Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam koji je tvoj zicer ali moj Best buy isTehnika!
Zbog čega?
Ingra i Tehnika imaju u vidu dobiti dio od poslova u ukupnoj vrijednosti od 5 milijardi dolara + autocesta u Crnoj Gori + domaći poslovi.
Vidi dosadašnje linkove na temi.
[thumbsup]

Linkove kao ovaj hehe
http://business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Konstruktor-potkupio-crnogorsku-vladu

Kreće vrijeme brodara ja bi reko



Ne znam koji je tvoj zicer ali moj Best buy isTehnika!
Zbog čega?
Ingra i Tehnika imaju u vidu dobiti dio od poslova u ukupnoj vrijednosti od 5 milijardi dolara + autocesta u Crnoj Gori + domaći poslovi.
Vidi dosadašnje linkove na temi.
[thumbsup]

Linkove kao ovaj hehe
http://business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Konstruktor-potkupio-crnogorsku-vladu
[/quote]
Nemaš frke za to. U CG se sve istrage privode kraju brzinski. Odbace se odmah, nisu ludi da to zavlače do zastare. [lol]

who dares, wins


Kako sam se danas igrala na burzi ????????

– pa imala sam neku informaciju od jedne male firmice iz Zagraba "Druk"d.o.o., s kojom u zadnje vrijeme izvrsno surađujem.
– kako je i moja firmica "Brutana" d.o.o. imala idendične inf. iz drugih izvora sa tvz. Dolca .

– tako je danas samo trebalo krenuti u jedan testing na dionici xy.
– baš sam pročitala temu što smo tržili i doslovno nitko osim ova dva d.o.o. to nije kupovao.
– stvarno mi je smiješno kako sam uspijela s sitnom lovom tu dionicu dići u nebeske visine.
– ali vam neću odati male tajne moje kuhinje kako to i radim.

– ipak na toj dionici xy još traje akumulacija.
– mali testing je pokazao da će to i ići.
– a daljnju reklamu ću ipak prepustiti firmici "Druk" d.o.o.
– ali već se i ja budem uključila u kampanju kada za to dođe vrijeme.


[lol] pa ova zagrebačka ekipa se jadna trudi danima već objasniti da oni ne rade ništa nečasno, nikakve manipulacije, dapače, pokušavaju pomoći ljudima i nude savjete…čak sam ih i ja krenula braniti u par navrata jer mi djeluju skroz iskreno…onda ti sve izlaješ o postojanju nekakvih dogovora i firmi…da nije tužno, bilo bi smiješno…ženski mozak ,ha [huh]



Kako sam se danas igrala na burzi ????????

– pa imala sam neku informaciju od jedne male firmice iz Zagraba "Druk"d.o.o., s kojom u zadnje vrijeme izvrsno surađujem.
– kako je i moja firmica "Brutana" d.o.o. imala idendične inf. iz drugih izvora sa tvz. Dolca .

– tako je danas samo trebalo krenuti u jedan testing na dionici xy.
– baš sam pročitala temu što smo tržili i doslovno nitko osim ova dva d.o.o. to nije kupovao.
– stvarno mi je smiješno kako sam uspijela s sitnom lovom tu dionicu dići u nebeske visine.
– ali vam neću odati male tajne moje kuhinje kako to i radim.

– ipak na toj dionici xy još traje akumulacija.
– mali testing je pokazao da će to i ići.
– a daljnju reklamu ću ipak prepustiti firmici "Druk" d.o.o.
– ali već se i ja budem uključila u kampanju kada za to dođe vrijeme.


[lol] pa ova zagrebačka ekipa se jadna trudi danima već objasniti da oni ne rade ništa nečasno, nikakve manipulacije, dapače, pokušavaju pomoći ljudima i nude savjete…čak sam ih i ja krenula braniti u par navrata jer mi djeluju skroz iskreno…onda ti sve izlaješ o postojanju nekakvih dogovora i firmi…da nije tužno, bilo bi smiješno…ženski mozak ,ha [huh]
[/quote]

Uvijek sam se divio emocionalnoj inteligenciji žena i kolegica……….čak i kad ne prate pozorno shvaćaju bit stvari [thumbsup]



p.s. nova zvijezda tržišta je pronađena.
– kako joj i dolikuje, lansirati ćemo ju u nebeske visine.
– evo pisala sam vam i prije kako će te biti na ovoj temi obaviješteni o svemu.
– samo se još trebate strpiti dan dva i znati će te koja je to dionica.

Da li se to kolegica IVANA7 opet igra s HG Spotom?
[/quote]

VART.

– dragi gospodine Warren.
– ako ste to vi, a nema razloga da niste, zbilja mi je čast da ste izdvojili malo vremena za ovaj forum.
– evo izdvojila sam baš VART zbog teksila jer ste i vi ljubitelj toga,
– pa to vam je bila i prva investicija u Americi.
– samo što je taj tekstilac propao, a ostalo je ime pod kojim vodite svoj fond.

