Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fibo support na crobexu je 2 puta odradio posao tako da imamo dvostruko dno a u kombinaciji sa impresivnim rastom BDI indexa dobivamo bull rally predvođen brodarima. Dali će rally biti održiv ovisi najviše kakav će biti domaći news flow a nešto manje i o kretanjima američkih indexa.

Prevedeno na hrvatski očekujete predizborni reli?

who dares, wins



Fibo support na crobexu je 2 puta odradio posao tako da imamo dvostruko dno a u kombinaciji sa impresivnim rastom BDI indexa dobivamo bull rally predvođen brodarima. Dali će rally biti održiv ovisi najviše kakav će biti domaći news flow a nešto manje i o kretanjima američkih indexa.

Prevedeno na hrvatski očekujete predizborni reli?
[/quote]

Prevedeno na hrvatski – bitno je što će biti na mikro planu s društvima koja su u problemima, najviše je takvih u građevinarstvu, ako neka od perjanica "potone" povući će prvo svoj sektor a onda i u nešto manjoj mjeri sve drugo za sobom. Na makro planu nebi trebalo biti šokova, situacija je loša ali to se već zna i nema nove baba roge koja bi sve poplašila.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Mene zanima reakcija na imenovanja koja će danas uslijediti. Lijep je dan koji traba iskoristiti pa mi se to neda čekati.
Dati ću se iznanaditi kad se vratim predveče.

who dares, wins

Popijač je i službeno potvrđen a o Škegri ni riječi

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pa nije valjda badava ustupio dionice Hidroelektre? Užasno

Sad neka traži da mu ih vrate.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nasljednik-damira-polanceca-je-djuro-popijac-novi-potpredsjednici-vlade-milinovic-i-suker/459800.aspx

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Pa nije valjda badava ustupio dionice Hidroelektre? Užasno

Nije kolega, dobio je premiju na njih, netko nje dobro častio

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

"Prve reakcije iz redova Sindikata su ogorčenje takvom odlukom"

– još jedna potvrda da se radi o dobroj odluci [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Loše ste informirani kolega ili da kažem, dobro ste dezinformirani?
hehe

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


"Prve reakcije iz redova Sindikata su ogorčenje takvom odlukom"

– još jedna potvrda da se radi o dobroj odluci [thumbsup]


Sad samo preostaje kako razvlastiti Ribiča i Matijaševića.

Just another day in paradise

agonija hrvatske gospodarske politike se nastavlja….ništa novo…..

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

dok ne dodje do ovog,nema nam pomoći…..
a vi djelite jedinice….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Vrlo često se provlači mišljenje da petkom index u pravilu pada u odnosu na ostale dane u tjednu, pa sam išao provjeriti je li tome baš tako. Naravno, kao što sam i pretpostavljao, radi se o još jednom urban legend-u.

S jedne strane se uzme prosjek promjene indeksa petcima, a s druge strane za ostale dane. Od 1.1.09 petkom crobex u prosjeku nešto malo više raste u odnosu na prosjek ostalih dana.

Naravno, ovdje se ne uzima u obzir odnos petka prijepodne i poslijepodne. To bi trebalo dodatno istražiti.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close