Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kolegice Ivana7, jel Vi to šišate na Janafu?
Hvala na odgovoru.

– ne ja !!!!!!!!
– ali znam tko ??????
– samo takve povlaštene informacije je zabranjeno pisati na forumu.

– ali zar vam nisam pisala, ne skidati s prodaje, postavite se nisko biti će toga.
– evo koliku cijenu ima samo ova u nizu fenomenalnih predviđanja.
– i kako mi sve to vraćate ?????
– baš ste zahvalni !!!!!!!
– lijepo po jedinicama vidim koliko ste zahvalni.

– a stvarno mi neće biti teško prestati pisati ta buduća predviđanja koja mi se ukazuju takoreći bez greške.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
prosipas jnaf ha?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Zar ima netko tko misli da će Ingra ikad više na 65.000 kuna ili Ledo na 21.000??
[huh]

kolega pa vi ste bolji i od vidovitog milana … btw. ingra bu zbog splita zbilja teško na 65.000

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



ATH je potpuno irelevantan podatak………….. [smiley]

on ima svoju psihološku vrijednost i dobra je podloga za drukanje
[/quote]
Eee da se je meni dočepati bar nominale na nekima bio bi presretan. O ATH i ne razmišljam.

who dares, wins


Gledajte, kad je glavni selling point moguća prodaja firme onda je to najsigurniji znak da je s tom firmom gotovo. Kakva je to growth kompanija kojoj padaju prihodi?
Kakva je to growth kompanija kojoj rast prihoda nije barem 15% godišnje?
Ledo nema kapacitete niti stručne niti organizacijske da se širi.Kao takav može samo stagnirati ili padati.Kao takav je čisti sell a Todorić je dovoljno pametan da zna da se stvari prodaju dok još nešto vrijede.Tako da je moguće da Ledo ode na bubanj jer perspektive za njega nema osim kao dio neke veće firme kojoj će omogućiti širenje i povećanje prihoda.
Ledo je gotova priča

Uzalud vam trud svirači…
Nema ti puno koristi od racionalnog i objektivnog pisanja, dežurnim drukerima to smeta.

Mene samo zanima zašto su ljudi manje lizali ovo ljeto nego prošlo? [huh]

LEDO kojeg kriza ne bi trebala puno dirati ove godine pad prihoda 5% i pad dobiti 14%.
KODT u kriznoj godini rast prihoda 20% i rast dobiti 20%.

Što bi Buffet odabrao, pitam se pitam… [lol]


LEDO kojeg kriza ne bi trebala puno dirati ove godine pad prihoda 5% i pad dobiti 14%.
KODT u kriznoj godini rast prihoda 20% i rast dobiti 20%.

Što bi Buffet odabrao, pitam se pitam… [lol]

Ledo je narastao sa 2500 na 7500. svima kojima je skup mogli su slobodno prodati sve količine iznad 7K već tjednima i nadokupljivati KODT po 2000 do 2300. Ah te brutalne zarade, nikad dosta.

Hvala ti Warrene što si mi na vrijeme ukazao da su dionice sladoleda ipak najbolja kupnja, a ne tamo neki tranformatori koji su narasli 100% a ne 200% kao LEDO. Neki bez znanja su mi govorili da se neću usrećiti s LEDOM i već 7 mjeseci tupe istu priču, a ono Ledo u inat svaki mjesec po jednu tisućicu AP AP AP. Nije im za zamjeriti, nisu čitali knjige o DELUXE dionicama. nego…. tako je to na burzi, neki su raspordali na crobex 1350 (sve dokumentirano na ovom topicu) a neki su se upravo tada sumanuto krcali ledom po 2500 do 3500.

p.s.Ledo nema pad dobitiu odnosu na prošlu godinu. Al koga to uopće briga kada je dionica odradila hm… BRUTALNIH 200%
[cool] [thumbsup]

I'LL BE BACK

Dokad će se još razvlačiti ta priča da Todorić prodaje Ledo? Koliko vidim on kupuje Vupik i tek je počeo uzgajati povrće. Pa gdje će to zamrzavati? Na Mjesecu valjda !? Hebo vas sladoled, nije Ledo samo to.

who dares, wins



Mare mar a dal imate ti i muž jedan il dva portfelja?

svatko ima svoj,kojeg skrivamo od onog drugog…imamo i polugodišnja izvješča ,mada mi se ćini da me u zadnje vrijeme mulja [lol]
[/quote]

Pa da spoje portfelje imali bi omanji fond, bolje ovako kako je [thumbsup] Oni bar za razliku od fond menadera imaju dvije u glavi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

dobro jutro, eto stiglo i mene, ‘friška’ sam žrtva recesije odnosno nesposobnosti naše vrle vlade…
od jučer mi je firma u stečaju… ne pitajte me koja… odlazim na burzu…

best-buy mi je trenutno novi posao (u pregovorima sam tako da se nadam zaposliti bez prekida radnog staža) …

(možda pogrešna tema ali šta mogu kad nema teme "ISPOVIJEDI" ili "PODIJELI S KOLEGAMA")
pozdrav svima !!! [smiley]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

A sad češ moći bolje pratiti burzu i brutalno zaraditi.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



LEDO kojeg kriza ne bi trebala puno dirati ove godine pad prihoda 5% i pad dobiti 14%.
KODT u kriznoj godini rast prihoda 20% i rast dobiti 20%.

Što bi Buffet odabrao, pitam se pitam… [lol]

Ledo je narastao sa 2500 na 7500. svima kojima je skup mogli su slobodno prodati sve količine iznad 7K već tjednima i nadokupljivati KODT po 2000 do 2300. Ah te brutalne zarade, nikad dosta.

Hvala ti Warrene što si mi na vrijeme ukazao da su dionice sladoleda ipak najbolja kupnja, a ne tamo neki tranformatori koji su narasli 100% a ne 200% kao LEDO. Neki bez znanja su mi govorili da se neću usrećiti s LEDOM i već 7 mjeseci tupe istu priču, a ono Ledo u inat svaki mjesec po jednu tisućicu AP AP AP. Nije im za zamjeriti, nisu čitali knjige o DELUXE dionicama. nego…. tako je to na burzi, neki su raspordali na crobex 1350 (sve dokumentirano na ovom topicu) a neki su se upravo tada sumanuto krcali ledom po 2500 do 3500.

p.s.Ledo nema pad dobitiu odnosu na prošlu godinu. Al koga to uopće briga kada je dionica odradila hm… BRUTALNIH 200%
[cool] [thumbsup]
[/quote]

Dionica je odradila, problem je što ti nisi odradio 200%, hehe.

Nego kad se već hvališ, da te pitam, jel pokrilo minus iz 2008. godine?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

@ governor
"neki su rasprodali na crobex 1350 (sve dokumentirano na ovom topicu) a neki su se upravo tada sumanuto krcali "

Naravno ti spadaš u ove druge,i naravno da i ti spadaš u one koji su kupili na na dnu i prodali na vrhu,naravno razlog – imate znanje
Vas par tu na forumu šta cijelo vrijeme naglašavaju da imaju znanje ispadate – smiješni

New Report

Close