– tekstil kao takav je jednostavno osuđen na propast zbog utjecaje Kine i Indije.
– nemam VART, ali na temi se zbilja druka da nije normalno.
– te vrijede nekretnine, vrijedi zemlja ….
– ma što vam to vrijedi ??????
– firma vam posluje s gubitkom i to je to.
– dug/kapital je 196.85% .
– znaći firma je zadužena,
– banke su dale kredite,
– i ako firma ne vraća te dugove pa kako vi mislite da će se te banke naplatiti ??????
– pa prodati će te nekretnine, zemljište … i naplatiti sebe,
– znaći banke naplaćuju sebe.
– a pitam se pitam što će to vama dragi dionićari ostati.
– oni nezaposleni koje će te isto kao i ja hraniti kroz proračun u nekom obliku socijalne skrbi.

– a HG Sport neću ni komentirati, uživajte u njemu.

– I love this game.
Pozdrav !


Pa svo tvoje ”znanje” se i sastoji u manipuliranju dionicama…..vjerojatno nisi ni sama već postoji nekoliko vas udruženo…..rušite dobre dionice kako bi ih mogli od naivaca kupiti…..a dionice kojih se želite riješiti ”napumpate” sa par stotina tisuća kuna…….,toliko o tvom znanju….

– dragi gospon FONZA.
– pa vi mora da ste neki pametan tip.
– pa vi sve kužite.

– točno tako, znanje se sastoji u manipuliranju dionica, ali za to treba i veliko znanje i velika lova.
– sve što radim radim po zakonima RH, znaći sve legalno.

– točno je da nas ima više, pa ovo je posao, nismo mi brodogradnja, Varteks, Pevec, HG Sport ….
– mi za razliku gore spomenutih pozitivno poslujemo, brutalno pozitivno.
– a posao smo razvili tako da imamo razne sekcije,
– za TA, stvarno vrhunski kadar, najbolji u RH .
– za FA, također tim da ne može biti bolji .
– za EPP, ili kao vi to nazivate "druk", kod nas je to vrhunski tim za marketing.
– evo možeti vidjeti i sami kako je to zbilja jedna najbolja firma u RH.
– sve sami stručni, vrhunski školovan kadar,
– i tu nitko nije upao po vezi, takve ne primamo.
– tu se dolazi znanjem, a oni s neznanjem su jednostavno otpali.

– i na kraju, kad sve to tako dobro znate, pa što se i vi ne upustite u tu igricu.
– zar mislite kako je sve to tako lako i jednostavno ??????

– I love this game.
Pozdrav !

[kiss]



[lol] pa ova zagrebačka ekipa se jadna trudi danima već objasniti da oni ne rade ništa nečasno,

.
– a bar ja vama stotice, ali ni “sam” ne znam kako će vam to pomoći na burzi.

[/quote]

?

LEAVE THE WORLD BEHINED




[lol] pa ova zagrebačka ekipa se jadna trudi danima već objasniti da oni ne rade ništa nečasno,

.
– a bar ja vama stotice, ali ni sam ne znam kako će vam to pomoći na burzi.

[/quote]

?
[/quote]
To je kolegica namjerno napravila samo da provjeri hoće li netko primjetiti, odnosno da utvrdi koliko pozorno se čitaju njezini tekstovi! Svaka čast, kolega media, vi ćete brutalno zaradit!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!





[lol] pa ova zagrebačka ekipa se jadna trudi danima već objasniti da oni ne rade ništa nečasno,

.
– a bar ja vama stotice, ali ni sam ne znam kako će vam to pomoći na burzi.

[/quote]

?
[/quote]
To je kolegica namjerno napravila samo da provjeri hoće li netko primjetiti, odnosno da utvrdi koliko pozorno se čitaju njezini tekstovi! Svaka čast, kolega media, vi ćete brutalno zaradit!
[/quote]

Kolega misko, sve lijepo piše na forumu i stvarno se brutalno zarađuje ali ljudi su vam površni znate., oni čitaju samo da čitaju a ne čitaju da bi zaradili!

LEAVE THE WORLD BEHINED


To je kolegica namjerno napravila samo da provjeri hoće li netko primjetiti, odnosno da utvrdi koliko pozorno se čitaju njezini tekstovi! Svaka čast, kolega media, vi ćete brutalno zaradit!

– stvarno jadno i žalosno, skine jedno slovo i onda podeblja i stavi navodnike.
– to isto sam ja radila i Baronu, ali ja bih promijenija ili dodala cijelu riječ i onda bi ispala prava zahebancija.
– neka ponovno posta cijeli post kad je tako pametna.

– stvarno jadno i žalosno.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close