Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se da znat da je ovo oko mene i ivane7 šala, ja niti čuo niti vidio u životu ivanu7, ali mi se čini da se radi o jednoj simpatičnoj i inteligentnoj osobi punoj ljubavi i razumijevanja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


..muškom dijelu se svidja Ivana7…a ženskom Plavi…..

Pišite u svoje ime, a ne u ime svih nas jer mi ostali baš ne dijelimo vaše stavove…


Za gotovinu 87 poduzeća
Utvrđen je popis 87 poduzeća, čije će se dionice prodati za gotovinu na javnoj dražbi na Zagrebačkoj burzi. Među njima su Ledo, Jamnica, Končar, Varteks, Tankerska plovidba i Belišće. Tržišna vrijednost tih dionica iznosi 384,9 milijuna kuna. HFP-u za nove pozajmice trebaju dodatna sredstva pa će se za dionice tražiti gotovina.

Evo ovdje popis dionica gdje HFP sve ima udjele:
Vaš link


………………muž i žena …..na Forumu..? Ivana7 i Plavi…..?
Mogu samo reći par riječi o tome pozitivno, ako je to istina..oboje su inteligentni..muškom dijelu
se svidja Ivana7…a ženskom Plavi….. što znači…..da oboje dominantni, ekscentrični i inteligentni
jednostavno – rasturaju – u bankarskom poslu..!………..zanimljivo ………

A ono oko PBZ-a …..nije važno.

Moje pravilo kod zapošljavanja djelatnika bilo je strogo- nikad muž i žena zajedno na istom
radnom mjestu, jedan uz drugog…… nisam mogla podnositi njihove zajedničke frustracije ……….
MOžda je presudilo osobno iskustvo………ali, svatko ima svoj život i svoje potrebe………


ti si miami već duugo na forumu pa bi trebala znati da tu ima grupacija i klanova al ne vjerujem da ima bračnih partnera …zaboga, pa zafrkavaju se i podbadaju s tim i takvim stvarima isto kak i s tim čija žena koga tuče ili tko tuče nju [rolleyes]



ti si miami već duugo na forumu pa bi trebala znati da tu ima grupacija i klanova al ne vjerujem da ima bračnih partnera …zaboga, pa zafrkavaju se i podbadaju s tim i takvim stvarima isto kak i s tim čija žena koga tuče ili tko tuče nju [rolleyes]
[/quote]

Ima, moj muž je isto na ovom forumu ali kako privatno tako i virtualno se pokušavamo izbjegavati..
[lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Za gotovinu 87 poduzeća
Utvrđen je popis 87 poduzeća, čije će se dionice prodati za gotovinu na javnoj dražbi na Zagrebačkoj burzi. Među njima su Ledo, Jamnica, Končar, Varteks, Tankerska plovidba i Belišće. Tržišna vrijednost tih dionica iznosi 384,9 milijuna kuna. HFP-u za nove pozajmice trebaju dodatna sredstva pa će se za dionice tražiti gotovina.

Možda baš zbog ovoga mirovinci trenutno nisu pretjerano aktivni? Ova njihova nezainteresiranost mi je čudna. Biti će da štede?

who dares, wins

Mare mar a dal imate ti i muž jedan il dva portfelja?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Mare mar a dal imate ti i muž jedan il dva portfelja?

hmmm, meni je prije ovog jedno drugo pitanje palo na pamet.[lol]

Informanka.

– dobro jutro dragi investitori.

– e pa danas ste me zbilja ugodno iznenadili.
– gledam ja onu ukupnu cifru jednog od portfelja i ništa mi nije jasno,
– malo velike brojke, više mi djeluje na brutalno, a ja još pospana i ništa mi nije jasno.

– ali kad sam se malo pribrala, popila kaficu puno toga mi je bilo jasnije.
– pa zaboravila sam na one besplatne dionice ATPL, a one još i narasle.
– pa taj HT, isto mi ništa nije jasno, srećom sam ga malo jeftino nadokupila.

– ma bila bi ja još toga kupova, ali sam ostala bez love, dionice 100%.
– ali koliko mogu primijetiti već su mi krenule i neke prodaje.
– iz portfelja se najprije trebate riješiti smeća.

– a sada koliko vidim, dan je prekrasan, burza će rasti.
– nekako osijećam i danas bi moglo biti brutalno.
– a već sam na pola puta do tog.

– I love this game.
Pozdrav !

kolegice ivana7, bilo bi bolje da ste još malo spavali…. [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.




ti si miami već duugo na forumu pa bi trebala znati da tu ima grupacija i klanova al ne vjerujem da ima bračnih partnera …zaboga, pa zafrkavaju se i podbadaju s tim i takvim stvarima isto kak i s tim čija žena koga tuče ili tko tuče nju [rolleyes]
[/quote]

Ima, moj muž je isto na ovom forumu ali kako privatno tako i virtualno se pokušavamo izbjegavati..
[lol]
[/quote]
[lol]

Informanka.

– evo mene opet.
– malo sam bila u šetnji, malo do firme, isplatila sebi jednu dividendicu, pa do banke…

– nego što je ovo s burzom ???????
– nešto je splasnuo optimizam !!!!!!!!
– pa zar ne vidite švabe u lijepom plusu, ameri futuresi u lijepom plusu,
– stvarno ne kužim zašto ne dižete taj crobex ?????
– a danas sam zbilja planirala jednu brutalnu zaradu nakon malo kraće stanke.
– nekako kad se naučim na te brutalne zarade, pa kad ih nema nekako se čudno osijećam,
– pa pitam samu sebe nism li možda negdje pogriješila ??????

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close