Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Glupo je pričati o nekakvoj velikoj propasti jer koliko iz povijesti znamo ona dolazi brzo i nenadano.
Kaj smo se sad mučili godinu dana da bi propali? Po svemu viđenom do sad kriza je bila kontrolirana a njene prave ciljeve ćemo saznati za određeno vrijeme. Zbog svega toga neke katastrofične najave su deplasirane.

Kriza ne pogađa svakoga jednako. Neki će iz krize izaći prije, neki kasnije. Neki će izaći jači, a neki slabiji. Neki neće izaći nikako. Kriza će potaknuti i ubrzati promjene u društvu i ekonomija će brže rasti jednog dana.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


http://www.seebiz.eu/sr/closing-bell/mnse/crnogorske-berze-luka-bar-i-kontejnerski-terminal-dobitrnici-dana,61388.html

Došlo vrijeme za luke, a konkretno za ovu se šuška o preuzimanju.


Ne šuška se. Ona se prodaje već duže vrijeme.

who dares, wins



Glupo je pričati o nekakvoj velikoj propasti jer koliko iz povijesti znamo ona dolazi brzo i nenadano.
Kaj smo se sad mučili godinu dana da bi propali? Po svemu viđenom do sad kriza je bila kontrolirana a njene prave ciljeve ćemo saznati za određeno vrijeme. Zbog svega toga neke katastrofične najave su deplasirane.

Kriza ne pogađa svakoga jednako. Neki će iz krize izaći prije, neki kasnije. Neki će izaći jači, a neki slabiji. Neki neće izaći nikako. Kriza će potaknuti i ubrzati promjene u društvu i ekonomija će brže rasti jednog dana.
[/quote]
Za to je kriza i izmišljena samo se još čeka da se vidi jesu li tvorci tog cirkusa postigli ono što su htjeli ili ih je u općoj gužvi netko nadigrao.

who dares, wins

Gledam ove junk dionice, po 20tak kuna.
Što mi je bolji izbor? HGSP ili OPTE?


Gledam ove junk dionice, po 20tak kuna.
Što mi je bolji izbor? HGSP ili OPTE?

punt-r-a…dobiš ih 20-30 za cijenu jedne gore navedene



Gledam ove junk dionice, po 20tak kuna.
Što mi je bolji izbor? HGSP ili OPTE?

punt-r-a…dobiš ih 20-30 za cijenu jedne gore navedene
[/quote]
A zamisli da PUNT-R-A napravi stock split?! [rolleyes]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Što zar je navlakuša već gotova, a tek sam počeo prodavati…………..cccccccc ja uvijek zakasnim na party. Ali dobro nije bed, biti će još prilika.

Ali zar niste vi za Janaf pisali da ćete je braniti na 3.500, a sad je na 3.200kn??
Čini mi se da je branite s pogrešne strane?

nhf


A šta to vi imate prodavati kada ste sve prodali na crobexu 1300 a sad ste izgleda prešli u onu skupinu koja se bavi virtualnom trgovinom, možda vas uzmu za predsjednika jer velika većina njih su vaši sljedbenici koje je tržište ošišalo na nulu.
[/quote]

kolega trava ne znam odakle vam ta glupost da sam na crobexu 1.300 prodavao???

-moram vas demantirati. ja sam tada kupovao, a ne prodavao
-a govorio sam i vama ostalima da je vrijeme za kupnju a ne za prodaju
-naravno kao i obično za to sam nagrađen vulgarnim porukama na pm
-zbog toga sam zamolio moderatora da zaključa nick Merlin
-jer ako je nešto činjenica to je da sam još u rujnu 2008. g. predvidio dno crobexa na 1.200
-u to doba imate i moje postove kao Merlina, koji su to best buy dionice što je vidim nekoliko forumaša poput ivane7 iskoristilo
-12.03.2009. sam na ovim stranicam napisao da sam se nakrcao i da očekujem rally unutar bear marketa
– dva dana prije toga sam također napisao što je best buy, međutim iz nepoznatih razloga mi je post obrisan
-ove činjenice možete provjeriti na temi Best buy kao i na temi Oporavak burze
-na tehničkoj analizi na 938 i 939 str imate moj graf gdje se lijepo vidi da smatram da je dno na 12xx, što se na kraju i ostvarilo

