Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uh,sve sami bogataši tu ,svjetski putnici,moreplovci,pustolovi a ja ni za kartu do prištine [cry]

http://www.youtube.com/watch?v=8E7Jlf0ckx4&feature=related

…osim toga Ivanice,sve neka dječica sa dudom…,

a znaš onu…tko sa djecom ima posla ostane popišan… [proud]

a znaš i sama pelene,bočice …dude…


Evo kada na ovoj temi raspravljamo ja i jedan slikar,
– stvarno jako, jako puno niškorisnog teksta.
– ali dobro je to, jer se ovaj put bar ne svađamo.
– a sada gdje su moderatori da obrišu ovih par niškorisnih stranica.

– I love this game.
Pozdrav !

Ja se isto slazem da se Ivanine beskorisne gluposti obrisu. Ali kompletno. Samo se bojim da ne bi 2 posta ostala sveukupno

ja mislim da ne treba niš brisati ,meni su utakmice umova zanimljivije od onih drugih.


Daj budi korisna pa napiši kolega iz Druk dooa što da rade sutra??
Vidiš d aim više ništa nije jasno!

Daj pomozi im sad kad im je to najpotrebnije, jer ako oni propadnu s kim će surađivati.
Ipak ti imaš navodno najbolji tim strušnjaka, sve sami generali i pobočnici.
A znanje kolega Druk doo se izgleda ukiselilo, valjda nisu pretakali dovoljno često??

– trenutana suradnja između naša dva d.o.o. je i više nego dobra.
– jedino mi možemo napisati koja će dionica rasti,
– i gle čuda ona raste.

– nisu generali, ali neki su članovi neke mense (ne menze).
– evo za razliku velike većine vas ja znam točno što će sve sutra na burzi rasti.

– ja ne trebam biti na vrhu Velebita kako bi sve vidjela, meni je i tunel previše.
– ali većina vas, bez obzira na kojim ste visinama je u velikoj magli bar što se burze tiće.

– I love this game.
Pozdrav !

…namjerno ne pratim ba,da ih ne ureknem…
a i volim iznenađenja… [rolleyes] [smiley]
a i u tunelu se zna svašta desiti… [proud]





Informanka.

– evo na opće veselje investitora s ovog foruma ja danas u minusu.
– ali LKPC u plusu, a Crobex u minusu.
– puno mi je pao JNAF.
– pa INA u minusu.
– i brodari isto loše.
– ipak je bila najbolja odluka sve ovo prespavati.

– čestitam DELUXE ekipi na prometu i rastu cijene LEDA.

– I love this game.
Pozdrav !

bit ce placa.
[/quote]

Poštovani Tigruse, tko će plakati? Moj brat kojemu je Ledo odradio sa 2500 do 7500 i sa kojim je pomoću margin poluge uzeo preko 300% u 6 mjeseci ili PBZ mirovinskom fondu koji je kupio 2 500 komada u zadnjih mjesec dana i pobrao apsolutno sve dionice od malih ulagača? Nisam razumio, tko će točno plakati?

Unaprijed zahvalan na odgovoru,

Srdačno vaš, Governorov mlađi brat GUBERNATOR
[/quote]

Gospon brat kak sad 300% kad je sam neki dan napisao 200%?
[/quote]

Dozvolite kolega da ne znam točno u kunu financije svoga brata, ali znam da mu je prosjek ulaska u LEDO bio 3000 maksimalno, a pola količine je kupio sa novcima banke. Pa sad ako je cijena danas oko 7500 to mi nalaže da je zarada na njegovu glavnicu cca 300% na ovom tickeru. Sad desetak ili dvadesetak % više manje i nije toliko bitno.

…evo ludjak pita…kako stoji Bosna na zeničkoj burzi…
…ja od straha ne gledam…
evo,poznajući našu Ivanu,ona se sigurno kladila…

… hoćel biti onda i večeras brutalna zarada… [proud] [smiley]





Informanka.

– evo na opće veselje investitora s ovog foruma ja danas u minusu.
– ali LKPC u plusu, a Crobex u minusu.
– puno mi je pao JNAF.
– pa INA u minusu.
– i brodari isto loše.
– ipak je bila najbolja odluka sve ovo prespavati.

– čestitam DELUXE ekipi na prometu i rastu cijene LEDA.

– I love this game.
Pozdrav !

bit ce placa.
[/quote]

Poštovani Tigruse, tko će plakati? Moj brat kojemu je Ledo odradio sa 2500 do 7500 i sa kojim je pomoću margin poluge uzeo preko 300% u 6 mjeseci ili PBZ mirovinskom fondu koji je kupio 2 500 komada u zadnjih mjesec dana i pobrao apsolutno sve dionice od malih ulagača? Nisam razumio, tko će točno plakati?

Unaprijed zahvalan na odgovoru,

Srdačno vaš, Governorov mlađi brat GUBERNATOR

[/quote]

Koliko se ja sjecam tvoj braco je kupovao na 3000.Samo me zanima na koliko je Direktor1 kupovao [lol]
Cisto sumnjam da braco nije u međuvremenu izlazio,jer je dionica jedno vrijeme stagnirala na 4000 dok je sve raslo, a sada raste kada sve pada.Trebalo joj je malo dizela [rolleyes]
[/quote]

Veleštovani kolega budala, mislim da ne znate moga brata. On ne da je prodavao LEDO po 4K nego ga je još i kupovao . To što je LEDO jedno vrijeme stagnirao njega nije pretjerano uzbuđivalo, dapače… dok su mnogi nestrpljivci pisali da je LEDO bezveze dionica jer ne pobjeđuje crobex i po topicu LEDA pričali kako je bolje prodati i ući u "perspektivne" građevinare, on im je kratko i jasno dao do znanja da… nemaju znanje [smiley].

Rekao mi je: "Mladi GUBERNATORU, na burzi nema mjesta za nemirne duše. Ovi što trejdaju danas su sretni, sutna nesretni, a od toga kruha nema. I nemoj misliti da ti solim pamet GUBI, to ne kažem ja. To kaže g.Warren Buffet."

Tako je i bilo. Bravo braco, gdje god bio.



uh,sve sami bogataši tu ,svjetski putnici,moreplovci,pustolovi a ja ni za kartu do prištine [cry]

http://www.youtube.com/watch?v=8E7Jlf0ckx4&feature=related


Nemaš znanje maco.

[/quote]
hvala za ovo maco [lol] ….mlad si pa sve doslovno shvačaš mačore …v mom selu vele ,ko se fali njemu treba dati,ko kuka njemu zeti,ak ne razmeš skokni na google translate.

Evo malo i mene k vama……………..kad neće Muhamed u JAR, doći će JAR k Muhamedu……..

Best buy i dalje HT, ZABA, PBZ i PODR……………..barem za one koji misle ostati u dionicama prije dolaska Great Depression II

Nemojte se samo jako naživcirati gledajući sutrašnje trgovanje………..


Evo malo i mene k vama……………..kad neće Muhamed u JAR, doći će JAR k Muhamedu……..

Best buy i dalje HT, ZABA, PBZ i PODR……………..barem za one koji misle ostati u dionicama prije dolaska Great Depression II

Nemojte se samo jako naživcirati gledajući sutrašnje trgovanje………..

Vele na HTV da je potencijalna šteta na PODR zbog onih afera 300 mil. kuna??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close