Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U makedoniju se ne može ući preko HPB u nekoliko dionica jer smo ušli do limita.Ne znam kako stoji partner banka ili tko još trži na makedoniji

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sta su izostali savjeti, kupi prodaj, drzi?

Nema se inspiracije, je li?

Digo si naivcima lovu i sad lagano kod Milojka Dodika.

E da barem dopadnete onom momcilu krajisniku u firmu, a on ih ima barem deset.

Doci cete vi nazad krvavijeh gaca i praznizijeh dzepova.

Dosta vam je lijepe nase, a drzali ste ruke na novcaniku kad se svirala himna, a?

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Uvaženi korisniče gtomislav vidim da ste mnogima stali nažulj na ovom forumu. Nije ni čudo obzirom na Vaše britko pisanje.

Morate biti malo manje emotivni sa dionicama. treba znati neki put i gubiti.

Ja jednostavno mislim da trenutna klima nije povoljna za ulaganje u većinu dionica na našem tržištu.

Ako želite možete i Vi vrlo lako ulagati na tržišta regije. Ne kažem da se i tamo ne može izgubiti ali nekako optimizam je veći. Evo recimo savjetujem Vam BIH PIF-ove.

Da ne ispadnem Vam teme.

Srdačan pozdrav Vama i onima s kojima ratujete ( mislim da su to trenutno svi na ovom forumu )[smiley2]

Ja nikome nisam stao na zulj.

Nego su oni koji me pljuju dobili kurje oci od posjedovanja losih dionica, pa ih to zulja.

I ne ratujem ja s nikim, nego ne volim prevarante, licemjere, navlakace i ljude sendvice ( ti su najgori ).

A vi sto odoste u regiju – sretan vam put.

Za kraj evo vam jedna sumadijska – ako smo braca nisu nam kese sestre.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Čujem od nekolilko kolega koji su uložili u regiju da su dobili čep tj.začepili su ih dok se ne riješi pitanje Kosova i ostala sranja.
Zanima me iskreno dali je netko kupovao na osnovu savjeta kupi,prodaj,drži i kako je prošao,u plusu ili u minusu.Ja savjete dajem samo ako mogu garantirati a to se nemože u ovom poslu.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ako neznaš sam pogledati što ti netko preporuča, onda su ti inv. fondovi najbolji izbor.
Mislim da je skoro 60% au i fime više nego odluičan rezultat.

Slažem se da garancije kod dionica nema, ali kada se priča u ovakvom miljeu mislim da se to podrazumjeva.

Kako stoji situacija sa torbarenjem na istocnim trzistima[smiley1]?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


…Moram naglasiti da je tržišna klima u Hrvatskoj u posljednjih mjesec
dva izrazito nepovoljna. Većina investitora smatra da je naše tržište
postalo precijenjeno mada mi nisu dali nikakve pokazatelje za to.
Gledajući dionice na zapadnom tržošto ne bi se moglo reći po nijednom
kriteriju da je naše tržište precijenjeno…

Kao da su mnogi izgubili volju za trgovanje na domaćim burzama, ali samo zato što su konačno skužili kako nema više šanse za nekakvu dobit od stotinjak posto u kratko vrijeme.
A samo ih je to zanimalo pa sada traže takvu šansu na tržištima regije.
Možda tomica i njegova “zločesta djeca” to žele reći svojim postovima.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


znanac: ” …Moram naglasiti da je tržišna klima u Hrvatskoj u posljednjih mjesec dva izrazito nepovoljna. Većina investitora smatra da je naše tržište postalo precijenjeno mada mi nisu dali nikakve pokazatelje za to. Gledajući dionice na zapadnom tržošto ne bi se moglo reći po nijednom kriteriju da je naše tržište precijenjeno… ” Kao da su mnogi izgubili volju za trgovanje na domaćim burzama, ali samo zato što su konačno skužili kako nema više šanse za nekakvu dobit od stotinjak posto u kratko vrijeme. A samo ih je to zanimalo pa sada traže takvu šansu na tržištima regije. Možda tomica i njegova “zločesta djeca” to žele reći svojim postovima.

Ja vidm još puno firmi koji imajo mogučnost rasta….provjereno
[smiley15] prava burza če se tek odviti i blue chipi če to tek postati…..:)

Tomica je kao i Borat samo jedan od alter ega….. on je glas srdite burze, koja se odlučila osvetiti razmaženim i djetinjastim ulagačima! jel tako tome ? [smiley1][smiley1]


Kao da su mnogi izgubili volju za trgovanje na domaćim burzama, ali samo zato što su konačno skužili kako nema više šanse za nekakvu dobit od stotinjak posto u kratko vrijeme.
A samo ih je to zanimalo pa sada traže takvu šansu na tržištima regije.
Možda tomica i njegova “zločesta djeca” to žele reći svojim postovima.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ja vidm još puno firmi koji imajo mogučnost rasta….provjereno
[smiley15] prava burza če se tek odviti i blue chipi če to tek
postati…..:)

Naravno, i ja vidim, uostalom samo takve i kupujem.

Evo nešto iz business.hr:
Ne grupirati ulaganja.
Nemojte ulagati više od 10 posto portfelja u “vašu” kompaniju ili bilo koju drugu tvrtku.
Diverzifikacijom portfelja smanjujete rizik u recesiji.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Što bi značilo ne grupirati ulaganja? Ne ulagati u dionice iz iste branše?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close