ipak sam ja čovjek sa čarobnom kuglom, što je vidljivo iz avatara

ovaj post je odgovor i kolegici ivani7 da sad ne ponavljam tekst, jer se kolegica nabacuje nekim virtualnim glupostima o tome kakav je moj portfelj
ne sjećam se da sam ja ikada komentirao na taj način bilo čiji portfelj ili insinuirao što netko ima ili nema
otkud bi netko mogao znati što tko ima u porfelju?
možda moj portfelj nije tako velik kao njezinog tate, ali nije ni puno manji, pa ipak ja sam svoj zaradio sa vlastitih deset prstiju i ulaganjem u znanje

[cool]

može sad preporuka za janaf i lkpc? buy??

http://www.kucilooro.webs.com/

ULPL [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

cijenjeni vidra ex merlin, ne znam zašto se uopće spuštate na njihovu razinu komunikacije,svima je jasno već iz par postova tko ste vi a tko su oni…nego da prijeđem na bitno molim vas s obzirom na temu da vi date trenutne pickove za best buy dionice. hvala unaprijed

fundamentalist


cijenjeni vidra ex merlin, ne znam zašto se uopće spuštate na njihovu razinu komunikacije,svima je jasno već iz par postova tko ste vi a tko su oni…nego da prijeđem na bitno molim vas s obzirom na temu da vi date trenutne pickove za best buy dionice. hvala unaprijed

-kolega ophelin, svatko ima pravo na vlastito mišljenje,
-kao i da iznese argumente zašto misli kao što misli
-ja volim čuti mišljenja ostalih kolega, bez obzira bili oni iskusni forumaši ili početnici
-naravno dok je tema tržište kapitala i dionice a ne osobni animoziteti i napadi na nekoga kao osobu
-što naravno kolege moderatori onda moraju sankcionirati

pa tako sam danas jako znatiželjan što misli kolega Plavi, kolegica Ivana7 i ostali ugledni forumaši, živuće legende i slično

pogotovo cijenim mišljenje kolege Fedje, jer se iz njegovih postova vidi da raspolaže odličnim znanjem i informacijama što je danas postala rijetkost

zbog mojih dosadašnjih stavova morate razumjeti da ne želim iznositi nikakve preporuke, jer sam mišljenja da je ovo bio rally unutar medvjeđeg tržišta

što sam imao za preporučiti, preporučio sam još u ožujku ( jnaf, igh, hdel, lkpc, thnk i slično )
-sad bi bilo malo deplasirano da govorim da je npr lkpc best buy, kad sam je ja kupovao na 820 kuna!!
-ili janaf da preporučujem na 3.200kn, a kupovao sam ga na 1.001 pa na dalje!
-zar nije tako??
-kolege će steći krivi dojam i pomisliti da im želim prodati vlastite dionice, a ja tako nikad nisam radio, niti to mislim ubuduće
-za razliku od nekih navodno uglednih članova!

pozdrav

http://www.kucilooro.webs.com/

Po koliko je tko kupovao dionicu nije nikakav argument niti polazno ishodište. Ako dionicu treba prodati, onda ju treba prodati, bez obzira po koliko ju je tko kupovao. Kad ju treba držati onda je treba držati, bez obzira po koliko je tko kupovao. A kad ju treba kupiti onda je treba kupiti, bez obzira po koliko ju je tko prethodno kupovao.

U ovoj igri na dulji rok pobjeđuju fundamenti i projekcije razvoja i napretka kompanija čije dionice kupujemo, a ne priče i pričice tko je kada koju dionicu kupovao ili prodavao i kad je tko šta rekao.

srdačan pozdrav,

governorov mlađi brat, GUBERNATOR

Treba li LKPC kupiti ili prodati i zašto, "governerov mlađi brate"?Isto pitanje za VDKT?Također i za DLKV?Treba li u portfelju držati građevinare ili nešto defanzivno?

hvala na odgovorima

Since 1923

New Report

Close