dionica koje ću vam na proljeće uvaliti s zaradom od 100%.

– nikako na svima niti ne planiram imati toliku zaradu,
– ali ipak moram gledati i na disperziju rizika.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Ako mislite da ce i dalje potrajati pad cemu vec sada ulaziti?


ja bih se rado mijenjao sa ukupnim financijskim rezultatima g.Nenada Bakića. No vi vjerojatno ne biste. Vi ste po tom pitanju sigurno bolji. I da vas podsjetim, jer možda niste znali… Bakićeva financijska priča ne počinje sa crobexom od 3000.

tip je genijalac. i naravno da zbog toga mnogima nije drag. Ja nemam problem da nekome priznam da ima znanje. Ali nemam problem ni da mnogima kažem da ga nemaju.

s poštovanjem,

guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR

Nemam uvid u njegove financijske rezultate, ali pretpostavljam da je uspješniji od mene na burzi. Meni je ovo hobi, a ne posao. Stoga i ne gledam druge ulagače kao konkurenciju i ne mjerim se prema njima. Nemam ništa protiv Nenada Bakića i vjerujem da njegovi rezultati zaslužuju poštovanje. Ja sam rekao da njegovo pisanje na blogu ne zaslužuje poštovanje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Iznenađenje je ATPL, ove druge imaš već dulje vrijeme.

– dobila sam te dividendne, pa još i nadokupljivala.
– ali nisu neke velike količine s kojima mogu manipulirati na burzi.
– gledam te indexe, ali izgleda ništa od toga.

– I love this game.
Pozdrav !


Ako mislite da ce i dalje potrajati pad cemu vec sada ulaziti?

– u ovome padu sam brutalno zaradila.
– pad vam zbilja nije toliko važan koliko to u kojim ste dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !



Iznenađenje je ATPL, ove druge imaš već dulje vrijeme.

– dobila sam te dividendne, pa još i nadokupljivala.
– ali nisu neke velike količine s kojima mogu manipulirati na burzi.
– gledam te indexe, ali izgleda ništa od toga.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Evo Cramer preporučuje brodare na CNBC.

Mora da je čitao poslovni forum prije emisije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



ja bih se rado mijenjao sa ukupnim financijskim rezultatima g.Nenada Bakića. No vi vjerojatno ne biste. Vi ste po tom pitanju sigurno bolji. I da vas podsjetim, jer možda niste znali… Bakićeva financijska priča ne počinje sa crobexom od 3000.

tip je genijalac. i naravno da zbog toga mnogima nije drag. Ja nemam problem da nekome priznam da ima znanje. Ali nemam problem ni da mnogima kažem da ga nemaju.

s poštovanjem,

guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR

Nemam uvid u njegove financijske rezultate, ali pretpostavljam da je uspješniji od mene na burzi. Meni je ovo hobi, a ne posao. Stoga i ne gledam druge ulagače kao konkurenciju i ne mjerim se prema njima. Nemam ništa protiv Nenada Bakića i vjerujem da njegovi rezultati zaslužuju poštovanje. Ja sam rekao da njegovo pisanje na blogu ne zaslužuje poštovanje.

[/quote]

Ja smatram da njegovo pisanje na blogu zaslužuje poštovanje. Barem mene i moga brata. Čitajući njegov blog, puno nam je pomogao i to na način da smo za svoja razmišljanja u njegovim rečenicama našli i naknadnu potvrdu tih promišljanja. Meni je to puno značilo i hvala mu na tome. Nekima možda nije, i to poštujem.

srdačno vaš,

guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR


Taj čovjek nema blage veze.Jedino što on ima su novci i vrijeme.

A novci i vrijeme su mu pali s neba?

ipak on nema blage veze… mora da mu ih je poklonio bogati tata.

Dajte kolega, pa svaka druga vaša rečenica je oksimoron. bez uvrede.

srdačno vaš,

guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR


Evo Cramer preporučuje brodare na CNBC.

http://www.cnbc.com/id/15840232?play=1&video=1334495851&__source=yahoo|headline|quote|video|&par=yahoo

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Evo Cramer preporučuje brodare na CNBC.

http://www.cnbc.com/id/15840232?play=1&video=1334495851&__source=yahoo|headline|quote|video|&par=yahoo

[/quote]
al sigurno ne preporucuje nase brodare….kad vidi ovo kod nas [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Brutalno se zarađuje uvijek………..
Naravno može svatko to reći…….
Neki su brutalno zarađivali i kad je crobex padao i 7% u jedno danu…….
Na kraju koga je briga tko brutalno zarađuje……

Šepurenje i egocentričnost su jako gadni kako na burzi tako i u privatnom životu…..

– sviđa mi se ova igra!!!!!
Pozdrav!!!!

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Ako mislite da ce i dalje potrajati pad cemu vec sada ulaziti?

– u ovome padu sam brutalno zaradila.
– pad vam zbilja nije toliko važan koliko to u kojim ste dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

I ja ali to nije odgovor na pitanje koje sam postavio


Brutalno se zarađuje uvijek………..
Naravno može svatko to reći…….
Neki su brutalno zarađivali i kad je crobex padao i 7% u jedno danu…….
Na kraju koga je briga tko brutalno zarađuje……

Šepurenje i egocentričnost su jako gadni kako na burzi tako i u privatnom životu…..

– sviđa mi se ova igra!!!!!
Pozdrav!!!!

Dobro kažete kolega.
Ovdje postoji nekoliko frakcija koje stalno od nadmudrivanja do prepotencije, čiji je veći.
I tako svaki dan. Ali zaboravljaju jednu. Ali o tome malo kasnije.

New Report

Close